ελληνική μουσική
    739 online   ·  210.833 μέλη

    Πολεμάμε τη φτώχεια - Τραγουδάμε για την Αφρική

    jorge
    13.09.2008, 12:27

    Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε να βρεθούμε εχθές.

    Καμιά φωτογραφία θα ανεβάσει κανείς;


    marylin
    13.09.2008, 12:48

    Δεν είχα μαζί μου τη φωτογραφική αλλά ελπίζω ότι θα εξασφαλίσω από κάποιον καλλιτέχνη ή από το σύλλογο. Ήταν ωραία η εκδήλωση αν και οι εικόνες εννοείται ότι δεν άφηναν και πολλά περιθώρια χαράς...


    kithara-woman
    13.09.2008, 12:56

    Μετρήσαμε πολλές απουσίες...{#emotions_dlg.sad} Σήμερα παιδιά,βάλτε αυτή τη συναυλία στο πρόγραμμα σας,αν δεν έχετε άλλη υποχρέωση,είναι για καλό σκοπό.

    Πραγματικά οι εικόνες πίσω απ'την σκηνή,στην οθόνη, ήταν απογοητευτικές...Αυτοί οι άνθρωποι υποφέρουν και ζουν με τόσα λίγα,τη στιγμή που εμείς έχουμε αφθονία και δεν είμαστε ευχαριστημένοι και σπαταλάμε τις πηγές ζωής όπως το νερό...

    Έβγαλα φωτογραφίες με το κινητό,αλλά δεν μπορώ να βάλω,είμαι σε ιντερνετ-καφε...

    Χάρηκα πολύ που ήταν επι σκηνής Βραδυνυ Τυπυ και τους είδα επιτέλους!!!{#emotions_dlg.clap}


    gialina_giannina
    14.09.2008, 14:26

    Την Παρασκευή το βράδυ που πήγαμε με την Αυγή(kithara-woman) παρακολουθήσαμε μια πολύ όμορφη συναυλία.Όλοι οι καλλιτέχνες που συμμετείχαν κατά τη γνώμη μου ήταν καταπληκτικοί, και οι ερμηνευτές και οι μουσικοί.Η ηχοληψία μόνο μας τα χάλασε λίγο...

    Αυτό που έχει βέβαια σημασία είναι ότι η συναυλία έγινε για έναν πολύ σημαντκό σκοπό και μπορεί όσα είδαμε και ακούσαμε να ήταν αποκαρδιωτικά αλλά νομίζω ότι μας κάναν να καταλαβούμε ότι ο καθένας μας μπορεί και πρέπει να βοηθήσει όπως μπορεί, ο καθένας με τον δικό του τρόπο.

    Και μένα αυτό που δεν μου άρεσε είναι ότι δε μαζεύτηκε αρκετός κόσμος.Χθες δεν μπορέσα να πάω,ελπίζω να είχε περισσότερο κόσμο.

    Φωτογραφίες κι εγώ από κινητό έβγαλα,πάνω στη βιασύνη μου ξέχασα τη μηχανή.Δεν είναι πολύ καλές,θα προσπαθήσω να ανεβάσω καμία που να είναι σχετικά καθαρή.

    Ελπίζω και σε άλλες παρόμοιες εκδηλώσεις στο μέλλον. Smile


    Agaph4you
    14.09.2008, 15:02

    Ήταν υπέροχα !!

    Όλο το σκηνικό ήταν αρκετά συγκινητικό !!!  Όλες οι εικόνες ήταν υπέροχες και σου προκαλούσαν οίκτο και λύπη.

    Τα τραγουδάκια και όλες οι εμφανήσεις ήταν ικανοποιητικές.

    Ξεχώρισα τη Νατάσα Μποφιλίου.

    Περιμένουμε και στο μέλλον παρόμοιες εκδηλώσεις ...