ελληνική μουσική
    429 online   ·  210.814 μέλη

    Πουλόπουλος - Πάριος: Τόσο διαφορετικοί και τόσο ίδιοι

    ATHINA26
    20.08.2008, 09:51

    ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΙΟΣ ΔΥΟ ΦΩΝΕΣ, ΔΥΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΙΔΙΕΣ.ΕΡΩΤΙΚΟΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ. ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ, ΜΕ ΠΑΘΟΣ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ.ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ! ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 20-08-2008 10:15 ]


    vaggelissallonika
    20.08.2008, 11:20
    Σίγουρα,εξαιρετικοί κ οι δύο καταπλικτικές φωνές,εκφραστικότατοι!Αλλά θα έλεγα πως ο Πάριος μ αρέσει περισσότερο και αυτόν συνιθήζω να ακούω!Η φωνή τ και η εκφραστικότητα που έχει στα τραγούδια του,μου αρέσει παρα-πλ!
    fireroc
    20.08.2008, 16:25

    προτιμω τον πουλοπουλο!


    pokopik
    20.08.2008, 21:46

    προτιμοτερος ο Πουλοπουλος! πολυ πιο εκφραστικος ,λιγοτερο εκτεθημενος σε μιντια και λαιφσταιλ, ανωτερο ρεπερτοριο, αλλωστε εγινε γνωστος απο τα πρωτα του τραγουδια ενω ο Παριος οταν ξεκινησε τα "μεταγλωτισμενα τραγουδια"..

     Εντωμεταξυ ο Πουλοπουλος εκτος απο ερωτικα ,εχει και εξαιρετικα κοινωνικα τραγουδια..ο Παριος μονο "σάγαπω" και "μου εφυγες" τραγουδα.


    ATHINA26
    21.08.2008, 08:32

    Παράθεση:

    Το μέλος pokopik στις 20-08-2008 στις 21:46 έγραψε...

    προτιμοτερος ο Πουλοπουλος! πολυ πιο εκφραστικος ,λιγοτερο εκτεθημενος σε μιντια και λαιφσταιλ, ανωτερο ρεπερτοριο, αλλωστε εγινε γνωστος απο τα πρωτα του τραγουδια ενω ο Παριος οταν ξεκινησε τα "μεταγλωτισμενα τραγουδια"..

    Εντωμεταξυ ο Πουλοπουλος εκτος απο ερωτικα ,εχει και εξαιρετικα κοινωνικα τραγουδια..ο Παριος μονο "σάγαπω" και "μου εφυγες" τραγουδα.

    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΜΙΝΤΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΩ ΕΓΩ. ΥΠΟΚΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ! ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ CD ΤΟΥ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ''ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ"? ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ?
    -----------------
    ΟΣΟ ΑΝΑΠΝΕΩ......ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΕΛΠΙΖΩ...... ΑΝΑΠΝΕΩ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 21-08-2008 18:51 ]


    F_ANGEL
    21.08.2008, 14:00

    Kαλοί και οι δύο..Εγώ προτιμώ Πάριο όμως..


    emmanuella
    21.08.2008, 14:49

    Είναι πολύ καλοί και οι δυο αναμφισβήτητα !

    Ψηφίζω όμως Πάριοοοο !! Και τον περιμένω 1 Σεπτεμβρίου στο Ηράκλειο !!!!


    vaggelissallonika
    21.08.2008, 16:56

    Έτσι Πάριοοοοο, μπράβο emmanuella, F_angel {#emotions_dlg.clap}   {#emotions_dlg.thumbup}!!!