ελληνική μουσική
    747 online   ·  210.832 μέλη

    Ποιο είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει??

    music-fan
    20.08.2008, 14:14

    μεχρι τωρα?

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 20-08-2008 17:51 ]


    Liza32
    20.08.2008, 14:44
    Το γεγονός ότι κάποτε, έφτασα να ταξιδέψω στην άλλη άκρη της γης, για να δω κάποιον, που στην ουσία, δεν άξιζε! Αλλά πήρα το μάθημα μου! Και δόξα το Θεό, σήμερα που είμαι καλά, θα φροντίσω να παραμείνω καλά!
    PashalinaMakia
    20.08.2008, 15:34

    Δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στα "ανάλαφρα" το συγκεκριμένο θέμα?

    Τέλος πάντων...

    Το πιο τρελλό πράγμα που έκανα...

    Βγήκα με το βρακί μου στο κεφάλι μου γιατί είχαμε βάλει στοίχημα με τον αδερφό μου και το έχασα...

     

    Δεν θα το ξανακάνωωωωωωωωωωωωω


    seras
    20.08.2008, 15:47

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 20-08-2008 στις 15:34 έγραψε...

    Δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στα "ανάλαφρα" το συγκεκριμένο θέμα?

    Τέλος πάντων...

    Το πιο τρελλό πράγμα που έκανα...

    Βγήκα με το βρακί μου στο κεφάλι μου γιατί είχαμε βάλει στοίχημα με τον αδερφό μου και το έχασα...

     

    Δεν θα το ξανακάνωωωωωωωωωωωωω



    Xaxaxaxaxaxaxax

    Poly ton simpatho ton aderfo sou...xaxaxaxax...

     


    kamelia8
    20.08.2008, 16:47

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 20-08-2008 στις 15:34 έγραψε...

     

    Βγήκα με το βρακί μου στο κεφάλι μου γιατί είχαμε βάλει στοίχημα με τον αδερφό μου και το έχασα...

     

    Το έχασες;;;; {#emotions_dlg.eek} Τζάμπα το ρεζιλίκι ρε Πασχαλίνα.......

     

    Το πιο τρελό πράγμα που έκανα εγώ... Χμ... Δε θυμάμαι κάποιο συγκεκριμένο....


    PashalinaMakia
    20.08.2008, 17:56

    Ακούστε τι έγινε του βάλαμε στοίχημα και η ξεφτίλα που θα έτρωγε ο χαμένος θα ήταν αυτή...

     

    Ντίνο έτσι και τον γνωρίσεις θα τον λατρέψεις εσύ.Δεν υπάρχει περίπτωση...

    Καμέλια το ρεζιλίκι το έφαγα γιατί έχασαααααααααααα....


    emmanuella
    20.08.2008, 21:20

    Γενικά είμαι θεότρελη στη ζωή μου και γενικά κάνω τρέλες !!!!!!

    Κάτι πολύ πολύ τρελό ήταν μια φορά με τα φιλαράκια μου είχαμε κολλήσει στον τοίχο και το παίζαμε τοιχοκολλημένες αφίσες στον πιο κεντρικό δρόμο του Ηράκλειου !!!

    χαχαχα !!!!


    fotis70
    21.08.2008, 12:33

    Το πιο τρελό πράγμα που έκανα στην ζωή μου είναι ο γάμος με την γυναίκα μου και δεν θα το ξανακάνω!


    kamelia8
    21.08.2008, 13:06

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 20-08-2008 στις 17:56 έγραψε...

    Καμέλια το ρεζιλίκι το έφαγα γιατί έχασαααααααααααα....


     

    Αααα...

    Κρίμα... Πρόσεχε λοιπόν τι στοιχήματα βάζεις...


    okanenas
    21.08.2008, 13:36

    Παράθεση:

    Το μέλος fotis70 στις 21-08-2008 στις 12:33 έγραψε...

    Το πιο τρελό πράγμα που έκανα στην ζωή μου είναι ο γάμος με την γυναίκα μου και δεν θα το ξανακάνω!



    Μη το ξανακάνεις θα φας ξύλο  {#emotions_dlg.nono}  {#emotions_dlg.lol}


    freddieKrueger
    21.08.2008, 13:37

    Το πιο τρελο πραγμα που εκανα?χαχα θυμαμαι οταν πηγαινα στη Γ λυκειου που την  κοπανησα στην ψυχρα απο το μαθημα της χημειας οταν ο καθηγητης μας ανακοινωσε πως θα μας βαλει προχειρο διαγωνισμα...Με το που ειπε 'βγαλτε μια κολλα χαρτι' σηκωνομαι στην ψυχρα μπροστα του,περνω την τσαντα μου και βγαινω εξω απο την ταξη...Στη συνεχεια πηγα στην αυλη για να παιξω μπασκετ...Μετα οι συμμαθητες μου που ηταν μεσα στην ταξη κι εγραφαν,μου ειπαν πως ο καθηγητης με σχολιασε βλεποντας με να τριπλαρω και να σουταρω απο το παραθυρο της ταξης:Βλεπω πως ο Κ.... εχει πολυ μεγαλη ευστοχια σημερα εντος παιδιας...μετραω τα καλαθια του για να του τα αφαιρεσω απο το βαθμο που θα παρει στο τριμηνο στη χημεια...

    Πασχαλινα:Δεν μας δινεις καθολου λεπτομεριες για το βρακι που ειχες στο κεφαλι σου ομως...{#emotions_dlg.tt2} Τι χρωμα ηταν?Τι σχημα ειχε?Ηταν στριγκακι?χαχαχαχαχαχα


    musicathy
    21.08.2008, 14:04

    Πήδηξα από το παράθυρο γιατί με κυνηγούσε μια φίλη μου που ήθελε να της δανείσω το σιντί των iron maiden...κι ήταν και πολύ ψηλά...πάλι καλά τη γλίτωσα με κανα δυό γρατσουνιές...

     


    music-fan
    21.08.2008, 14:05

    εγω θα πηδησα απο το παραθυρο μονο αν μου καναν προταση γαμου...


    freddieKrueger
    21.08.2008, 14:57

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 21-08-2008 στις 14:05 έγραψε...

    εγω θα πηδησα απο το παραθυρο μονο αν μου καναν προταση γαμου...



    Σε ποιο οροφο μενεις?{#emotions_dlg.lol}


    music-fan
    21.08.2008, 15:10

    μονοκατοικια σε γαμωτο..μηπως να μετακομίσω σε 8οροφη πολικατοικια οεο??


    Sweet-Killer
    03.09.2008, 17:24

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 20-08-2008 στις 15:34 έγραψε...

    Δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στα "ανάλαφρα" το συγκεκριμένο θέμα?

    Τέλος πάντων...

    Το πιο τρελλό πράγμα που έκανα...

    Βγήκα με το βρακί μου στο κεφάλι μου γιατί είχαμε βάλει στοίχημα με τον αδερφό μου και το έχασα...

     

    Δεν θα το ξανακάνωωωωωωωωωωωωω



     

    Ηθικόν δίδαγμα: Δεν βάζουμε στοιχήματα αν δεν είμαστε απολύτως σίγουροι ότι θα τα κερδίσουμε... {#emotions_dlg.lol}


    ElBlackRose
    13.09.2008, 17:12

    του εστειλα χωριζουμε...!


    music-fan
    13.09.2008, 17:15

    Παράθεση:

    Το μέλος ElBlackRose στις 13-09-2008 στις 17:12 έγραψε...

    του εστειλα χωριζουμε...!



    ΛΑΘΟΣ..δεν χωριζουμε ποτε μα ποτε απο το κινητο.κοιτα τον αλλο στα ματια και προσπαθησε να το πεις


    rockou
    13.09.2008, 17:47

    Χεχε Πασχαλινα εγω κ να ειχα χασει δεν θα το εκανα...{#emotions_dlg.whistling} .....Το πιο τρελο πραγμα που εχω κανει παντως μεχρι τωρα ηταν να φυγω στις 1 το βραδυ απο το σπιτι μου κρυφα κ να γυρισω στις 4...Ευτυχως δεν καταλαβαν τιποτα ο γονεις μου...Μετα θα ετρεχα σε τιποτα δρομους βραδιατικα...  {#emotions_dlg.clap}


    Disasterpiece
    13.09.2008, 17:56

    Θυμαμαι ημουν 18 χρονων και ειχα παει στην Αμοργο,ειχαμε κατσει μια παρεα στην παραλια το βραδυ και καναμε μπαφα.Οι αλλοι κοιμηθηκαν και εγω συνεχισα μονος "πινωντας" τα ολα{#emotions_dlg.scared},ενω ενα περιπολικο εκοβε συνεχεια βολτες!Πως τη γλιτωσα τοτε ενας θεος ξερει.Κατα τ'αλλα οι αξεχαστες εποχες οπαδικης βιας για την Παναθα και καποια ερωτικα που δεν λεγονται.Τα μυαλα στον παγο!{#emotions_dlg.happycrazy}


    -----------------
    "Aν μείνουν τα πράγματα όπως είναι,είσαστε χαμένοι.Φίλος σας είναι η αλλαγή,η αντίφαση είναι σύμμαχός σας.Aπό το τίποτα,πρέπει κάτι να κάνετε,μα οι δυνατοί πρέπει να γινουν τίποτα.Aυτό που έχετε, απαρνηθείτε το και πάρτε αυτό που σας αρνιούνται."Μ.Μπρεχτ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Disasterpiece στις 13-09-2008 18:01 ]