ελληνική μουσική
    626 online   ·  210.830 μέλη

    Ποιο είναι το πιο τρελό πράγμα που έχετε κάνει??

    music-fan
    13.09.2008, 18:21

    οταν ημουν πιο μικρη μια μερα οι γονεις μου δεν ηθελαν να βγω.εγω ομως ημουν ερωτευμενη και ηθελα να τον δω.ετσι δυστυχως αδιαφορησα γ'αυτους παρολο που μου ειπαν οτι αν φυγω να μην ξαναρθω.δε γυρισα ολο το βραδυ


    musichell
    13.09.2008, 19:19

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 13-09-2008 στις 17:56 έγραψε...

    Θυμαμαι ημουν 18 χρονων και ειχα παει στην Αμοργο,ειχαμε κατσει μια παρεα στην παραλια το βραδυ και καναμε μπαφα.Οι αλλοι κοιμηθηκαν και εγω συνεχισα μονος "πινωντας" τα ολα{#emotions_dlg.scared},ενω ενα περιπολικο εκοβε συνεχεια βολτες!Πως τη γλιτωσα τοτε ενας θεος ξερει.Κατα τ'αλλα οι αξεχαστες εποχες οπαδικης βιας για την Παναθα και καποια ερωτικα που δεν λεγονται.Τα μυαλα στον παγο!{#emotions_dlg.happycrazy}


    -----------------
    "Aν μείνουν τα πράγματα όπως είναι,είσαστε χαμένοι.Φίλος σας είναι η αλλαγή,η αντίφαση είναι σύμμαχός σας.Aπό το τίποτα,πρέπει κάτι να κάνετε,μα οι δυνατοί πρέπει να γινουν τίποτα.Aυτό που έχετε, απαρνηθείτε το και πάρτε αυτό που σας αρνιούνται."Μ.Μπρεχτ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Disasterpiece στις 13-09-2008 18:01 ]



    xaxaxaxa,,,τρελεεεεε.....θα σε κλεισουν μεσα ρεεεεεε


    Disasterpiece
    14.09.2008, 10:21

    Παράθεση:

    Το μέλος cat66 στις 13-09-2008 στις 19:19 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 13-09-2008 στις 17:56 έγραψε...

    Θυμαμαι ημουν 18 χρονων και ειχα παει στην Αμοργο,ειχαμε κατσει μια παρεα στην παραλια το βραδυ και καναμε μπαφα.Οι αλλοι κοιμηθηκαν και εγω συνεχισα μονος "πινωντας" τα ολα{#emotions_dlg.scared},ενω ενα περιπολικο εκοβε συνεχεια βολτες!Πως τη γλιτωσα τοτε ενας θεος ξερει.Κατα τ'αλλα οι αξεχαστες εποχες οπαδικης βιας για την Παναθα και καποια ερωτικα που δεν λεγονται.Τα μυαλα στον παγο!{#emotions_dlg.happycrazy}


    -----------------
    "Aν μείνουν τα πράγματα όπως είναι,είσαστε χαμένοι.Φίλος σας είναι η αλλαγή,η αντίφαση είναι σύμμαχός σας.Aπό το τίποτα,πρέπει κάτι να κάνετε,μα οι δυνατοί πρέπει να γινουν τίποτα.Aυτό που έχετε, απαρνηθείτε το και πάρτε αυτό που σας αρνιούνται."Μ.Μπρεχτ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Disasterpiece στις 13-09-2008 18:01 ]



    xaxaxaxa,,,τρελεεεεε.....θα σε κλεισουν μεσα ρεεεεεε



    Μπααα!!Τωρα πια τρεφομαι με μπανανες και πρασινο τσαι,βλεποντας ντοκιμαντερ στο Σκαι με πιγκουινους και δελφινια,σε λιγο θα πηγαινω και εκκλησια!Γερασαμε!{#emotions_dlg.scared}


    music-fan
    14.09.2008, 10:38

    να μην ξεχασω σημερα να σου φερω το τσαγακι σου


    Disasterpiece
    14.09.2008, 11:06

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 14-09-2008 στις 10:38 έγραψε...

    να μην ξεχασω σημερα να σου φερω το τσαγακι σου



    Αστο!Μονο ο Ηλιας ξερει πως φτιαχνεται το σωστο βαρβατο πρασινο τσαι!Αν εχεις τιποτα σε φαγωσιμο παντως φερε{#emotions_dlg.laugh}


    Agaph4you
    14.09.2008, 14:55

    Όταν ήμουν 20 χρονών έφυγα από την Πάτρα, μπήκαν στο πρώτο πλοίο και την έκανα για Ανκόνα. Κανείς δεν γνώριζε που βρισκόμουν και δεν είχε ενδείξεις ζωής από μένα ... για μία βδομάδα ...

    Νομιζαν ότι είχα πάθει κάτι ...

    Είχε πολύυυ γέλιοοοο !!!!


    StavmanR
    14.09.2008, 16:23

    Ότι κάθισα διδάχθηκα πώς να αναγνωρίζω τη λογική σαν τρέλα και την τρέλα σαν λογική...{#emotions_dlg.smartass}

     

    Τελικά, όπως προκύπτει από την παραπάνω φράση, μάλλον ήταν το πιο λογικό πράγμα που έχω κάνει και είμαι μάλλον off topic...{#emotions_dlg.confused1}

     

    {#emotions_dlg.beer}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 14-09-2008 16:24 ]


    ElBlackRose
    14.09.2008, 23:20

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 13-09-2008 στις 17:15 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος ElBlackRose στις 13-09-2008 στις 17:12 έγραψε...

    του εστειλα χωριζουμε...!



    ΛΑΘΟΣ..δεν χωριζουμε ποτε μα ποτε απο το κινητο.κοιτα τον αλλο στα ματια και προσπαθησε να το πεις



     

    ναι...αλλα μου ειχε φερθει με τον χειροτερο τροπο τους τελευταιους μηνες και την τελευταια εβδομαδα δεν μιλαγαμε καθολου βασικα αυτος με εγραφε και στο αποκορυφωμα ειδα μια φωτο του στο internet με μια αλλη κοπελα κ δεν αντεξα..απλα ηξερα πως και να του το ελεγα απο κοντα για αλλη μια φορα θα με ταπεινωνε...{#emotions_dlg.sad}


    jacamar
    15.09.2008, 00:41

    Αιγαλεω-Χολαργος σε ενα μισαωρο με το αμαξι.....και τρελη κινηση.....

    ειχα φαει μουτζα και βρισιμο....ασε που κοντεψα να πεσω πανω σε ενα λεωφορειο.....ακομα τρεμει ο λεωφοριατζης.....{#emotions_dlg.oops}


    music-fan
    15.09.2008, 13:26

    Παράθεση:

    Το μέλος Agaph4you στις 14-09-2008 στις 14:55 έγραψε...

    Όταν ήμουν 20 χρονών έφυγα από την Πάτρα, μπήκαν στο πρώτο πλοίο και την έκανα για Ανκόνα. Κανείς δεν γνώριζε που βρισκόμουν και δεν είχε ενδείξεις ζωής από μένα ... για μία βδομάδα ...

    Νομιζαν ότι είχα πάθει κάτι ...

    Είχε πολύυυ γέλιοοοο !!!!



    ελα ρε!μονη σου??εε οχι..καλα οι δικοι μου θα χαν τρελαθει οσο δε παει!!!


    punkster
    16.09.2008, 10:23

    Δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι τρελο, αλλα σιγουρα ειναι πολυ ηλιθιο!

    Ενα βραδυ με την παρεα μου στην πλατεια της Σταματας, κοψαμε και καπνισαμε δενδρολιβανο......και μαλιστα χλωρο! {#emotions_dlg.whistling}


    Disasterpiece
    16.09.2008, 14:01

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 16-09-2008 στις 10:23 έγραψε...

    Δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι τρελο, αλλα σιγουρα ειναι πολυ ηλιθιο!

    Ενα βραδυ με την παρεα μου στην πλατεια της Σταματας, κοψαμε και καπνισαμε δενδρολιβανο......και μαλιστα χλωρο! {#emotions_dlg.whistling}



    χαχαχααα η πλακα ειναι πως με ρωτησε χθες η μανα της Μαριας "δεν πιστευω να κανουν τιποτα περιεργο αυτες?Δεν πιστευω να καπνιζουν?".Της λεω "οχι μην ανησυχειτε,ειναι καλες κοπελες,η Μαρια δεν κανει τετοια,θα γινει μια πολυ καλη παιδαγωγος πιστευω,ειναι κοπελα με αξιες!".Που να 'ξερε πως εσεις με παρασυρατε κιολας ατακτα χαμενοκορμο-νεφελιμ!{#emotions_dlg.laugh}


    Xxx-Fallen-Angel-xxX
    16.09.2008, 14:17

    Λοιποοοόν.... Το πιο τρελό ε?

    Το περιστατικό διαδραματίζεται σε χωριό... Ηταν νύχτα, χειμώνας, εγώ κι ο δικός μου καθόμασταν στο σπίτι ενός άλλου παιδιού...  Είχαμε πιεί κιόλας όταν ξαφνικά μας ερχεται η όρεξη να φάμε φρούτα... Ο ένας ήθελε μπανάνες, ο άλλος ακτινίδια κι εγώ πορτοκάλια.... Και τι κάνουμε? Σηκωνόμαστε να φύγουμε, εντωμεταξύ το αμάξι είχε χαλάσει, οπότε αναγκαστικά περπατίσαμε γύρω στα 3χμ για να βρούμε μαγαζί ανοιχτό στις 3 η ώρα τη νύχτα... Είχε τρομερό κρύο, τα πόδια μου δε με κρατούσανε αλλά το απόλαυσα με την ψυχή μου... Τελικά τα φρούτα δε τρωγόντουσαν αλλά ποιόν τον ένοιαζε?

    Anyway....

    Τι κάνει ο έρωτας...{#emotions_dlg.inlove}


    GAGA
    16.09.2008, 14:37

    Ανάποδα τη Βασιλίσης Σοφίας για να προλάβω μια κοπέλα που έφευγε...

    Τι κάνει ο έρωτας που λέει και η απο πάνω!Cool


    freddieKrueger
    16.09.2008, 18:08

    Παράθεση:

    Το μέλος GAGA στις 16-09-2008 στις 14:37 έγραψε...

    Ανάποδα τη Βασιλίσης Σοφίας για να προλάβω μια κοπέλα που έφευγε...

    Τι κάνει ο έρωτας που λέει και η απο πάνω!Cool



    Ειχα δει καποτε εναν να πηγαινει αναποδα τη Βασιλισσης Σοφιας...εσυ ησουν βρε μπαγασα?????{#emotions_dlg.happycrazy}

    ΥΓ:Αν ηταν για μια κοπελα που εφευγε,κι ησουν ερωτευμενος,τοτε με συγχωρεις που θα στο πω αλλα αυτο που εκανες δεν ηταν ο,τι πιο τρελο!!!Αντιθετα ηταν το λογικοτερο δυνατο!!!Οπως λεει και ο StavmanR πιο πανω πρεπει να βλεπουμε καμμια φορα και στην τρελα λογικη!!

    Ασχετη ερωτηση:Την προλαβες τη γκομενα  τελικα???Wink


    freddieKrueger
    16.09.2008, 18:13

    Παράθεση:

    Το μέλος Xxx-Fallen-Angel-xxX στις 16-09-2008 στις 14:17 έγραψε...

    Λοιποοοόν.... Το πιο τρελό ε?

    Το περιστατικό διαδραματίζεται σε χωριό... Ηταν νύχτα, χειμώνας, εγώ κι ο δικός μου καθόμασταν στο σπίτι ενός άλλου παιδιού...  Είχαμε πιεί κιόλας όταν ξαφνικά μας ερχεται η όρεξη να φάμε φρούτα... Ο ένας ήθελε μπανάνες, ο άλλος ακτινίδια κι εγώ πορτοκάλια.... Και τι κάνουμε? Σηκωνόμαστε να φύγουμε, εντωμεταξύ το αμάξι είχε χαλάσει, οπότε αναγκαστικά περπατίσαμε γύρω στα 3χμ για να βρούμε μαγαζί ανοιχτό στις 3 η ώρα τη νύχτα... Είχε τρομερό κρύο, τα πόδια μου δε με κρατούσανε αλλά το απόλαυσα με την ψυχή μου... Τελικά τα φρούτα δε τρωγόντουσαν αλλά ποιόν τον ένοιαζε?

    Anyway....

    Τι κάνει ο έρωτας...{#emotions_dlg.inlove}



    Ο ερωτας για τα πορτοκαλια?{#emotions_dlg.confused1}


    Xxx-Fallen-Angel-xxX
    16.09.2008, 18:36

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 16-09-2008 στις 18:13 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Xxx-Fallen-Angel-xxX στις 16-09-2008 στις 14:17 έγραψε...

    Λοιποοοόν.... Το πιο τρελό ε?

    Το περιστατικό διαδραματίζεται σε χωριό... Ηταν νύχτα, χειμώνας, εγώ κι ο δικός μου καθόμασταν στο σπίτι ενός άλλου παιδιού...  Είχαμε πιεί κιόλας όταν ξαφνικά μας ερχεται η όρεξη να φάμε φρούτα... Ο ένας ήθελε μπανάνες, ο άλλος ακτινίδια κι εγώ πορτοκάλια.... Και τι κάνουμε? Σηκωνόμαστε να φύγουμε, εντωμεταξύ το αμάξι είχε χαλάσει, οπότε αναγκαστικά περπατίσαμε γύρω στα 3χμ για να βρούμε μαγαζί ανοιχτό στις 3 η ώρα τη νύχτα... Είχε τρομερό κρύο, τα πόδια μου δε με κρατούσανε αλλά το απόλαυσα με την ψυχή μου... Τελικά τα φρούτα δε τρωγόντουσαν αλλά ποιόν τον ένοιαζε?

    Anyway....

    Τι κάνει ο έρωτας...{#emotions_dlg.inlove}



    Ο ερωτας για τα πορτοκαλια?{#emotions_dlg.confused1}



     

    lol... Όχι καλέ... Απλά ήμουν με τον φίλο μου και ένα άλλο παιδί κι ήταν όλα τόσο ωραία που δε με ένοιαζε ούτε το κρύο, ούτε τίποτα... Απλά απολάμβανα τη στιγμή....

     


    musicathy
    18.09.2008, 14:06

    ου γεννηθηκα


    punkster
    18.10.2008, 22:26

    ΕΚΑΝΑ BUNGEE JUMPING!!!!!!!!!!!!!!!

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

    {#emotions_dlg.clap} Υπεροχη εμπειρια!!!


    marakiasteraki
    15.01.2009, 17:38

    Να φύγω από τις διακοπές μου νωρίτερα, για να προλάβω την συναυλία του αγαπημένου μου ερμηνευτή!