ελληνική μουσική
    707 online   ·  210.832 μέλη
    F_ANGEL
    24.08.2008, 14:46

    Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να "κόβει"ταβ τραγούδια στη μέση και να ξεκινάνε από ρεφρέν και μετά για ήχοι κλήσεις στο κινητό??????

    Heeeeeeeeeeeelp


    emmanuella
    24.08.2008, 15:42

    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=15804&forum=35

    Έχω ανοίξει το ίδιο θέμα ...

    Και για να σου απαντήσω ...

    Φοβερό πρόγραμμα είναι το Pinnacle. Ανεβάζεις λίγο το μισθό των εργαζομένων στα καταστήματα Πλαίσιο και Multirama για να το αγοράσεις ... αλλά αξιζει ...

    Έχει επεξεργασία εικόνας, βίντεο και ήχου. Κόβεις μουσική, αλλάζεις ήχους, τόνους, αλλάζεις τελείως τη μουσική ... κόβεις και αφήνεις ρεφραιν, μόνο τη μουσική ... ό,τι θες ... και άλλα που ούτε εγώ τα ξέρω ακόμα γιατί δεν το έχω ψάξει και πολύ λεπτομερειακά το πρόγραμμα !!

    Άλλα καλό είναι το Sony Sound Forge ... Θα χρεωθείς και με αυτό λίγο ... αλλά αυτό κι αν αξίζει !!!


    incomplete_angel
    24.08.2008, 15:59

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 24-08-2008 στις 14:46 έγραψε...

    Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να "κόβει"ταβ τραγούδια στη μέση και να ξεκινάνε από ρεφρέν και μετά για ήχοι κλήσεις στο κινητό??????

    Heeeeeeeeeeeelp



     

    audacity


    Rinio524
    26.08.2008, 09:55

    Μπορείς επίσης να μπείς στην σελίδα www.zedge.com να γραφτείς και μετά μπορείς να φτιάξεις το αγαπημένο σου τραγουδι να ξεκινάει από όπου θες.. Smile υπάρχει μια στήλη "Make your own ringtones" που μπορείς να το φτιάξεις (εκεί τα φτιαχνω και εγωSmile). Και είναι και free..


    -----------------
    When you're sad, and no-one knows it I'll send you black roses

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Rinio524 στις 26-08-2008 09:56 ]


    musicathy
    27.08.2008, 13:59

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 24-08-2008 στις 15:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 24-08-2008 στις 14:46 έγραψε...

    Ξέρετε κάποιο πρόγραμμα που να "κόβει"ταβ τραγούδια στη μέση και να ξεκινάνε από ρεφρέν και μετά για ήχοι κλήσεις στο κινητό??????

    Heeeeeeeeeeeelp



     

    audacity



     

    {#emotions_dlg.beer}