ελληνική μουσική
    562 online   ·  210.843 μέλη

    Συνέντευξη φοιτητικού περιοδικού: Locomondo ή Stavento???

    Aiavaisnickos
    29.08.2008, 08:29

    an kai egw proswpika akouw laika varia laika rebetika kai vale , tha elega Locomondo me kleista matia. Kai mono oti perase to tragoudi mesa sou apo tn elenxo  kai kukloforise me kanei na diagrafw tous stavento xwris na min anagnwrizw alla kala tragoudakia tous.


    freddieKrueger
    29.08.2008, 20:54

    Locomodo η Staveno?Τι σοι διλημμα ειναι αυτο?{#emotions_dlg.confused1} 

    Εχουμε και λεμε:Βιντεακι ναμπερ1:

     


    https://www.youtube.com/watch?v=um0lt9KFGa0Link

    >

    Ευχομαι λοιπον και στους Τζαμαικανους να αρχισουν να χορευουν συρτακι...η να φτιαχνουν Τζαμαικανο μουσακα...η ακομη και πιτα με γυρο...χαχαχαχαχα

    Βιντεακι νο2:
    https://www.youtube.com/watch?v=dWmEovIhmTcLink

    >    Τι στον κορακα ειναι αυτο το παρασιτο που κανει φωνητικα?Θυμαμαι οποτε ακουγα αυτο το τραγουδι στο ραδιο αλλαζα με μιας...θα σκοτωνα με τα ιδια μου τα χερια αυτο το μαλακιστηρι που κανει φωνητικα...ειναι αραγε αυθεντικη γυναικεια φωνη?ειναι επεξεργασμενη με τεχνικα(?)μεσα αραγε?Ασε τους στοιχους που ειναι κυριολεκτικα γτπτσ Τι ειδος ειναι αυτο ρε παιδια?Καποιο ειδος χιπ χοπ δεν ειναι?Τι σχεση εχει αυτο με τους Λοκομοντο και την συμπαθητικη τους προσπαθεια να παραγουν κατι που μοιαζει με ρεγκε?

    Υποθετω οτι ειναι πολυ 'ιν' αυτα τα σκουπιδια...η μουσικη τραβαει την κατηφορα...ολε!!!!!!{#emotions_dlg.beer}

    Παρτε ποιοτητα αν θελετε, πιτσιρικια:   
    https://www.youtube.com/watch?v=UmMqsXHkwGcLink

    >

     


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 29-08-2008 23:00 ]


    aggelosnegas
    30.08.2008, 03:21

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 29-08-2008 στις 20:54 έγραψε...

    Locomodo η Staveno?Τι σοι διλημμα ειναι αυτο?{#emotions_dlg.confused1}

    Εχουμε και λεμε:Βιντεακι ναμπερ1:

     


    https://www.youtube.com/watch?v=um0lt9KFGa0Link>

    Ευχομαι λοιπον και στους Τζαμαικανους να αρχισουν να χορευουν συρτακι...η να φτιαχνουν Τζαμαικανο μουσακα...η ακομη και πιτα με γυρο...χαχαχαχαχα

    Βιντεακι νο2:
    https://www.youtube.com/watch?v=dWmEovIhmTcLink> Τι στον κορακα ειναι αυτο το παρασιτο που κανει φωνητικα?Θυμαμαι οποτε ακουγα αυτο το τραγουδι στο ραδιο αλλαζα με μιας...θα σκοτωνα με τα ιδια μου τα χερια αυτο το μαλακιστηρι που κανει φωνητικα...ειναι αραγε αυθεντικη γυναικεια φωνη?ειναι επεξεργασμενη με τεχνικα(?)μεσα αραγε?Ασε τους στοιχους που ειναι κυριολεκτικα γτπτσ Τι ειδος ειναι αυτο ρε παιδια?Καποιο ειδος χιπ χοπ δεν ειναι?Τι σχεση εχει αυτο με τους Λοκομοντο και την συμπαθητικη τους προσπαθεια να παραγουν κατι που μοιαζει με ρεγκε?

    Υποθετω οτι ειναι πολυ 'ιν' αυτα τα σκουπιδια...η μουσικη τραβαει την κατηφορα...ολε!!!!!!{#emotions_dlg.beer}

    Παρτε ποιοτητα αν θελετε, πιτσιρικια:   
    https://www.youtube.com/watch?v=UmMqsXHkwGcLink>

     


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 29-08-2008 23:00 ]



     

    Αγαπητέ φίλη ή φίλε

    Τα συγκροτηματα δεν έχουν καμία σχεση μεταξύ τους απλά ρωτάμε το κοινό ποιο από τα δύο συγκροτηματα θα ήθελαν να δουνε στο περιοδικό...

    Αυτά...


    freddieKrueger
    30.08.2008, 15:39

    Αγαπητη φιλη η φιλε

    νομιζω οτι εστω με τον τροπο μου απαντω στο ερωτημα σου...εισαι ευγενικος μαζι μου,οποτε θα ειμαι κι εγω-Ας το θεσω οσο πιο κομψα γινεται:Κανενος απο τα παραπανω συγκροτηματα τη συνεντευξη δεν θα ηθελα να διαβασω στο περιοδικο σας...με καθε σεβασμο σε αυτο που κανετε παιδια{#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 15:40 ]


    deathminor88
    30.08.2008, 15:42

    Δεν ξέρω για τους Locomondo καθώς δεν μου αρέσει το στυλ μουσικής που παίζουν, αλλά οι Stavento έχουν κάποια πολύ καλά κομμάτια και με κοινωνικό περιεχόμενο. Οπότε είναι κρίμα να μιλάμε απαξιωτικά για κάποιον που δεν ξέρουμε.


    freddieKrueger
    30.08.2008, 15:59

    Ντεθ μαινορ,νομιζω οτι ολοι κρινουμε τελικα με βαση τα προσωπικα μας κριτηρια...Για τους Λοκομοντο:Γενικα , η ιδεα της Ελληνικης ρεγκε απλα ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ...

    Οσο για τους Stavento που τους αντιπαθω λογω:Της φωνουλας που τραγουδαει στο 'μεσα σου',της φυσιογνωμιας των τραγουδιστων,του οτι τα στιχακια τους δε με αγγιζουν ουτε λιγο-τουλαχιστον οσα εχω ακουσει,αλλα και οι πιο πολλες μελωδιες που ντυνουν τα κομματια τους με αφηνουν αδιφορο...Αν θες προτεινε μου καποια τραγουδια τους να ακουσω και πιστεψε με θα το κανω με καθε καλοπροαιρετη διαθεση να αλλαξω εστω και λιγο γνωμη γι δαυτους....


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 16:02 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 16:06 ]


    deathminor88
    30.08.2008, 16:03

     

    Nαι αλλά έχουμε μια διαφορά. Δεν μου αρέσει καθόλου η reggae..! Αν δεν σου αρέσει αυτό το hip hop υβρίδιο οκ τότε! Δεν κρίνω τους Locomondo από το συγκεκριμένο κομμάτι.

    Όσο για τν φωνούλα. Δες αν θες τα βιντεάκια πιο πάνω. Είναι φωνάρα (όταν είναι φυσική)


    -----------------
    ...In sorte diaboli... www.myspace.com/butterflyeffectmelodies

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : deathminor88 στις 31-08-2008 14:07 ]


    Debauchee
    30.08.2008, 16:32

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 30-08-2008 στις 15:42 έγραψε...

    Δεν ξέρω για τους Locomondo καθώς δεν μου αρέσει το στυλ μουσικής που παίζουν, αλλά οι Stavento έχουν κάποια πολύ καλά κομμάτια και με κοινωνικό περιεχόμενο. Οπότε είναι κρίμα να μιλάμε απαξιωτικά για κάποιον που δεν ξέρουμε.



    για αυτο θα σου γραψω καποια reviews...

    Οι Locomondo είναι μια παρέα από πέντε τυπάκια, τα οποία αποτελούν μία από τις πρώτες μπάντες που επιχείρησαν να συνδυάσουν τον reggae ήχο της Καραϊβικής με τον ελληνικό στίχο. Έναν μάλιστα χρόνο μετά την κυκλοφορία του ντεμπούτου τους Ένας Τρελός Κόσμος, οι Locomondo ταξίδεψαν στην Τζαμάικα ως προσκεκλημένοι του Vin Gordon - τρομπονίστα κάποτε του Bob Marley - και έφτιαξαν εκεί τον δεύτερο δίσκο τους, το 12 Μέρες Στη Jamaica, γνωρίζοντας ένα μάλλον ξαφνικό σουξέ με τη διασκευή τους στη “Φραγκοσυριανή” του Μάρκου Βαμβακάρη. Η επιτυχία συνεχίστηκε φέτος με το πλακατζίδικο “Πίνω Μπάφους Και Παίζω Pro” – εκπληκτική φωτογραφία της καθημερινότητας πολλών αγοριών της γενιάς μας - το οποίο τους έκανε ακόμα ευρύτερα γνωστούς. Το τραγούδι αυτό όμως δεν θα το βρείτε στο παρόν, τρίτο album τους, καθώς, παρά τον χαμό που έχει δημιουργήσει, παραμένει ακυκλοφόρητο σε στούντιο εκδοχή.

    Παρόλη την απήχηση των Locomondo στις εφηβικές κυρίως ηλικίες, θεωρώ πως είναι ένα αρκετά παρεξηγημένο συγκρότημα, πιθανότατα εξαιτίας του χαβαλετζίδικου στίχου τους. Παρά τον σατιρικό χαρακτήρα των τραγουδιών τους και την πιο καλοκαιρινή και γιορτινή διάθεση του ήχου τους, οι Locomondo φαίνεται πως βρίσκονται σε θέση να μας προσφέρουν δείγματα δουλειάς τα οποία όχι μόνο σφύζουν από κεφάτους (αν και αρκετές φορές επαναλαμβανόμενους) reggae ρυθμούς και από χαριτωμένες στιχουργικές ιδέες, αλλά και από κάτι ακόμα, το οποίο δεν συναντάται συχνά: έχουν πράγματα να πουν, όπως αποδεικνύουν και με το νέο τους album Me Wanna Dance.

    Οι Locomondo συνεχίζουν εδώ να χρησιμοποιούν τη συνταγή που τόσο πολύ τους πέτυχε στην περίπτωση του “Πίνω Μπάφους Και Παίζω Pro” (“Sex Στο Διαδίκτυο”, “Πίστα”), καταφέρνουν όμως ταυτόχρονα να πείσουν πως έχουν και άποψη για τα πράγματα - και όχι μόνο το χάρισμα να τα σατιρίζουν. Σαν χαρακτηριστικότερο παράδειγμα μπορεί να σταθεί το “Ghetto Tourist”, η ιδέα του οποίου να περιγράψει τις επισκέψεις «βολεμένων» Ευρωπαίων σε τροπικούς παραδείσους όχι από την πλευρά των χαρούμενων τουριστών, αλλά μέσα από τα μάτια των ντόπιων κατοίκων, το καθιστά ευρηματικότατο και ασυνήθιστο.

    Αν και, ηχητικά τουλάχιστον, οι Locomondo δεν αποτελούν αυτό το κάτι διαφορετικό, χάρη στους στίχους τους και στην εκφραστικότητα του τραγουδιστή τους Μάκη Κουμάρη καταφέρνουν να ξεχωρίσουν. Επιμένοντας να σχολιάζουν τις τάσεις της εποχής μας, δίχως όμως να στέκονται στο βάθρο του αναμάρτητου κριτή (δεν νομίζω ότι η επιλογή τους να μιλούν συχνά σε πρώτο πρόσωπο είναι τυχαία), αλλά προσπαθώντας να τονίσουν τα άλλοθι πίσω από αυτές τις τάσεις. Γενόμενοι έτσι περισσότερο ρεαλιστικοί από πολλά άλλα groups «διαμαρτυρίας», που δυστυχώς διέπονται, όπως αρκετά ακόμα πράγματα στη χώρα μας, από αναίτια σοβαροφάνεια.

     

     

    νας δίσκος λίγες λέξεις
    Tι απαντάς όταν η τηλεφωνήτρια της τράπεζας LooseBank, σου λέει ότι στο λογαριασμό σου έχεις 100 αφρό;
    Και τι να πεις όταν η Λίτσα έχει βάλει χαλκαδάκι στην κοιλίτσα και άρα είναι trendy;
    Τι να πεις επίσης στις πολύ λάτιν και reggae μουσικές που ακούγονται εδώ και σε κάνουν να θέλεις να κάνεις πάρτυ αύριο;
    Δε λες τίποτα λοιπόν, μόνο κάνεις ό,τι κι εγώ. Παρατάς τα χαρτιά και τα πληκτρολόγια και ανεβαίνεις στο γραφείο για να χορέψεις μέχρι να σου πέσει το ένα νεφρό στο πάτωμα και να αναγκαστείς να κατέβεις για να το πιάσεις.
    Ποια κομμάτια πρόσεξες;
    Όλα τα λεφτά στην κυρία με το μίνι που κουνάει το μπικίνι.
    Στίχοι... (οι δίσκοι μιλάνε μόνοι τους)
    Ολοι trendy, Ολοι trendy, Ολοι trendy / μια πόλη trendy
    Τrendy Λίτσα μια σταλίτσα / μ' ένα trendy χαλκαδάκι στην κοιλίτσα
    Τrendy Ρούλα γεματούλα / μ' ένα trendy χαλκαδάκι στη μυτούλα
    Τrendy Στράτος πάντα μοδάτος / με γυαλάκι trendy πάντα ντιζαϊνάτος
    Τrendy Μαίρη, trendy Κλαίρη / τατουάζ τραϊμπαλιάρικο στο χέρι
    Trendy Σάρα, τι κορμάρα / και το βράδυ μία trendy ανωμαλιάρα
    Trendy Μήτσος και trendy Ζήσης / και hands-free για να μπορείς και να τα ξύσεις

    Αυτό δεν τους αποτρέπει από το να έχουν ρέγγε κομμάτια είτε γιά την καθημερινή εργασιακή αλλοτρίωση «Στην δουλεία» είτε αλληλεγγύης στους μεταλλεργάτες της Χαλκιδικής «Μαντέμ Λάκκο». Ψυχαγωγία και ουσία λοίπον από τους Locomondo, οι οποίοι μας έφεραν την άνοιξη νωρίτερα

    Από το αλά Mano Negra “Brain Control”, και το μουσκεμένο στη θάλασσα της Τζαμάικας, “Δεν κάνει κρύο...”, ως τις ιστορικές ηχογραφήσεις «Ska της Μεσογείου» και “New Day Rising” με τους Βιν Γκορντόν και Χέντλι Μπενέτ, τα κομμάτια της δεύτερης δουλείας των Locomondo συνθέτουν το τέλειο soundtrack για ξένοιαστα καλοκαίρια. Την παράσταση όμως, κλέβει η διασκευή  της «Φραγκοσυριανής». Αν ο Μάρκος Βαμβακάρης μπορούσε να ακούσει την dub version του μυθικού τραγουδιού του, κάτι μας λέει πως θα ετοίμαζε το δισάκι του για το δικό του 12ήμερο στην Τζαμάικα...


    aggelosnegas
    30.08.2008, 23:53

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 30-08-2008 στις 15:39 έγραψε...

    Αγαπητη φιλη η φιλε

    νομιζω οτι εστω με τον τροπο μου απαντω στο ερωτημα σου...εισαι ευγενικος μαζι μου,οποτε θα ειμαι κι εγω-Ας το θεσω οσο πιο κομψα γινεται:Κανενος απο τα παραπανω συγκροτηματα τη συνεντευξη δεν θα ηθελα να διαβασω στο περιοδικο σας...με καθε σεβασμο σε αυτο που κανετε παιδια{#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 15:40 ]



    Σορυ φιλη ή φίλε τότε αλλά είμαι σχεδόν σιγουρος ότι είσαι οφ τόπικ....

    Ρώτησα ποιο από τα δυο συγκροτήματα θα θέλατε να δειτε όχι πειτε την αποψή σας για τα εν λόγω συγκροτήματα!!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.beer}


    DenialFiend
    31.08.2008, 02:56

    Χμμ κάπως δύσκολη απόφαση.

    Οι Stavento σήμερα έπαιζαν εδώ που μένω μαζί με τους C:Real και μπορώ να πω πως μου άρεσανε αρκετά, ειδικά τα τραγούδια που περνάνε κάποιο μήνυμα (για τα ναρκωτικά, για τους χαμένους έρωτες, για την χαμένη παιδικότητα, σημείο σταθμός στην έναρξη της φοιτητικής ζωής).
    Από την άλλη η Locomodo είναι πιο χαβαλετζής, χωρίς να υποτιμώ ότι αυτοί δεν περνούν μηνύματα σοφά προς τους νέους, αλλά μιας και είχα κοντινή επαφή με τους Stavento, ψηφίζω αυτούς.
    Συνεπώς, τελειωτικά καταλήγω σε Stavento γιατί νιώθω ότι πέρα της πλάκας που θα γίνει, θα περάσουν και μηνύματα προς του νέους/παλιούς φοιτητές.


    MissRoro
    31.08.2008, 15:33

    Άρα ποιο από τα δύο συγκροτήματα προηγείται; Πότε υπολογίζεται να γίνει η συνέντευξη του περιοδικού;


    aggelosnegas
    31.08.2008, 16:08

    Λοιπόν

    το σκορ είναι 26 -10 υπερ των λοκος...

    Το περιοδικό θα βγει στις σχολές αρχες οκτωβρη..


    freddieKrueger
    31.08.2008, 16:19

    Παράθεση:

    Το μέλος aggelosnegas στις 30-08-2008 στις 23:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 30-08-2008 στις 15:39 έγραψε...

    Αγαπητη φιλη η φιλε

    νομιζω οτι εστω με τον τροπο μου απαντω στο ερωτημα σου...εισαι ευγενικος μαζι μου,οποτε θα ειμαι κι εγω-Ας το θεσω οσο πιο κομψα γινεται:Κανενος απο τα παραπανω συγκροτηματα τη συνεντευξη δεν θα ηθελα να διαβασω στο περιοδικο σας...με καθε σεβασμο σε αυτο που κανετε παιδια{#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 15:40 ]



    Σορυ φιλη ή φίλε τότε αλλά είμαι σχεδόν σιγουρος ότι είσαι οφ τόπικ....

    Ρώτησα ποιο από τα δυο συγκροτήματα θα θέλατε να δειτε όχι πειτε την αποψή σας για τα εν λόγω συγκροτήματα!!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.beer}



    Γιατι δε ν καταλαβαινεις φιλε φιλη οτι την αποψη μου την παραθεσα για να τεκμηριωσω απλα την τοποθετηση μου στο ερωτημα σου?Σου απαντησα ευθεως πως κανενα συγκροτημα απο τα δυο δεν θα θελα να δω στο περιοδικο σας...Η μηπως δεν ειναι δεκτη η ψηφος μου με λευκο?Πρεπει ντε μου και καλα να γουσταρω η σταβεντο η λοκομοντο?Θα μου πεις γιατι μπηκα στον κοπο να γραψω στο παρων τοπικ...ε,για τον απλουστατο λογο ο,τι σε δημοσιο φορουμ γραφουμε,δημοκρατικες διαδικασιες ακολουθουμε,αρα το 'λευκο' ειναι αποδεκτο ως ψηφος...Σε καλυψα αγαπητε, φιλε φιλη φιλος φιλου φιλων?


    MissRoro
    31.08.2008, 16:20

    Ευχαριστώ!

    Θα γίνει γνωστό στο συγκρότημα που τελικά θα γίνει η συνέντευξη πως υπήρχε αντίστοιχη ψηφοφορία μεταξύ των δύο συγκροτημάτων;


    aggelosnegas
    31.08.2008, 16:45

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 31-08-2008 στις 16:19 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος aggelosnegas στις 30-08-2008 στις 23:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 30-08-2008 στις 15:39 έγραψε...

    Αγαπητη φιλη η φιλε

    νομιζω οτι εστω με τον τροπο μου απαντω στο ερωτημα σου...εισαι ευγενικος μαζι μου,οποτε θα ειμαι κι εγω-Ας το θεσω οσο πιο κομψα γινεται:Κανενος απο τα παραπανω συγκροτηματα τη συνεντευξη δεν θα ηθελα να διαβασω στο περιοδικο σας...με καθε σεβασμο σε αυτο που κανετε παιδια{#emotions_dlg.biggrin}


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 30-08-2008 15:40 ]



    Σορυ φιλη ή φίλε τότε αλλά είμαι σχεδόν σιγουρος ότι είσαι οφ τόπικ....

    Ρώτησα ποιο από τα δυο συγκροτήματα θα θέλατε να δειτε όχι πειτε την αποψή σας για τα εν λόγω συγκροτήματα!!{#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.beer}



    Γιατι δεν καταλαβαινεις φιλε φιλη οτι την αποψη μου την παραθεσα για να τεκμηριωσω απλα την τοποθετηση μου στο ερωτημα σου?Σου απαντησα ευθεως πως κανενα συγκροτημα απο τα δυο δεν θα θελα να δω στο περιοδικο σας...Η μηπως δεν ειναι δεκτη η ψηφος μου με λευκο?Πρεπει ντε μου και καλα να γουσταρω η σταβεντο η λοκομοντο?Θα μου πεις γιατι μπηκα στον κοπο να γραψω στο παρων τοπικ...ε,για τον απλουστατο λογο ο,τι σε δημοσιο φορουμ γραφουμε,δημοκρατικες διαδικασιες ακολουθουμε,αρα το 'λευκο' ειναι αποδεκτο ως ψηφος...Σε καλυψα αγαπητε, φιλε φιλη φιλος φιλου φιλων?



    Εμείς θέλουμε ένα από τα δύο συγκροτήματα να μας πείς για να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα

    Αλλά αφού το θέτεις έτσι....

     

    Οπότε μετα την ψηφο του/της freddieKrueger

    εχουμε και λέμε

    26 -10 Locomondo - stavento


    aggelosnegas
    31.08.2008, 16:47

    Παράθεση:

    Το μέλος MissRoro στις 31-08-2008 στις 16:20 έγραψε...

    Ευχαριστώ!

    Θα γίνει γνωστό στο συγκρότημα που τελικά θα γίνει η συνέντευξη πως υπήρχε αντίστοιχη ψηφοφορία μεταξύ των δύο συγκροτημάτων;



     

    Αυτό είναι δουλειά του φίλου που θα πάρει την συνέντευξη!!

     


    MissRoro
    31.08.2008, 16:54

    Παράθεση:

    Το μέλος aggelosnegas στις 31-08-2008 στις 16:47 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος MissRoro στις 31-08-2008 στις 16:20 έγραψε...

    Ευχαριστώ!

    Θα γίνει γνωστό στο συγκρότημα που τελικά θα γίνει η συνέντευξη πως υπήρχε αντίστοιχη ψηφοφορία μεταξύ των δύο συγκροτημάτων;



     

    Αυτό είναι δουλειά του φίλου που θα πάρει την συνέντευξη!!

     



    Tο λέω γιατί θα είναι πολύ ενδιαφέρον να δούμε τι θα απαντήσει το συγκρότημα που κέρδισε από τέτοια ψηφοφορια για το άλλο. Και πάλι ευχαριστώ!
    -----------------
    ΠΑΝΤΑ να χαμογελάς!:) Εκτός του ότι είναι όμορφο, δεν ξέρεις ποτέ σε ποιον θα αρέσει το χαμόγελό σου...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MissRoro στις 31-08-2008 16:55 ]


    aggelosnegas
    31.08.2008, 17:00

    Ναι έχεις δίκιο θα το προτείνω!

     


    MissRoro
    31.08.2008, 17:14

    Νά'σαι καλά!:)




    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία