ελληνική μουσική
    594 online   ·  210.848 μέλη

    Έκτακτη μάζωξη του Βορείου Κλιμακίου (ΒΚ) την Παρασκευή 29/8

    pastella
    03.09.2008, 23:39

    την επόμενη φορά Μαίρη μου θα είσαι κι εσύ σε συνάντηση.


    Orfeus
    04.09.2008, 11:07

    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 28-08-2008 στις 11:26 έγραψε...

    Λοιπον αυτο που μου αρεσει στη Θεσσαλονικη ειναι οτι αν ξερεις ενα δρομο(Εγνατια),ξερεις και τους υπολοιπους.

    Εγώ ξέρω τους υπόλοιπους. Η Εγνατία ποια είναι;


    StavmanR
    04.09.2008, 12:17

    Μιας και ξέρεις τις υπόλοιπες, θυμήσου ποια είναι εκείνη που δεν ξέρεις. Εκείνη είναι η Εγνατία...


    sitzoune81
    04.09.2008, 14:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 03-09-2008 στις 20:59 έγραψε...

    Έκανα το come back μου, επιτέλους με pc!!!

    Ας βάλω και γω τα πειστήρια{#emotions_dlg.whistling}
    ------------

    H απόδειξη ότι η ποδοσφαιρική συνάντηση έγινε.



    Η υψηλή τεχνική κατάρτιση των ποδοσφαιριστών σε συνδυασμό με το ομαδικό πνεύμα που μας διακατέχει, είχε ως αποτέλεσμα την άψογη εφαρμογή των τεχνικών από τα "ένα-δύο" που βλέπουμε με ανοιχτό στόμα στα γήπεδα όταν παίζει η Εθνική Βραζιλίας!

    Αναλυτικά:

    -Έχοντας την μπάλα/μπουκάλι στο αριστερό, με μια λοξή ματιά βλέπει κανείς οτι ο nowaveband επιχειρεί ύπουλη προωθητική κίνηση από τα δεξιά μου...
    -Ψιλιάζεται ο DaveMustaine την κίνηση και προωθείται κατά μέρους μου...
    -Ο sea_like_eyes μένει προσηλωμένος πίσω του για να υποστηρίξει τυχόν αποτυχία του DaveMustaine και επιτυχημένης μου τρίπλας...
    -Διαισθανόμενος την παγίδα, διπλώνω το δεξί πόδι για να έχω την μπάλα/μπουκάλι στο εξωτερικό τμήμα του δεξιού ποδιού, αφενός για να σκορπίσω πανικό και αφετέρου να ψαρώσω τον Dave..... σηκώνω πάσα/σέντρα προς τον nowaveband........ δεν την προλαβαίνει........ κάνει συρτή κεφαλιά ψαράκι (χαχα!)........ η μπάλα κυλά κάτω απ τα πόδια του seaaaaaa.............. KAI ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!

    ...τί Αλέφαντος και μαλ*κίες.....!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχαχαχα

    Υ.Γ. Γέλασα πολύ πολύ μ αυτήν την φώτο χααχχααχχα (μα καλά, πόσα είχαμε πει ως εκείνη την ώρα?...)
    -----------------
    Dubstep, ή αλλιώς, bass meditation..... πυροβολούμε με τον ήχο ! www.dubstep.fm

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 04-09-2008 14:33 ]


    nowaveband
    04.09.2008, 15:31

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 04-09-2008 στις 14:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 03-09-2008 στις 20:59 έγραψε...

    Έκανα το come back μου, επιτέλους με pc!!!

    Ας βάλω και γω τα πειστήρια{#emotions_dlg.whistling}
    ------------

    H απόδειξη ότι η ποδοσφαιρική συνάντηση έγινε.



    Η υψηλή τεχνική κατάρτιση των ποδοσφαιριστών σε συνδυασμό με το ομαδικό πνεύμα που μας διακατέχει, είχε ως αποτέλεσμα την άψογη εφαρμογή των τεχνικών από τα "ένα-δύο" που βλέπουμε με ανοιχτό στόμα στα γήπεδα όταν παίζει η Εθνική Βραζιλίας!

    Αναλυτικά:

    -Έχοντας την μπάλα/μπουκάλι στο αριστερό, με μια λοξή ματιά βλέπει κανείς οτι ο nowaveband επιχειρεί ύπουλη προωθητική κίνηση από τα δεξιά μου...
    -Ψιλιάζεται ο DaveMustaine την κίνηση και προωθείται κατά μέρους μου...
    -Ο sea_like_eyes μένει προσηλωμένος πίσω του για να υποστηρίξει τυχόν αποτυχία του DaveMustaine και επιτυχημένης μου τρίπλας...
    -Διαισθανόμενος την παγίδα, διπλώνω το δεξί πόδι για να έχω την μπάλα/μπουκάλι στο εξωτερικό τμήμα του δεξιού ποδιού, αφενός για να σκορπίσω πανικό και αφετέρου να ψαρώσω τον Dave..... σηκώνω πάσα/σέντρα προς τον nowaveband........ δεν την προλαβαίνει........ κάνει συρτή κεφαλιά ψαράκι (χαχα!)........ η μπάλα κυλά κάτω απ τα πόδια του seaaaaaa.............. KAI ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!

    ...τί Αλέφαντος και μαλ*κίες.....!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχαχαχα

    Υ.Γ. Γέλασα πολύ πολύ μ αυτήν την φώτο χααχχααχχα (μα καλά, πόσα είχαμε πει ως εκείνη την ώρα?...)
    -----------------
    Dubstep, ή αλλιώς, bass meditation..... πυροβολούμε με τον ήχο ! www.dubstep.fm

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 04-09-2008 14:33 ]



     

     

    λοιπόν......Η παραπάνω περιγραφή αποτελεί παραπληροφόρηση!Ακούστε αναλυτικά τι έγινε!Όπως φαίνεται από την φώτο,αποχωρώ από το παιχνίδι πικραμένος,έχοντας δεκτεί κόκκινη κάρτα,χτυπώντας εκτός φάσης ένα κινητό τηλέφωνο οπαδού......το παιχνίδι συνεχίστηκε κανονικά από τους υπόλοιπους ώσπου ο sea like eyes σε μια επίδειξη υψηλής τεχνικές εξαγρίωσε έναν ρακένδυτο και διακόπηκε το μάτς τελείως καθώς προπηλακιστήκαμε!

     

     

     


    seras
    04.09.2008, 16:09

    Ola auta eseis ta kanate?xaxa..

    ego to mono pou thimamai einai tessera psilontirla palikaria na klotsane ena mpoukali :p


    pastella
    04.09.2008, 16:29

    Εγώ θυμάμαι τα καντήλια του οπαδού που του διαλύθηκε το κινητό... Με ξύπνησαν

    ΥΓ: Η ώρα στη φωτογραφία σημαίνει ότι δεν ψεύδεται κανείς σχετικά με την ώρα λήξης της συνάντησης. 7 παρά μας διώξανε από το καραβάκι.


    Oceanborn
    04.09.2008, 17:45

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 04-09-2008 στις 15:31 έγραψε...

    λοιπόν......Η παραπάνω περιγραφή αποτελεί παραπληροφόρηση!Ακούστε αναλυτικά τι έγινε!Όπως φαίνεται από την φώτο,αποχωρώ από το παιχνίδι πικραμένος,έχοντας δεκτεί κόκκινη κάρτα,χτυπώντας εκτός φάσης ένα κινητό τηλέφωνο οπαδού......το παιχνίδι συνεχίστηκε κανονικά από τους υπόλοιπους ώσπου ο sea like eyes σε μια επίδειξη υψηλής τεχνικές εξαγρίωσε έναν ρακένδυτο και διακόπηκε το μάτς τελείως καθώς προπηλακιστήκαμε!

    Νομίζω πως η φάση της φωτό είναι αυτή που περγράφει ο sitzoune!! Το κινητό δεν έχει καταστραφεί ακόμα!! Αλλιώς δεν θα έβγαινε η φωτό!!!

    Αλλά εντάξει δικαιολογήσε μέσα στην ένταση του αγώνα είναι φυσικό να έχεις μια μικρή σύγχηση!!!


    -----------------
    No will to wake for this morn_ To see another black rose born_ Deathbed is slowly covered with snow.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Oceanborn στις 04-09-2008 17:51 ]


    SouLRocK
    04.09.2008, 18:11

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 04-09-2008 στις 14:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 03-09-2008 στις 20:59 έγραψε...

    Έκανα το come back μου, επιτέλους με pc!!!

    Ας βάλω και γω τα πειστήρια{#emotions_dlg.whistling}
    ------------

    H απόδειξη ότι η ποδοσφαιρική συνάντηση έγινε.



    Η υψηλή τεχνική κατάρτιση των ποδοσφαιριστών σε συνδυασμό με το ομαδικό πνεύμα που μας διακατέχει, είχε ως αποτέλεσμα την άψογη εφαρμογή των τεχνικών από τα "ένα-δύο" που βλέπουμε με ανοιχτό στόμα στα γήπεδα όταν παίζει η Εθνική Βραζιλίας!

    Αναλυτικά:

    -Έχοντας την μπάλα/μπουκάλι στο αριστερό, με μια λοξή ματιά βλέπει κανείς οτι ο nowaveband επιχειρεί ύπουλη προωθητική κίνηση από τα δεξιά μου...
    -Ψιλιάζεται ο DaveMustaine την κίνηση και προωθείται κατά μέρους μου...
    -Ο sea_like_eyes μένει προσηλωμένος πίσω του για να υποστηρίξει τυχόν αποτυχία του DaveMustaine και επιτυχημένης μου τρίπλας...
    -Διαισθανόμενος την παγίδα, διπλώνω το δεξί πόδι για να έχω την μπάλα/μπουκάλι στο εξωτερικό τμήμα του δεξιού ποδιού, αφενός για να σκορπίσω πανικό και αφετέρου να ψαρώσω τον Dave..... σηκώνω πάσα/σέντρα προς τον nowaveband........ δεν την προλαβαίνει........ κάνει συρτή κεφαλιά ψαράκι (χαχα!)........ η μπάλα κυλά κάτω απ τα πόδια του seaaaaaa.............. KAI ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!


    ...τί Αλέφαντος και μαλ*κίες.....!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχχαχαχαχαχα

    Υ.Γ. Γέλασα πολύ πολύ μ αυτήν την φώτο χααχχααχχα (μα καλά, πόσα είχαμε πει ως εκείνη την ώρα?...)
    -----------------
    Dubstep, ή αλλιώς, bass meditation..... πυροβολούμε με τον ήχο ! www.dubstep.fm

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 04-09-2008 14:33 ]



    ... dribbler...να πως φαίνεται ο μεγάλος μπαλαδόρος!!!! {#emotions_dlg.whistling}