ελληνική μουσική
    495 online   ·  210.845 μέλη

    Τεννίστες του musicheaven προσέλθετε!!!

    Crocodile
    27.08.2008, 00:01

    Αλήθεια, υπάρχουν εδώ μέσα μέλη που ασχολούνται συστηματικά με το τέννις; Θα μ' ενδιέφερε να γνωριστούμε και γιατί όχι, ευκαιρίας δοθείσης, να γίνουμε...αντίπαλοι.{#emotions_dlg.lol}


    seawind8
    27.08.2008, 09:54

    Χμμμμ δεν θα έλεγα συστιματικά ...τώρα πρόσπαθω να μάθω αλλά θα ήταν ωραία μια συνάντηση τέτοιου είδους !


    punkster
    27.08.2008, 12:12

    Τρεμε, Κροκοδειλε, την καυτη ρακετα της πανκστερ!
    Γκρρρρ!{#emotions_dlg.mad}

    Δεν παιζω παρα πολυ καλα, αλλα εδω στο Ηρακλειο μου ειχε βγει η φημη της "ζορικης παιχτριας"! Αυτης που μπορει να χανει, αλλα το κανει ταλαιπωρωντας και ξεκωλιαζοντας τους αντιπαλους της! χεχε! 

    Τολμας???? {#emotions_dlg.tt2}


    Aiolos_m
    27.08.2008, 13:24

    Το ψήνω...


    alexia-vicky
    27.08.2008, 14:06

    Πρόσεχε μην καεί ε??{#emotions_dlg.tt2}


    uNick
    27.08.2008, 14:25

    Παράθεση:
    Το μέλος Crocodile στις 27-08-2008 στις 00:01 έγραψε...

    Αλήθεια, υπάρχουν εδώ μέσα μέλη που ασχολούνται συστηματικά με το τέννις; Θα μ' ενδιέφερε να γνωριστούμε και γιατί όχι, ευκαιρίας δοθείσης, να γίνουμε...αντίπαλοι.{#emotions_dlg.lol}

     

    Μικρός έπαιζα αρκετά... Τελευταία φορά που έπιασα ρακέτα στα χέρια μου ήταν πριν περίπου 15 χρόνια (τώρα πρόσφατα δηλαδής...), και από τότε η μόνη ρακέτα που έπαιζα ήταν αυτή της παραλίας (καμία σχέση...) και του ping-pong (αραιά και πού...). {#emotions_dlg.blush}

     

    Αν έχεις την υπομονή μέχρι να ξαναβρώ πώς πιάνουν τη ρακέτα και πώς χτυπάνε χωρίς να κυνηγάνε το μπαλάκι εκτός γηπέδου, δεν θα έλεγα όχι σε μερικά σετάκια... Cool

     

    Α, μην ξεχάσω: η ρακέτα μου έχει παραδώσει πνεύμα... έχεις καμία δεύτερη?... {#emotions_dlg.whistling}

     


    Crocodile
    27.08.2008, 16:39

    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 27-08-2008 στις 12:12 έγραψε...

    Τρεμε, Κροκοδειλε, την καυτη ρακετα της πανκστερ!
    Γκρρρρ!{#emotions_dlg.mad}

    Δεν παιζω παρα πολυ καλα, αλλα εδω στο Ηρακλειο μου ειχε βγει η φημη της "ζορικης παιχτριας"! Αυτης που μπορει να χανει, αλλα το κανει ταλαιπωρωντας και ξεκωλιαζοντας τους αντιπαλους της! χεχε! 

    Τολμας???? {#emotions_dlg.tt2}



    Μια στιγμή! Εδώ βλέπω πολύ άγριες διαθέσεις.{#emotions_dlg.happycrazy} Αυτή και αν είναι πρόκληση!!! Τρέμε punkster αν παίξεις μαζί μου.{#emotions_dlg.lol} Σε προσκαλώ σε φιλικό αγώνα πάντως μετά μεγάλης μου χαράς.{#emotions_dlg.biggrin}


    sea_like_eyes
    27.08.2008, 16:48

     

    οτι εχει να κανει με . . . ΑΕΡΟ-ΒΙΑ . . . ειμαι μεσα ! 15 γυρους με απ'ολα , χωρις ρεμάτα (γιατι μου αρεσει περισσότερο απο την ''NTO'')εξω απο το στάδιο . . . ναι . . . μονο σε στάδια τρέχω . . . καπάκι ''ανοίγματα'' . . . κατόπιν προσθέτουμε μιση μπανανα κι  4 γουλιές νερό για ενέργεια  και . . . Sandal . . . not just Nadal . . . Sandal . . . για να γλιστραω θεαματικα στα Βackhands . . .


    Crocodile
    27.08.2008, 16:55

    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 27-08-2008 στις 14:25 έγραψε...

    Παράθεση:
    Το μέλος Crocodile στις 27-08-2008 στις 00:01 έγραψε...

    Αλήθεια, υπάρχουν εδώ μέσα μέλη που ασχολούνται συστηματικά με το τέννις; Θα μ' ενδιέφερε να γνωριστούμε και γιατί όχι, ευκαιρίας δοθείσης, να γίνουμε...αντίπαλοι.{#emotions_dlg.lol}

     

    Μικρός έπαιζα αρκετά... Τελευταία φορά που έπιασα ρακέτα στα χέρια μου ήταν πριν περίπου 15 χρόνια (τώρα πρόσφατα δηλαδής...), και από τότε η μόνη ρακέτα που έπαιζα ήταν αυτή της παραλίας (καμία σχέση...) και του ping-pong (αραιά και πού...). {#emotions_dlg.blush}

     

    Αν έχεις την υπομονή μέχρι να ξαναβρώ πώς πιάνουν τη ρακέτα και πώς χτυπάνε χωρίς να κυνηγάνε το μπαλάκι εκτός γηπέδου, δεν θα έλεγα όχι σε μερικά σετάκια... Cool

     

    Α, μην ξεχάσω: η ρακέτα μου έχει παραδώσει πνεύμα... έχεις καμία δεύτερη?... {#emotions_dlg.whistling}

     



    Εφ όσον έχεις γνώση του αθλήματος από παλιά είναι νομίζω θέμα λίγου χρόνου να προσαρμοστείς πάλι. Εγώ κάνω μαθήματα εδώ και δύο χρόνια. Όσο για τη ρακέτα σου, που λες ότι έχει "παραδώσει πνεύμα", ενδεχομένως να χρειάζεται μόνο αλλαγή πλέγματος και η στεφάνη να είναι μια χαρά. Αυτό συμβαίνει στις περισσότερες περιπτώσεις. Είναι πολύ σπάνιο φαινόμενο να χαλάσει η στεφάνη. Πληροφοριακά, η αλλαγή πλέγματος κοστίζει πολύ λιγότερο από την αγορά μιας καινούργιας ρακέτας. Δυστυχώς εγώ δεν έχω δεύτερη.{#emotions_dlg.crying} Μπορούμε όμως να βρούμε...{#emotions_dlg.thumbup}


    deathminor88
    27.08.2008, 18:21

    Μέσα είμαι...Τρελένομαι..Παίζω 14 περίπου χρόνια, αγωνιστικό..(στα 18 μου είχα μπει 10άδα) αλλά τώρα πιο πολύ χομπίστικα..Και κατεβαίνουμε σε καναν αγώνα που και που... Να μου πείτε ε..

     


    vero
    27.08.2008, 22:25

    συμφωνω για κανα σετακι θα το ήθελα... παιζω αλλα χόμπι μου είναι... δεν είμαι και τόσο καλή....


    punkster
    28.08.2008, 10:07

    Παράθεση:

    Το μέλος Crocodile στις 27-08-2008 στις 16:39 έγραψε...
    Μια στιγμή! Εδώ βλέπω πολύ άγριες διαθέσεις.{#emotions_dlg.happycrazy} Αυτή και αν είναι πρόκληση!!! Τρέμε punkster αν παίξεις μαζί μου.{#emotions_dlg.lol} Σε προσκαλώ σε φιλικό αγώνα πάντως μετά μεγάλης μου χαράς.{#emotions_dlg.biggrin}


    Φιλικο αγωνα????????
    Δεν ξερω τι θα πει αυτο!!!{#emotions_dlg.tt2}

    Ετοιμασου για καυτα σερβις βγαλμενα απ την κολαση!
    Μουχαχαχα! {#emotions_dlg.mad}


    Crocodile
    29.08.2008, 23:20

    Τί λέτε λοιπόν παιδιά; Θα κανονίσουμε καμμία "τεννιστική" συνάντηση;Cool


    deathminor88
    30.08.2008, 00:22

    Naiiiiiii!!!


    deathminor88
    30.08.2008, 15:19

    Άντε ρε παιδιά πείτε μέρα, μέρος, και ώρα..


    Crocodile
    30.08.2008, 15:32

    Εγώ πάντως δεν θα είχα αντίρρηση και για το επόμενο Σαββατοκύριακο. Αρκεί να ευκαιρούν όσοι ενδιαφέρονται και να βρούμε επίσης το κατάλληλο μέρος.


    deathminor88
    30.08.2008, 15:37

    Nαι. Μπορώ.

    Ξέρω και free γήπεδα..

    1) Πανεπιστημιούπολη (δεν έχουν φώτα)

    2) Καισαριανή (απλά μπορεί να έχουν κόσμο)

    3) Πανί Αλίμου (δεν είμαι σίγουρος πόσο free είναι, αλλά είναι ανοιχτά τουλάχιστον μέχρι τις 12 το βράδυ)

     


    -----------------
    ...In sorte diaboli... www.myspace.com/butterflyeffectmelodies

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : deathminor88 στις 30-08-2008 15:39 ]


    Crocodile
    31.08.2008, 23:40

    Πού είστε παιδιά; Δε βλέπω συμμετοχές έως τώρα.{#emotions_dlg.whistling}


    Crocodile
    07.09.2008, 11:31

    Πάντως χθές ο deathminor88 κι εγώ κάναμε την αρχή. Πραγματοποιήσαμε την πρώτη "τεννιστική" συνάντηση του musicheaven στην Καισαριανή. Ωραία ήταν! Περιμένω όμως περισσότερες συμμετοχές στις επόμενες.


    deathminor88
    09.09.2008, 13:47

    Ήμασταν λίγο άτυχοι με τα φώτα, αλλά τι να κάνουμε. Την άλλη φορά θα είναι καλύτερα.