ελληνική μουσική
    410 online   ·  210.816 μέλη

    Κεμάλ παρτιτούρα για πιάνο

    margot
    30.08.2008, 18:27

    Ψάχνω την παρτιτούρα του Κεμάλ (Χατζιδάκις) για πιάνο εδώ και πολύ καιρό. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθήσει?{#emotions_dlg.helpsmilie}

    (Αν και είδα ότι υπάρχει παλιότερο θέμα με τον ίδιο ακριβώς τίτλο, επιτρέψτε μου να το ξανανοίξω {#emotions_dlg.blush}, γιατί επικοινώνησα με κάποια μέλη που είχαν απαντήσει στο προηγούμενο τόπικ ότι την είχαν και δεν μπόρεσα να τη βρω). Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!


    margot
    30.08.2008, 19:42

    Ευχαριστώ!!!!!!


    makisrq
    04.01.2009, 19:54

    Καλησπέρα σε όλους κι από μένα. Αν και λίγο παλιό το σχετικό θέμα ενδιαφέρομαι πολύ. Ψάχνω δώ και καιρό αυτό το τραγούδι του χατζιδάκι αλλά δεν μπορώ να το βρω πουθενά. Αν έχει κάποιος τις νότες ή την παρτιτούρα, παρακαλώ πολύ να μου το στείλει.

    Ευχαριστώ,


    Debbie-KC
    04.05.2010, 21:48
    Σας παρακαλώ αν το έχει κάποιος ας μου το στείλει και εμένα γιατί επείγομαι τρελά...
    Anonymous
    04.05.2010, 22:32

    Την παρτιτούρα του Κεμαλ μπορείτε να την κατεβάσετε εδώ


    Kristalo
    22.05.2010, 01:42

    Παράθεση:

    Το μέλος margot στις 30-08-2008 στις 18:27 έγραψε...

    Ψάχνω την παρτιτούρα του Κεμάλ (Χατζιδάκις) για πιάνο εδώ και πολύ καιρό. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να βοηθήσει?{#emotions_dlg.helpsmilie}

    (Αν και είδα ότι υπάρχει παλιότερο θέμα με τον ίδιο ακριβώς τίτλο, επιτρέψτε μου να το ξανανοίξω {#emotions_dlg.blush}, γιατί επικοινώνησα με κάποια μέλη που είχαν απαντήσει στο προηγούμενο τόπικ ότι την είχαν και δεν μπόρεσα να τη βρω). Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!



    μπορεις να τηνπαραγγείλεις από to partitoura.gr Στλελνεις email πως ακριβώς θέλεις την παρτιτούρα κάνεις την κατάθεση των χρημάτων με τρόπο που εσύ επιλέγεις, Κάνουν την επεξεργασία της παρτιτούρας και στην στέλνουν πάλι με email


    hounddog
    07.02.2013, 18:09

    ευχαριστω πολυ!

    ακουσα το τραγουδι μετα απο πολυ καιρο και σκεφτομαι σοβαρα να ξανακατσω στο keyboard.

    μεχρι τωρα ειχα το kithara.vu με την κιθαρα και σκεφτομαι να κανω μερικες

    εκτυπωσεις σε βιβλιαρακι στο print24 και να τα εχω σαν "my collection" 

    στη θηκη και καπου κοντα στο keyboard.

    μπορει να κατσω να γραψω και percussion..

    Cool

    [ τροποποιήθηκε από τον/την hounddog, 07-02-2013 18:09 ]