ελληνική μουσική
    708 online   ·  210.848 μέλη
    Liza32
    05.09.2008, 20:42

    Στη νέα εκπομπή του star <Υπάρχει λόγος>! Καλή αρχή παιδιά! Θα σας παρακολουθώ ανελλιπώς!


    Peace18
    05.09.2008, 21:11

    Να πούμε και καλή αρχή στην Ελένη που ξεκινάει τον "καφέ" πάλι, στην Ελεονόρα και "τον πρωινό καφέ"....

    Και πάνω απ’ όλα στις επιμορφωτικές εκπομπές της μεσηριανής ζώνης!!!!Innocent


    Oceanborn
    05.09.2008, 21:17

    Επίσης θέλω να ευχηθώ καλη επιτυχία και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συντελεστές της σειράς "Έχω ένα μυστικό" που επιτέλους θα μας διαφωτίσουν για την ζωή της Αλίκης Βουγιουκλάκη που πάντα είχα καημό να μάθω!!!! Innocent


    -----------------
    No will to wake for this morn_ To see another black rose born_ Deathbed is slowly covered with snow.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Oceanborn στις 05-09-2008 21:19 ]


    sea_like_eyes
    05.09.2008, 21:17

    Στη νέα εκπομπή του star <Υπάρχει λόγος>! Καλή αρχή παιδιά! Θα σας παρακολουθώ ανελλιπώς!

     

    Υ.Γ τα σχολια δικα σας . . . εγω λεω να παω καμια βολτα ! {#emotions_dlg.nono}(δεν εννοω το . . . zappppppiiiiiiing)

    Y.Γ Innocent καπseaμοοοοοοοοοοοοοοοο


    -----------------
    Es iSt sOWeIt, HabE iCh rEchT ? daRf icH noCh EtWas SaGen ? Ist Es VorBeI ?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 05-09-2008 21:19 ]


    punkster
    05.09.2008, 21:23

    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 05-09-2008 στις 20:42 έγραψε...

    Στη νέα εκπομπή του star <Υπάρχει λόγος>! Καλή αρχή παιδιά! Θα σας παρακολουθώ ανελλιπώς!



    Πες μου οτι δεν το λες σοβαρα........ {#emotions_dlg.blink}


    sea_like_eyes
    05.09.2008, 21:31

    με καις . . . με καις . . . εσυ με καις . . . οταν δεν σε βλεπω . . . εσυ με καις . . .

    Υ.Γ . . . καπ-sea-μοοΟοΟοΟ . . .


    music-fan
    05.09.2008, 21:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 05-09-2008 στις 21:17 έγραψε...

    Επίσης θέλω να ευχηθώ καλη επιτυχία και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συντελεστές της σειράς "Έχω ένα μυστικό" που επιτέλους θα μας διαφωτίσουν για την ζωή της Αλίκης Βουγιουκλάκη που πάντα είχα καημό να μάθω!!!! Innocent


    -----------------
    No will to wake for this morn_ To see another black rose born_ Deathbed is slowly covered with snow.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Oceanborn στις 05-09-2008 21:19 ]



    η ζωη και οτι εκανε στην πορεια της η βουγιουκλακη χρησιμοποιηται εμπορικα.ντροπη.ας την αφησουν επιτελους να αναπαυθει


    PashalinaMakia
    05.09.2008, 22:18

    Καλή επιτυχία στους ντοπαρισμένους αθλητές μας στην Ολυμπιάδα του 2012...

    Επίσης,καλή επιτυχία σε όλα τα κανάλια και σε όλους τους συντελεστές των καναλιών (που οι κακομοίρηδες ψωμολυσάνε δεν έχουν τι να φάνε)

    Τέλος καλή επιτυχία στη Ν.Δ. (όχι δεν εννοοώ τη Νέα Δημοκρατία αλλά το Νεοελληνικό Δούλεμα που τα τελευταία χρόνια μας έχει γίνει συνήθειο.)

    Music fan γιατί το λες αυτό?Κανένας μύθος δεν είναι σωστό να παραμένει μύθος.Δεν ζούμε στον σκοταδισμό..Καλά κάνει ο γιάννης να βγάλει και κανά φράγκο.Μάνα του ήταν ο,τι θέλει λέει.


    Peace18
    06.09.2008, 00:49

    Επίσης καλή επιτυχία στον Παναθηναϊκό! Στην πιο ΕΜΟ ομάδα!!!Innocent


    nowaveband
    06.09.2008, 01:10

    KALI EPITIXIA STON EAYTOULI MOU....DEN M KAIGETAI KARFI GIA TOUS ALLOUS{#emotions_dlg.clap}

    TI KOUFO TOPIC KAI AYTO.........{#emotions_dlg.happycrazy}


    rompa
    06.09.2008, 13:18

    Καλέ πείτε και σε εμένα  ... Τι είναι αυτή η εκπομπή ?? Τόσο άσχετη είμαι ... {#emotions_dlg.oops}


    PashalinaMakia
    06.09.2008, 14:43

    Παράθεση:

    Το μέλος rompa στις 06-09-2008 στις 13:18 έγραψε...

    Καλέ πείτε και σε εμένα  ... Τι είναι αυτή η εκπομπή ?? Τόσο άσχετη είμαι ... {#emotions_dlg.oops}



    Είναι εκπομπή πρωινή με συντελεστές Παπανώτα.Ένεζλη , Βατίδου κι άλλους που δεν θυμάμαι τα ονόματά τους.Lifestyle πρωινάδικο για αργόσχολους.

    Εγώ το έμαθα στις διαφημίσεις όταν βλέπω N.C.I.S.


    Bgre
    06.09.2008, 17:38

    καλη επιτυχια σε οσους δινουν πανελληνιες φέτος(και σ'εμενα δλδ :P)
    καλη επιτυχια στο νεο δισκο των metallica ,και σ'αυτον των iced earth
    καλη επιτυχια στην τοπικη ομαδα ποδοσφαίρου που ειναι ζ' εθνικη{#emotions_dlg.clap}


    Oceanborn
    06.09.2008, 18:16

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 05-09-2008 στις 21:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 05-09-2008 στις 21:17 έγραψε...

    Επίσης θέλω να ευχηθώ καλη επιτυχία και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συντελεστές της σειράς "Έχω ένα μυστικό" που επιτέλους θα μας διαφωτίσουν για την ζωή της Αλίκης Βουγιουκλάκη που πάντα είχα καημό να μάθω!!!! Innocent


    -----------------
    No will to wake for this morn_ To see another black rose born_ Deathbed is slowly covered with snow.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Oceanborn στις 05-09-2008 21:19 ]



    η ζωη και οτι εκανε στην πορεια της η βουγιουκλακη χρησιμοποιηται εμπορικα.ντροπη.ας την αφησουν επιτελους να αναπαυθει



    Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες το σχόλιο είναι άκρως σατιρικό!! {#emotions_dlg.beer}


    Fler
    06.09.2008, 19:51

    Μπορούμε να στέλνουμε τις ευχές και τα φιλιά μας σε όλη την τιβι ή το τόπικ θα εξελιχθεί σε αποκλειστικό φαν κλαμπ του "Υπάρχει λόγος"?

    Κι εσείς ρε αγενέστατοι! Καθήστε να δούμε περί τίνος πρόκειται. Μπορεί το θέμα να έιναι σοβαρό. Παίζει να αλλάξει και κατηγορία προς "Φιλοσοφικές" μεριά..{#emotions_dlg.whistling}


    etsiaplakelly
    06.09.2008, 21:45

    Εγω απο ολα αυτα μια απορια εχω... Γγιατι λεμε καλη επιτυχια στην Ελεονορα????Δν την σουταρε το στουντιο του αμαρουσιου?????


    fireroc
    06.09.2008, 22:21

    καλη τυχη στους αναρχικους  και σε οσους ονειρευονται  ακομα!


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 06-09-2008 22:22 ]


    fireroc
    06.09.2008, 22:23

    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 05-09-2008 στις 20:42 έγραψε...

    Στη νέα εκπομπή του star <Υπάρχει λόγος>! Καλή αρχή παιδιά! Θα σας παρακολουθώ ανελλιπώς!



    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.helpsmilie}


    kamelia8
    06.09.2008, 22:42

    Παράθεση:

    Το μέλος Fler στις 06-09-2008 στις 19:51 έγραψε...

    Μπορούμε να στέλνουμε τις ευχές και τα φιλιά μας σε όλη την τιβι ή το τόπικ θα εξελιχθεί σε αποκλειστικό φαν κλαμπ του "Υπάρχει λόγος"?

    Κι εσείς ρε αγενέστατοι! Καθήστε να δούμε περί τίνος πρόκειται. Μπορεί το θέμα να έιναι σοβαρό. Παίζει να αλλάξει και κατηγορία προς "Φιλοσοφικές" μεριά..{#emotions_dlg.whistling}



     

    Χαχαχα!!! {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Fler, υποκλίνομαι!!!{#emotions_dlg.rockon}


    okanenas
    06.09.2008, 23:50

    Στη ΠΑΝΑΘΑ στο champions league {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}13