ελληνική μουσική
    565 online   ·  210.844 μέλη

    Τι έχετε να πείτε? Τι θέλει να πει?

    -Kathi-
    08.09.2008, 11:18

    Διαβάστε την υπογραφή μου............. τι έχετε να πείτε πάνω σε αυτό?

    1.Χαρακτηρισμός....

    2.Την δικιά σας απάντηση πάνω στο ερώτημα που θέτει...

    {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.wacko}

     


    music-fan
    09.09.2008, 12:52

    η καρδια που εχει τη δυναμη και γελαει ειναι πιο δυνατη ξεπερναει τον πονο και βλεπει τη θετικη μερια των πραγματων..αν και ειμαι το ακριβως αντιθετο..


    -Kathi-
    09.09.2008, 15:43

    Εγώ η ίδια πιστεύω ότι η καρδιά που κλαίει είναι πιο δυνατή γιατί ξέρει τι θα πει πόνος και μπορεί και τον αντιμετοπίζει κλαίγοντας... ενώ η άλλη είναι μονίμος μες στην χαρά δεν είμαι σίγουρη αν ξέρει τι θα πεί πόνος... άλλα για να αναγνωρίζει την χαρά θα έχει γνωρίσει τον πόνο...... τελικό συπέρασμα το αφήνω σε εσάς............{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.helpsmilie}


    music-fan
    09.09.2008, 15:48

    πρωτα ερχεται ο πονος και μετα η χαρα..αν δε πονεσεις δε θα χαρεις κιολας..σε αυτο ειμαι απολυτη


    stauross
    31.01.2009, 01:13

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 09-09-2008 στις 12:52 έγραψε...

    η καρδια που εχει τη δυναμη και γελαει ειναι πιο δυνατη ξεπερναει τον πονο και βλεπει τη θετικη μερια των πραγματων..αν και ειμαι το ακριβως αντιθετο..



    πολυ ερωτηκο! [το ν'αγαπας και ν'αγαπιεσαι ειναι το παν...λεο μπουσκαλια] πολυ ερωτηκο και το παν ωμος για εμενα ειναι να μαθει προτα ν'αγαπα και να αγαπιεται ο αλος, μονο τοτε σηνομοτουν και εγκρηνουν τ'αστερια, το υδιο το συμπαν. και μονο τοτε δυο ανθρωποι ερωτευονται στο αποκορηφωμα μονο τοτε ερχεται και σε βρισκη ο πραγματικος ερωτας! ετση δεν χρηαζεται να ψαχνης για να  ερωτευτης παρα σε ψαχνη ο υδιος ο ερωτας! 


    nirvgirl
    31.01.2009, 23:30

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 09-09-2008 στις 15:48 έγραψε...

    πρωτα ερχεται ο πονος και μετα η χαρα..αν δε πονεσεις δε θα χαρεις κιολας..σε αυτο ειμαι απολυτη





    μμμ...ίσως έχεις δίκιο....{#emotions_dlg.huh}