ελληνική μουσική
    698 online   ·  210.832 μέλη

    Παρουσιαστής-παρουσιάστρια!

    Liza32
    09.09.2008, 19:49

    Παραθέτω μια ερώτηση φίλης. Τι προσόντα χρειάζονται για να γίνει κανείς παρουσιαστής στην τηλεόραση σε πρωϊνή εκπομπή; Και ποιά άτομα πρέπει να πλησιάσει ώστε να το κατορθώσει αυτό;


    PashalinaMakia
    09.09.2008, 19:54

    Η φίλη σου έχει σκοπό να γίνει παρουσιάστρια δλδ?


    nowaveband
    10.09.2008, 01:22

    είναι λίγο ακατάλληλο να αναφέρω τα προσόντα και δεν θέλω να φάω ban.....το αγαπάω το mh{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.ban}


    freddieKrueger
    10.09.2008, 08:54

    Να τα αναφερω εγω για σενα nowave???{#emotions_dlg.happycrazy}

    ''ευπρεπες παρουσιαστικο,με ωραιες καμπυλες και ταλεντο στο να χρησιμοποιει τη γλωσσα του σωματος αλλα και του πνευματος( μη ξεχνιομαστε ε?)''

    Ποτε θα μπαν-ι-αριστω?{#emotions_dlg.ban}{#emotions_dlg.helpsmilie}


    okanenas
    10.09.2008, 12:18

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 10-09-2008 στις 01:22 έγραψε...

    είναι λίγο ακατάλληλο να αναφέρω τα προσόντα και δεν θέλω να φάω ban.....το αγαπάω το mh{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.ban}



    {#emotions_dlg.thumbup}

     


    PashalinaMakia
    10.09.2008, 15:56

    ιιιιιιιιιιιιιιιιι ντροπής σας....

     

    Πάνω απ'όλα πρέπει να έχει πλούσιο εσωτερικό κόσμο..Τι βλακείες λέτε για εξωτερική εμφάνιση?Δεν βλέπετε την Μενεγάκη που έχει γίνει σαν λουκουμάς?


    marakiasteraki
    15.01.2009, 17:46

    Για να βρεις μία δουλειά καλό θα είναι να μην υποκριθείς κάτι που δεν μπορείς να είσαι...Και αν είσαι αυτός που είσαι σίγουρα έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να πετύχεις το στόχο σου΄ όμως ακόμη κι αν δεν λάβεις την πρόσληψη στη δουλειά που επέλεξες, θα έχεις κερδίσει το σεβασμό κάποιων ατόμων...