ελληνική μουσική
    746 online   ·  210.851 μέλη

    Ψαχνω παρτιτουρες για πιανο οσοι πιστοι...

    keinkei
    10.09.2008, 10:40

    πιο συγκεκριμενα ψαχνω τοbecause of you της kelly clarkson και το unfaithfull απο rihana

     

    ευχαριστω προκαταβολικα{#emotions_dlg.blush}


    incomplete_angel
    10.09.2008, 16:59

    Παράθεση:

    Το μέλος keinkei στις 10-09-2008 στις 10:40 έγραψε...

    πιο συγκεκριμενα ψαχνω τοbecause of you της kelly clarkson και το unfaithfull απο rihana

     

    ευχαριστω προκαταβολικα{#emotions_dlg.blush}



     

    Υπάρχουν άπειρα τόπικ εδώ για παρτιτούρες πιάνου. Αν έκανες τον κόπο να ψάξεις θα έβρισκες πάρα πολλά. Παρ' όλ' αυτά στείλε πμ με το email σου να σου τις στείλω.


    Victorat
    10.09.2008, 17:37

    Παράθεση:

    Το μέλος incomplete_angel στις 10-09-2008 στις 16:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος keinkei στις 10-09-2008 στις 10:40 έγραψε...

    πιο συγκεκριμενα ψαχνω τοbecause of you της kelly clarkson και το unfaithfull απο rihana

     

    ευχαριστω προκαταβολικα{#emotions_dlg.blush}



     

     

     

    Υπάρχουν άπειρα τόπικ εδώ για παρτιτούρες πιάνου. Αν έκανες τον κόπο να ψάξεις θα έβρισκες πάρα πολλά. Παρ' όλ' αυτά στείλε πμ με το email σου να σου τις στείλω.



     

    Μα το θεμα ειναι που τις εχεις βρει να μας πεις να παμε να βρουμε κι εμεις...{#emotions_dlg.huh}


    -----------------
    NO to racism! NO to drugs! NO to cigarette! NO to wars! YES to life! have fun in your life!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Victorat στις 10-09-2008 17:38 ]


    incomplete_angel
    10.09.2008, 18:14

    Δε ρωτάει που τις βρήκα.

    Αλλά αν κάνεις μια αναζήτηση θα δεις ότι υπάρχουν ήδη τρία ή τέσσερα τόπικ που λένε που μπορείς να βρεις παρτιτούρες για πιάνο, δε θα τα ξανα γράψω.


    emmanuella
    11.09.2008, 00:28

    Να συμφωνήσω με την κοπέλα !!

    Κάθε βδομάδα κάποιος ανοίγει θέμα με τίτλο " Παρτιτούρες για πιάνο " ...

    Με μία αναζήτηση στο ΜΗ θα βρεις άπειρα site ...

    Παρ'όλα αυτά ... εγώ ... έχω ξανα ενημερώσει ... ότι όσον αναφορά ξένες παρτιτούρες θα τις έχω .. σε λογικά πλαίσια πάντα ...

    Τώρα που τις βρίσκω ... δεν γίνεται κάθε βδομαδα να γράφω 20 site όπου έχω κάνει αναζητήσεις και αναζητήσεις ...


    keinkei
    11.09.2008, 13:10

    sorry αν εγινα κουραστικος αλλα εγω κατευαζω τις δικες μου παρτιτουρες για κιθαρα απο το προγραμμα guitar pro οποτε δεν ειχα ξαναντιμετοπισει παρομοιο προβλημα ωστε να απευθινθω σε καποιο παρομοιο topic sorry ξανα.