ελληνική μουσική
    768 online   ·  210.849 μέλη
    Peace18
    16.09.2008, 00:17

    Ακόμα υπάρχει αυτό το θέμα;;;


    Liza32
    16.09.2008, 21:01

    Συμφωνώ, ότι δεν έχει σημασία αν είναι κανείς έξυπνος ή όχι. Αλλά να είναι Άνθρωπος! Εσείς, έχετε δει πολλούς Ανθρώπους δίπλα σας; Γιατί εγω βλέπω μόνο μετρημένους στα δάχτυλα... Εκεί ήθελα να καταλήξω. Τέλος.


    etsiaplakelly
    16.09.2008, 22:55

    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 16-09-2008 στις 21:01 έγραψε...

    Συμφωνώ, ότι δεν έχει σημασία αν είναι κανείς έξυπνος ή όχι. Αλλά να είναι Άνθρωπος! Εσείς, έχετε δει πολλούς Ανθρώπους δίπλα σας; Γιατί εγω βλέπω μόνο μετρημένους στα δάχτυλα... Εκεί ήθελα να καταλήξω. Τέλος.



     

    Ναι αλλα το πηγες μεσω ορεστιαδας...!!!!!


    kamelia8
    17.09.2008, 19:18

    Παράθεση:

    Το μέλος etsiaplakelly στις 16-09-2008 στις 22:55 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 16-09-2008 στις 21:01 έγραψε...

    Συμφωνώ, ότι δεν έχει σημασία αν είναι κανείς έξυπνος ή όχι. Αλλά να είναι Άνθρωπος! Εσείς, έχετε δει πολλούς Ανθρώπους δίπλα σας; Γιατί εγω βλέπω μόνο μετρημένους στα δάχτυλα... Εκεί ήθελα να καταλήξω. Τέλος.



     

    Ναι αλλα το πηγες μεσω ορεστιαδας...!!!!!



     

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.happycrazy}


    athy
    24.09.2008, 20:19

    Lisa32, μήπως φάσκεις και αντιφάσκεις? Λές ότι οι έξυπνοι άνθρωποι ξέρουν να μιλήσουν. Δύο ποστ σου μετά λες ότι δεν έχει σημασία αν είναι κάποιος έξυπνος ή όχι. Τελικά γιατί άνοιξες το ποστ για να διαπιστώσεις τι πιστεύουμε εμείς ή για να κάνεις δημόσια κατηγορία ότι ο "Άνθρωπος" που λες είναι είδος υπο εξαφάνιση? Και για να μην είμαι άσχετη με το θέμα, να πώ ότι έναν άνθρωπο δεν το περνάμε ποιοτικό έλεγχο και τεστ iq για να κρίνουμε αν μπορούμε να τον κρατήσουμε κοντά μας. Και η μόρφωση/εξυπνάδα δεν έχει σχέση μόνο με το λεξιλόγιο και τον τρόπο έκφρασης. Ούτε βέεβαια και με το πόσα πτυχία έχεις ή αν έχεις βγάλει πανεπιστήμιο. Γενικότερα συγχέεις τον έξυπνο με το μορφωμλενο. Όπως και να 'χει, άσχετα αν κάποιος είναι έξυπνος ή όχι, άλλα είναι αυτά που μετράνε πραγματικά και ίσως θα σε ωφελούσε περισσότερο να προσπαθούσες να τα ανακαλύψεις αυτά στους γύρω σου πρωτού μας κατηγορήσεις όλους ότι παύουμε να είμαστε "Άνθρωποι".


    -----------------
    I would sacrifice this world to hold you...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : athy στις 24-09-2008 20:23 ]


    konvoulis
    31.12.2008, 20:13

    Αλλοι  εξυπνοι και αλλοι οχι τωρα δεν ξερω πιο μετραει περισσοτερο!!!!


    marakiasteraki
    31.12.2008, 23:23

    Καλός άνθρωπος να είναι...Μπορεί;;;

    Από κει και πέρα όλα είναι ανούσια!


    Anastasiablumwi
    02.01.2009, 16:48

    Τι θέμα είναι αυτό?Τέλος πάντων,θα ήθελα έξυπνο,αλλά μπορεί να είναι καλός, όμορφος και στοργικός ταυτόχρονα????