ελληνική μουσική
    335 online   ·  210.844 μέλη
    Jasmine
    23.11.2004, 14:13
    Καλημερούδιααααααααα!!!!!!! Αντε πάλι και σήμερα απ' την αρχή για να δουμε θα ξεκολήσουμε?? Χαρουλίντα πολύ χάρηκα που σηνήλθες!!! Γιατί αν περίμενες απο μένα σώθηκες!!! Το ανοιγω να δώ τι γίνεται, κι έλα στο chat να τα λέμε!!
    Jasmine
    23.11.2004, 15:03
    Τέλοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςς!!!!!!!! Μόλις λιποθύμησα κι εγώ και με ξαναγύρισε απ' την αρχή!!! Καλύτερα να καλέσω την πυροσβέστική τώρα κι έχω και ένα κάρο δουλειές!! Η συνέχεια το βράδυ!!! Μέχρι να φτιάξω τη μάσκα να μην αναπνέω τον καπνό, λιποθύμησα!!! Και γιατί νερό??????? Πορτοκαλάδα δηλαδή δεν κάνει?????? Υγρό είναι κι αυτό!!! Χαρουλίντα πρέπει να βγω να βάλω στα παιδια να φάνε και να διαβάσω το μεγάλο!! Η συνέχεια το βράδυ!! Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τη βοήθειά σου!!! Η σειρά σου τώρα να με σώσεις!!! Χεχεχε Καλό απόγευμαααααααα!!!!!!
    Haroulinda
    24.11.2004, 11:57
    Γιασεμιιιιιιι,

    ετοίμασε τα παιδιά, κανε τις δουλειες σου, βάλε και καμιά μπουγάδα, πέσε λιπόθυμη και έρχομαι να σε σώσω!


    Jasmine
    24.11.2004, 16:04
    Τζιφοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςς!!!!! Τώρα μου έχουν κάνει και τα 40, λιποθυμάω συνέχεια, δε σώζωμαι με τίποτα, τώρα ή το pc φταίει, ή το ποντίκι, ή το δίκτυο, ή το κεφάλι μου!!! Μπόρει να τά' παιξε και το ποντίκι απ' τα πολλά κλικ κλικ, πάντως το τραπέζι δε μεταφέρεται με τίποτα και μια φορά που το κατάφερα, δεν άνοιγε η σοφίτα ουουουουουπςςςςςςςςςςςς μόλις ξαναλιποθύμισα!!!! Χαρουλίντααααααααααααααααααα..................
    Haroulinda
    25.11.2004, 13:24
    Γιασεμιιιιιιιιιιιιιιι,

    άντε παλι και σήμερα... λιποθύμα και έρχομαι να σε σώσω!


    Haroulinda
    26.11.2004, 14:23
    Παρασκευή σήμερα,

    έχω ένα πολύ χαριτωμένο, και πιο ευχάριστο απο τα προηγούμενα! Δώστε του λίγο χρόνο να ξεκινήσει και...σώστε τον πλανήτη!
    http://nlp.fi.muni.cz/~xsvobod4/amanita/samorost/intro.html" TARGET="_blank">Amanita - Samorost!

    Καλή διασκέδαση!



    Haroulinda
    26.11.2004, 14:32
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 26-11-2004 στις 14:23 έγραψε:

    Παρασκευή σήμερα,

    έχω ένα πολύ χαριτωμένο, και πιο ευχάριστο απο τα προηγούμενα! Δώστε του λίγο χρόνο να ξεκινήσει και...σώστε τον πλανήτη!
    http://nlp.fi.muni.cz/~xsvobod4/amanita/samorost/intro.html" TARGET="_blank">Amanita - Samorost!

    Καλή διασκέδαση!









    Εκανα λάθος με την διεύθυνση!

    Amanita- Samorost!



    Γραμμένο και Υπογραμμένο από μένα, την Χαρουλίντα... και για όσους δεν με ξέρετε? TOUGH! Εγώ με ξέρω!


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Haroulinda στις 12-12-2005 13:31 ]
    christ25
    26.11.2004, 16:07
    ton esosa ton planiti mesa se misi ora.den itan diskolo.ligo ekneuristiko mono
    Haroulinda
    26.11.2004, 17:29
    ...εγώ το βρήκα πολύ χαριτωμένο και διασκεδαστικό!

    Θαυμασια δουλεια ολα τα grafics δεν χορταίνω να τα βλέπω!


    kostas14
    26.11.2004, 17:48
    Βασικά το crimson room το έχω τερματισει εδω και καιρο.το επομενο σταδιο,το viridian room, ακομα το παιζω.ΠΑΛΟΥΚΙ...Αν το τερματισει κανεισ να μου το πει μονο και μονο για να ξερω οτι τελειωνει
    Tsipiriki
    26.11.2004, 21:56
    Βρε παιδιά λιγη βοήθεια!Είμαι στο mystery of time στο 12 επίπεδο και δε μπορώ να κάνω τον τοίχο πράσινο!!!Όλο μου μενει κάποιο μαύρο!Τα νεύρα μου!
    Vick
    28.11.2004, 06:01
    Εγώ τον πέρασα τον τοίχο! Αλλά δεν τα έκανα όλα πράσινα. Αν σου μείνουν 1 ή 2 μαύρα στο τέλος, ο τοίχος ανοίγει. Δεν ξέρω αν έχει σημασία που βρίσκονται τα μαύρα αλλά, εμένα ήταν στην τελευταία γραμή δεξιά.
    Απλά προσπάθησε να κάνεις όσα πιο πολλά πράσινα μπορείς, αρχίζοντας από την μιά πλευρά (π.χ. αριστερά) προς την άλλη (δεξιά). Δεν ξέρω πως αλλιώς να βοηθήσω, συγνώμη.
    Καλή επιτυχία!
    WildCat
    25.01.2005, 13:33
    Αλλο ένα ενδιαφέρον link με 2 παιχνίδια
    http://www.woolythinking.com/#

    Δεν έχω τελειώσει κανένα από τα δύο, αλλά αν βοηθήση λίγο και η Haroulinda ...
    Haroulinda
    25.01.2005, 14:15
    Γουαου, ευχαριστούμε WildCat,

    θα το ξεκινήσω την Παρασκευή αν βρώ ώρα και θα σου πω!



    Jasmine
    25.01.2005, 14:21
    Εγώ εγκατέλειψα τελικά χεχε!! Αν και απ' ότι είδα στο anodeetcathode έχει βγεί και το μουσείο. Αλλά μου κάνει 10 ώρες να μου φορτώσει τη σελίδα Μάλλον πρέπει να πετάξω το pc!!
    Haroulinda
    25.01.2005, 17:54
    Δεν πειράζει Γιασεμί,

    Μην το πετάξεις! Ξεκινάμε μαζί την παρασκευή αυτό το καινούργιο!


    Jasmine
    25.01.2005, 22:41
    wooooooohooooooo Φύγαμε Χαρουλίντα!!!! Την Παρασκευή, να ξαναβρώ και τη φόρμα μου χεχε!!
    Nadinoula
    26.01.2005, 02:06
    Hi!Βρε παιδιά συγγνωμη που σας γυρίζω λίγο πίσω αλλά ως νέο μέλος (αλλά πολύ νέο όμως! ) ξεκίνησα με το σπίτι από Anode&Cathode και έχω απελπιστεί γιατί ούτε ένα κλειδάκι δε βρίσκω βρε αδερφέ...και όσα νούμερα έχω βρει δε με βοηθάνε να ξεκλειδώσω τίποτα με κωδικό...Πήρα τηλέφωνο και στο ταξί...τίποτα!Δώστε κάνα hint!
    Nadinoula
    28.01.2005, 00:50
    Thanks για τις "πληροφορίες"!!Θα συνεχίσω αύριο με το A&C house (όχι που θα μου ξέφευγε! ) χρησιμοποιώντας τα νέα στοιχεία που μου δώσατε..!Έριξα μια ματιά και στο Viridian χτες και μου φαίνεται καλούλι και προκλητικά δύσκολο...στη λίστα κι αυτό μαζί με το A&C museum!Αύριο θα δω και τα παιχνιδάκια του καινούργιου link από Wildcat!
    Keep playing!!
    Haroulinda
    28.01.2005, 12:15
    Μάλιστα... έχω ξεκινήσει με το αρχιπέλαγος και...ΠΕΛΑΓΩΣΑ... έχω ζαλιστεί να γυρίζω από νησί σε νησί... άναψα τον φάρο, πάτησα κάτι κουμπάκια, βρήκα κάτι κοκάλα τα έβαλα εκεί που πρέπει (νομίζω) ... τα βαρέλια έκαναν μια σκάλα ανέβηκα, βρήκα το τηλεσκόπιο...βλέπω βλέπω ψυχή δεν έχει... τώρα? Τι κάνω τώρα?

    Πάω πίσω δουλειά μην με βρει κανένα... τσουνάμι, στο αρχιπέλαγος, και συνεχίζω μετά! Αν προχωρήσατε περισσότερο... ΒΟΗΘΕΙΑ!