ελληνική μουσική
    744 online   ·  210.849 μέλη

    Ποδοσφαιρική - Μπασκετική ομάδα MusicHeaven

    kifa
    31.10.2004, 16:22
    Καλησπέρα σε όλους !!! Λοιπόν, πρέπει να βρούμε το shai να δούμε αν θα παίξουμε μπάλα αύριο...Shai ??? που είσαι ??? Αν θέλουμε να οργανωθούμε πρέπει να βρισκόμαστε...Περιμένω απάντηση ... Οι γυναίκες τι θα κάνουν ??? Θα έχουμε κερκίδα ??? Θα παίξουνε ??? Jorge για μπαλίτσα είσαι μέσα ??? 8χ8 και όπως πάντα χορηγός το ΕΚΑΒ για εμάς τους χαρμάνηδες ε;;;

    Καλησπέραααααααααα.......


    jorge
    31.10.2004, 19:26
    Kifa είμαι μέσα για μπάλα. Όχι όμως Δευτέρα και Τετάρτη.

    ΥΓ. Καλά είναι δυνατόν να μαζευτούμε 16 άτομα τη Δευτέρα όταν το κανονίζουμε Κυριακή βράδυ;
    KIT_KAT
    01.11.2004, 01:26
    8x8=64
    Giorgos
    01.11.2004, 04:11
    Quote:

    Το μέλος KIT_KAT στις 01-11-2004 στις 01:26 έγραψε:
    8x8=64




    Πολύ καλό!

    Όντως, το αφήσαμε το θέμα...Τι θα γίνει τελικά;
    falimento
    01.11.2004, 10:05
    Καλό μήνα σε όλους τους / τις λάτρεις της μπάλας!

    Εύχομαι αυτός ο μήνας να βελτιώσει τη φυσική μας κατάσταση, μακριά από τραυματισμούς και να ωθήσει τους φουμαδόρους να κόψουν το κάπνισμα μπας και ελαττώσουν το λαχάνιασμα!!

    Λοιπόν σήμερα είναι φύσει αδύνατο να μαζευτούμε, οπότε μες στη βδομάδα να κανονίσουμε.. Εγώ θα μπορώ βραδινές ώρες βεβαίως βεβαίως!


    kifa
    01.11.2004, 14:54
    Καλησπέρα σε όλους και όλες ... Λοιπόν, θέλετε να το κανονίσουμε για την κυριακή βράδυ ??? Αλλά πρέπει να βρούμε το Shai...Αλήθεια που είναι αυτό το παιδί ???

    Περιμένω απαντήσεις για Κυριακή βράδυ...


    SteliosG
    01.11.2004, 22:24
    οοοοπααααα!! πως και ξυπνησε η ομαδα??? αντε επιτελους!!! παμε για καμια μπαλιτσα ρε παιδια τι θα γινει??? βραδακι 8 ή 9 λέει τρελα!! όχι ομως Παρασκευη ή Τετάρτη!!!!! και μην ξεχνλαμε και το Σαββάτο ή τη Κυριακή!

    αντε να βλέπω συμμετοχη!!
    jorge
    01.11.2004, 23:29
    Δε βλέπω συμμετοχές
    Μήπως τελικά δεν είναι το κατάλληλο Forum αυτό;
    Μήπως είμαστε μόνο για μπύρες, κρασιά και παϊδάκια;;


    Η μήπως πρέπει να απευθυνθούμε για συμμετοχές σε κάποιο αθλητικό Forum;
    Πχ αυτό;
    Shai
    02.11.2004, 01:33
    καλησπερα σε ολους . kifa επιτελους γυρισα μετα απο μια εβδομαδα ξεκουρασης ...... ελειπα εκτος αθηνας και επεστρεψα μολις τωρα . ειχα μιλησει και με τον γιωργο και του ειχα πει οτι θα λειπω . λοιπον ξαναμπαινουμε στο θεμα που μας καιει ολους και απο τι βλεπω υπαρχει αρκετο ενδιαφερον αλλα πρεπει να υπαρξει και αλλο . εγω ειμαι ετοιμος οποτε μου πειτε να το κανονισω και μπορω να φερω και 3 -4 ατομα σε περιπτωση που δεν συμπληρωνουμε ομαδα . περιμενω νεα σας .

    οσο για το παιχνιδι kifa ξεχνας να πεις οτι πηγες να με σαμποταρεις με την μπαλοσφηκα και οτι υπαρχει μονο εσυ και ο ΣΟΥΜΠΟΤΙΤΣ απο την γραμμη του τριποντου ....................!!!!!
    SteliosG
    02.11.2004, 06:33
    παιδια, μπορω να φερω και εγω ατομα για μπαλιτσα!!! βεβαια το ωραιο θα ηταν να ειμαστε ολοι απο ΜΗ!!!!
    kifa
    02.11.2004, 12:24
    Aloha !!! Επιτέλους...ξανά όλοι μαζί...Κυριακή θα μπορούσαμε να πάμε και να παίξουμε έτσι για αρχή όλοι μαζί ώστε να γνωριστούμε και να διασκεδάσουμε...

    Shai και SteliosG νομίζω ότι η ιδέα να φέρετε και άλλους είναι αρκετά καλή αφού μέχρι τώρα δεν έχει οργανωθεί τόσο καλά η όλη φάση και εκτός των άλλων καλύτερα περισσότεροι παρά λιγότεροι...

    Jorge ...¶λλαξε ομάδα...

    Περιμένουμε νέα από τον Shai για Κυριακή και αν μπορούμε όλοι ας το προσπαθήσουμε...Περιμένω απαντήσεις με ναι ή όχι ώστε να ξέρει και ο Shai ...

    Πολύ καλημέρα σας και πιστεύω να ανταποκριθείτε...
    Shai
    02.11.2004, 19:35
    μ αρεσεις πολυ μ αρεσεις !!!!! αυτο το αθλητικο σου πνευμα kifa θα τουσ ξεσηκωσει ολους το νιωθω !!!!!

    Στελιο και γω συμφωνω για μελη μονο αλλα αφου ακομα ειμαστε πισω τι να κανουμε !!??

    αρχικα κανω κινηση για κυριακη βραδακι κατα τις 7 - 8 αναλογα τι ωρα θα βρουμε γηπεδο .

    ενημερωνω αυριο για περισσοτερες λεπτομερειες . πες τε μου αν υπαρχει προβλημα στην μερα ή στην ωρα .




    SteliosG
    03.11.2004, 06:33
    Κυριακη ειναι τελεια!!!!! 6, 7, 8, 9 οτι ωρα ναναι!!!!
    kifa
    03.11.2004, 09:05
    no problem, κατα τις 8-9 γιατί πρίν δουλεύω σε ενα μεζεδοπωλείο στη Βούλα..
    Shai
    04.11.2004, 20:30
    καταρχην δεν ειδα καθολου νεες συμετοχες κ ανυσηχω !

    δευτερον παιδια την κυριακη ειναι λιγο δυσκολο τελικα για δυο λογους 1ον και βασικοτερον δεν υπαρχει γηπεδακι και 2ον ειναι κ ο αγωνας αεκ - ολυμπιακος που πολοι θα ηθελαν να τον δουν ..

    αnyway δεν ξενερωνουμε ομως και περιμενω αν μεσα στην βδομαδα θα θελατε να κανονισουμε κατι περιμενω νεα σας .
    SteliosG
    04.11.2004, 21:15
    πολυ το τηραναμε ρε παιδια τπ θεμα!!! χεχε!! παντα θα υπαρχει ενας λογος να μην ειναι καλη η ημερα!!!! πιστευω οτι καλο θα ηταν να το κανονιζαμε Σαββατο 7 ή Κυριακη 5 ή 6!!! Τι λετε?? Ας το κανουμε και οποιος μπορεσει!!! Τι να κανουμε!!! Δε μπορουμε να βρουμε μια ωρα επιτελους??? χεχεχε!!! ας μας συντονισει καποιος πιο εμπειρος επιτελους??? (Giorgo σε εσενα απευθυνομαι! χαχα!))
    SteliosG
    05.11.2004, 16:14
    λοιπον παιδες εχω μια προταση!!! επειδη ειμαστε και πολυ μουσικο site λεω να φερετε ολοι τα οργανα σας και να μαζευτουμε στου Ρεντη στα γηπεδακια κατα της 7 τη Κυριακη να παιξουμε κανα τραγουδακΙ!! και αμα εχετε ορεξη παιζουμε και λιγο μπαλιτσα!!! τι λετε????
    Giorgos
    05.11.2004, 16:19
    Ωραία, μιας και την Κυριακή έχει το derby, να κανονίσουμε κάτι μέσα στην βδομάδα (όχι Δευτέρα και Τετάρτη για να μπορεί ο Jorge). Τι λέτε κι εσείς;
    kifa
    06.11.2004, 15:13
    Kαλησπέρα σε όλους...

    Η Τρίτη είναι καλά ??? Θα μπορεί ο Shai να βρει γήπεδο ???


    SteliosG
    06.11.2004, 15:50
    τριτη ειναι καλα μετα της 6!!!