ελληνική μουσική
    761 online   ·  210.832 μέλη

    Εντυπώσεις: Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη - 11/10/08

    kwstasagas
    09.10.2008, 20:45

    Βρε παιδιά ... στο Τσινάρι της Άνω Πόλης θα συναντηθείτε ..... Γουάου !!!! Α ρε Σαλονίκη με τις ωραίες γειτονιές σου ....


    alkyoni
    09.10.2008, 21:30

    Μετα απο μεγαλη περισυλλογη{#emotions_dlg.confused1}, πολλων ημερων{#emotions_dlg.rolleyes} , κατεληξα στο συμπερασμα οτι{#emotions_dlg.wacko} ...
    ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!!!!!{#emotions_dlg.yes}
    {#emotions_dlg.beer}ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!!!!{#emotions_dlg.beer}

    οκ, miss mod? {#emotions_dlg.biggrin}


    Fler
    10.10.2008, 03:08

    +1 και για μένα.


    pastella
    10.10.2008, 10:45

    Ω ρε κόσμος....

    Είναι κι επισήμως η συνάντηση με τα περισσότερα συν (10 σίγουρες συμμετοχές).

    Τι λέει παιδες, θα την καταφέρουμε την τριαντάρα;{#emotions_dlg.clap}


    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη
    Σάββατο 11/10/08 - Ώρα 14.30
    στον Κήπο, Τσινάρι, Άνω Πόλη
    κλικ για ΧΑΡΤΗ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ


    ΛΛΛίστα

    - pastella+3
    - sagra
    - sea_like_eyes
    -fler+1
    - -sadahzinia-
    -liono (?)
    -oceanborn (αμα την κοπανήσει κάηκε) +2(?)
    -peace18+2
    -seras (με το GPS του) + 1
    -davemustaine+1
    -kali
    -brokenchord
    -sitzoune81
    -anastasia_kozi+2
    -ge01415
    -alkyoni

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    Συνάντηση μελών στη Θεσσαλονίκη στις 11 Οκτωβρίου

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 10-10-2008 10:47 ]


    BlueSky
    10.10.2008, 11:41

    Θα ήθελα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή.

     


    pastella
    10.10.2008, 13:07
    {#emotions_dlg.excl}ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΑΣ ΟΡΓΑΝΑΑΑΑΑΑΑ {#emotions_dlg.excl}

    Το τραπέζι του ΜΗ θα είναι στολισμένο με ζέρμπερες πορτοκαλί (αν βρούμε) και θα καταλαμβάνει το μισό μαγαζί. Δύσκολο να το χάσετε :)

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη
    Σάββατο 11/10/08 - Ώρα 14.30
    στον Κήπο, Τσινάρι, Άνω Πόλη
    κλικ για ΧΑΡΤΗ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ


    ΛΛΛίστα

    - pastella+3
    - sagra
    - sea_like_eyes
    -fler+1
    - -sadahzinia-
    -liono (?)
    -oceanborn (αμα την κοπανήσει κάηκε) +2(?)
    -peace18+2
    -seras (με το GPS του) + 1
    -davemustaine+1
    -kali
    -brokenchord
    -sitzoune81
    -anastasia_kozi+2
    -ge01415
    -alkyoni
    -bluesky
    -ariadni0909

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    gelarios
    10.10.2008, 14:17

    μισοοοοοοοοοο

    προλαβαινουμε κι εμεις???   θα ρθουμε με οργανακια....

     pastella+3
    - sagra
    - sea_like_eyes
    -fler+1
    - -sadahzinia-
    -liono (?)
    -oceanborn (αμα την κοπανήσει κάηκε) +2(?)
    -peace18+2
    -seras (με το GPS του) + 1
    -davemustaine+1
    -kali
    -brokenchord
    -sitzoune81
    -anastasia_kozi+2
    -ge01415
    -alkyoni
    -bluesky
    -ariadni0909

    -gelarios

     

     


    gelarios
    10.10.2008, 15:04

     

    σορυ για τη διορθωση.....

     

    pastella+3
    - sagra
    - sea_like_eyes
    -fler+1
    - -sadahzinia-
    -liono (?)
    -oceanborn (αμα την κοπανήσει κάηκε) +2(?)
    -peace18+2
    -seras (με το GPS του) + 1
    -davemustaine+1
    -kali
    -brokenchord
    -sitzoune81
    -anastasia_kozi+2
    -ge01415
    -alkyoni
    -bluesky
    -ariadni0909

    -gelarios+2

     


    pastella
    10.10.2008, 20:39

    Λοιπόν με όργανα θα έρθουν οι:

    fler, ge01415 (κιθαρα), pastella (τουμπελεκι), gelarios band

    Είπα στην ταβέρνα ότι είμαστε μουσικό σάιτ, οπότε θα περιμένουν τζέρτζελο.

    Φώτη κάτι θα φέρεις κι εσύ ε; {#emotions_dlg.whistling}


    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη
    Σάββατο 11/10/08 - Ώρα 14.30
    στον Κήπο, Τσινάρι, Άνω Πόλη
    κλικ για ΧΑΡΤΗ, ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ


    ΛΛΛίστα

    - pastella+3
    - sagra
    - sea_like_eyes
    -fler+1
    - -sadahzinia-
    -liono (?)
    -oceanborn (αμα την κοπανήσει κάηκε) +2(?)
    -peace18+2
    -seras (με το GPS του) + 1
    -davemustaine+1
    -kali
    -brokenchord
    -sitzoune81
    -anastasia_kozi+2
    -ge01415
    -alkyoni
    -bluesky
    -ariadni0909
    -gelarios+2

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    Συνάντηση μελών στη Θεσσαλονίκη στις 11 Οκτωβρίου

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 10-10-2008 20:41 ]


    nowaveband
    11.10.2008, 00:31

    βάλτε με στην λίστα!θα ναι εκεί η ψυχή μου αδέλφια{#emotions_dlg.sad}


    Oceanborn
    11.10.2008, 01:58

    Τα 2 μου + άκυρα γ@μώτο!!! {#emotions_dlg.sad}

     

    Nowave εσύ χάνεις!!! Σε έφαγε η πρωτεύουσα......{#emotions_dlg.tt2}


    nowaveband
    11.10.2008, 02:44

    Παράθεση:

    Το μέλος Oceanborn στις 11-10-2008 στις 01:58 έγραψε...

    Τα 2 μου + άκυρα γ@μώτο!!! {#emotions_dlg.sad}

     

    Nowave εσύ χάνεις!!! Σε έφαγε η πρωτεύουσα......{#emotions_dlg.tt2}



     

     

    {#emotions_dlg.sad}


    BlueSky
    11.10.2008, 09:59

    Εναλλακτικές οδηγίες για αστικό λεωφορείο.

    Επειδή ξερώ καλά την περιοχή, νομίζω ότι μια άλλη γραμμή λεωφορείου βολεύει καλυτέρα από την 16 ή την 23. Με το 16 και το 23 πρέπει να ανεβεί κανείς μια αρκετά μεγάλη ανηφόρα μέχρι τον Κήπο. Συνιστώ να πάρετε το λεωφορείο νούμερο 28. Πλέον περνάει από Εγνατία και Αγγελάκη οπότε θα βολέψει όσους θα πάρουν άλλο λεωφορείο για να κατεβούν στο κέντρο πρώτα. Με το 28 κατεβείτε στην στάση Αστυνομία, η οποία είναι μετά την στάση ΒΑΟ. Από εκεί προχωρήστε προς τα δεξιά και ανεβείτε μια μικρή ανηφόρα προς τα κάστρα (Οδός Βενιζέλου Ελευθερίου). Μετά ακολουθήστε τον δρόμο, περάστε τα κάστρα και κατεβείτε την κατηφόρα που θα βρείτε (Οδός Σεβίλλης). Στο τέλος της κατηφόρας θα βρείτε πολλές ταβέρνες (και την ταβέρνα Τσινάρι). Απλά ρωτήστε τότε ή προχωρήστε προς τα αριστερά σας που έχει έναν πλακόστρωτο πεζοδρόμο. Εκεί στο τέλος του πλακόστρωτου μετά την στροφή θα βρείτε τον Κήπο. Η διαδρομή που περιγράφω είναι μερικά λεπτά το πολύ χωρίς καμιά ιδιαίτερη ανηφόρα, και πιο όμορφη νομίζω αφού θα δείτε και τις ταβέρνες και τα κάστρα.


    -Sadahzinia-
    11.10.2008, 12:50

    Η Sadahzinia αρρώστησε....! (( Χαπακώνομαι από το πρωί μήπως και..αλλά δεν! και δίνω αύριο εξετάσεις...Με τέτοιο καιρό και παρέα θα περάσετε  ΤΕΛΕΙΑ

    Θα σας σκέφτομαι...

    Και μου χρωστάτε μία συνάντηση..!


    marylin
    11.10.2008, 15:40

    Καλά να περάσετε αγάπες μου!!! {#emotions_dlg.inlove}


    seras
    12.10.2008, 19:03

    Stin epomeni sinantisi elpizo na min kanonisoume apo tis 2misi giati tha ftasoume pali sto simeio apo tis 6misi na kovoume fleva..anyway...i xeiroteri apo tis 4 sinantisis pou exo paei...se kapoia fasi nomiza oti piga se sinavlia oxi se sinantisi...to fagito xalia mexri ahdias...i taverna (o theos na tin kanei) einai isos kai to xeirotero magazi stin thessaloniki..mono i diakosmisi elege...Pali kala efiga apo tin taverna kai perasame kala sta ladadika..

    Me arista to 10 vazo stin sinantisi ena 4 olokliro epeidi eimai kai sta kefia mou :p

     


    sea_like_eyes
    12.10.2008, 19:31

    εγω τις βαζω . . . τρια . . . και βλεπετε που δειχνω ? ? ? χοχοχοχ merry christmass . . .

    Λοιπον . . . να'ναι καλα ο Ηair-y Nτινος . . . η Οcean Go RoMmMme και ο Joey De Drummer Of WaRDoUrS mAIo . . . που βγηκαμε . . . φαγαμε . . . (γιατι στην ταβερνα . . . μας φαγανε) . . . ακουσαμε Music . . . Καναμε χαβαλε . . . γουσταραμε ρε παιδι του (γιατι ακομα παιδι δεν εκανα)

    Υ.Γ αμα ξανακουσω για ποικιλια σε συναντηsea θα πιω τοσο πολυ που . . . δεν θα φατε !Κι οποιος καταλαβε καταλαβε . . . ο καθενας την ακριδα του . . . sorry . . . την μεριδα του . . . κι οχι . . . φευγουμε κι οποιος μενει πλερωνει . . . για την ακριβεια λερωνει με dollars το καταστημα !(δεν μιλαω για κανεναν και καμια προσωπικα . . . απλα . . . εχω την εντυπωση . . . δεν ξερω επ'ακριβως τι στο κερατο παιχτηκε,ισως να εφταιξε το μαγαζουδι και μονο αυτο-ποικιλια ειναι το στανταρ κλεψιμο οσον αφορα την τιμη,thats why . . . το κανω θεμα)

    Υ.Γ depon . . . τι αλλο ? ? ?αααα . . . ενα μεγαλο hail στον Ninja-Nick . . . φιλε . . . κομπλεξισμοι ΚΑΙ στο 8Ball . . . κριμα τα ματια της . . . δεν ξεραμε να φορεσουμε make up αλα Kiss . . . τεσπα . . . Μαθε τα παντα για το κοκκινο φορεμα . . . χαχααχα . . .

    Υ.Γ αν ακουσα καλα την τιμη . . . στην ταβερνα . . . ντακς . . . δεν μας επιασαν τον ποπουδακο . . . μας γ@ . . . απλα . . .(εκτος κι αν φαγατε ολοκληρο τον ζωολογικο κηπο του San Diego μεχρι που εσκασα Nose )

    Y.Γ ειμαι αισιοδοξο ατομο . . . (δειτε το Blog Μου και θα καταλαβαιτε) γι'αυτο λεω απλα . . . τα ξαναλεμε all together . . .


    -----------------
    Es iSt sOWeIt, HabE iCh rEchT ? daRf icH noCh EtWas SaGen ? Ist Es VorBeI ?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 12-10-2008 19:40 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 12-10-2008 19:52 ]


    nowaveband
    12.10.2008, 20:41

    Ρε παιδιά σας καταλαβαίνω.....Δεν πειράζει στην επόμενη συνάντηση θα μαι και εγώ και θα περάσουμε τέλεια{#emotions_dlg.biggrin}


    Aiolos_m
    12.10.2008, 21:06
    Πώς κάνετε έτσι; Πέσατε θύματα της παγκόσμιας πιστωτικής κρίσης...
    alkyoni
    12.10.2008, 21:53

    Χαχαχαχα!!! Θυματα του φραγκοκιλερ{#emotions_dlg.nono} πεσαμε να λες καλυτερα....

    Παντως για να μην μεινουμε στα αρνητικα , σχετικα με την "λυπητερη" που οπωσδηποτε αφησε ασχημες εντυπωσεις σε ολους μας... αφου πληρωσαμε, και ηδη ειχαν φυγει τα περισσοτερα ατομα,  περασαμε στην βραδινη βαρδια με τις κιθαρες και τα τραγουδια.... (μα καλα... κι αυτα τα παιδια  τι επιναν? Βρε μπας και πεινατε υγρο μπαταριων duracell και δεν κουραστηκατε να παιζετε και να τραγουδατε?? {#emotions_dlg.thumbup}και γι αυτο τοσο μεγαλος ο λογαριασμος??{#emotions_dlg.tt2}) Απο τα τυχερα της ημερας ηταν τα κερασματα κρασιου απο τους θαμωνες.... {#emotions_dlg.thumbup} (λετε αυτα να χρυσοπληρωσαμε τελικα?? χαχαχα!!!{#emotions_dlg.rolleyes})

    Νομιζω απο πλευρας μουσικης καλυψης ηταν απο τις καλυτερες των τελευταιων συναντησεων.{#emotions_dlg.walkman}
    Χαρηκα που ξαναειδα τα γνωστα ατομα, που γνωρισα καποια  νεα  και λυπηθηκα που δεν ειδα καποια αλλα .
    Μεινετε συντονισμενοι , τις επομενες μερες θα ακολουθησει πλουσιο φωτορεπορταζ και οχι μονο...{#emotions_dlg.whistling}
    Ως τοτε καλη ξεκουραση.....{#emotions_dlg.sleep1}