ελληνική μουσική
    751 online   ·  210.833 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

    rapsodos
    05.11.2004, 15:51
    Για την ωρα δεν αποφασίσαμε ακόμα. Λέω κατα τις 14.30 , τι λετε οι υπόλοιποι. όσο για την τοποθεσία , θα στείλω ένα χάρτη με λεπτομέρειες. Εαν κάποιος θελήσει το τηλέφωνό μου (τον αριθμό , όχι τη συσκευή) για περισσότερες πληροφορίες και για να μη χαθεί ας μου στείλει μήνυμα.
    jorge
    07.11.2004, 12:39
    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ για τους Νότιους:

    Όσα μέλη από Αθήνα θέλουν να ανέβουν Θεσσαλονίκη για τη συνάντηση, παρακαλώ να μου στείλουν προσωπικό μήνυμα για να οργανωθούμε!

    Όσοι είναι από άλλες πόλεις και θα ήθελαν να βρεθούν στην παρέα του MusicHeaven, να στείλουν ΠΜ στον διοργανωτή Orpheus (προσοχή, γράφεται με 'ph', όχι με 'f' !)


    christos-reg
    07.11.2004, 17:33
    Κι εγώ τελικά θα βρίσκομαι Θεσσαλονίκη στις 14/11, οπότε είμαι ok για τo meeting. Είναι τελικά συνάντηση μετά μουσικής-τραγουδιού ή απλώς φαγητού? Γιατί αν τραγουδήσουμε και τίποτα ενδιαφέρεται να έρθει και μια φίλη μου ν' ακούσει και να παίξει...


    Vick
    08.11.2004, 00:07
    Εγώ θα προσπαθήσω να έρθω! Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω όλους απο κοντά!
    rapsodos
    08.11.2004, 00:12
    Βασικά πρωτίστως είναι συνάντηση. Γνωριμία δηλαδή με τα νέα μέλη και αντάμωση με τα παλιά. Παράλληλα λίγο κρασάκι (μπορεί και πολύ) λίγο μεζεδάκι και κανένα τραγουδάκι. Θα φέρουμε κιθάρες μαζί μας, απο το μαγαζί δεν υπάρχει πρόβλημα (αυτό θα τους έλλειπε). Οποιος θέλει τραγουδάει, ούτως η άλλως μια παρέα θα είμαστε όλοι.
    (Αντε Χρηστάκη να τα ξαναπούμε επιτέλους)

    Υ.Γ. Η φίλη σου Χρήστο ακόμα να γίνει μέλος???????
    christos-reg
    08.11.2004, 04:02
    Quote:

    Το μέλος orpheus στις 08-11-2004 στις 00:12 έγραψε:

    Υ.Γ. Η φίλη σου Χρήστο ακόμα να γίνει μέλος???????




    Θα σας γνωρίσει πρώτα... και μετα θα γίνει!

    KIT_KAT που βρίσκεσαι ? Θα έρθεις στο meeting ?!
    rapsodos
    08.11.2004, 10:18
    Λοιπόν , η μέχρι τώρα λίστα με τα άτομα που εκδηλωσαν ενδιαφέρον για τη συνάντηση έχει ως εξής:

    Yiannisyiannis
    Christos-req
    Orpheus
    THESSM
    Zahariadis
    Jazzer79
    Katerina
    Wraith
    Vick
    Christine
    (Gazza21) ?
    (Jorge)?


    Eαν κάποιο μέλος απο αυτά που αναφέρονται πιο πάνω δεν μπορέσει να έρθει ας το αναφέρει η εδω ή με προσωπικό μήνυμα σε εμένα, ωστε να κανονίσω ακριβώς τα άτομα για το τραπέζι.

    KIT_KAT
    08.11.2004, 11:53
    Ουπς Γιώργο μη με ρίχνεις! Έλειψα εγώ από καμία συνάντηση στη συμπρωτεύουσα? Εκτός απροόπτου φυσικά!!
    rapsodos
    08.11.2004, 12:01
    οκ Κατερίνα

    Yiannisyiannis
    Christos-req
    Orpheus
    THESSM
    Kit Kat
    Zahariadis
    Jazzer79
    Katerina
    Wraith
    Vick
    Christine
    (Gazza21) ?
    (Jorge)?
    rapsodos
    08.11.2004, 15:09
    Και ένας χάρτης για όσους δεν γνωρίζουν το μαγαζί





    επισυναπτόμενα: xarths1.jpg 
    KIT_KAT
    09.11.2004, 19:32
    ...και για όσους είναι καινούριοι στην πόλη όπως λένε, το τούρκικο προξενείο που είναι κάτω δεξιά στο χάρτη, είναι ίσια πάνω από την Καμάρα. Ε, την Καμάρα την ξέρουν ακόμα και οι νότιοι
    falimento
    10.11.2004, 11:32
    Σαφέστατα.. Την Καμάρα και το Interni!
    MariannaP
    10.11.2004, 11:39
    Για όσους δεν ξέρουν την Καμάρα, μπορούν να ρίξουν μια ματιά στα Κοσμοπλάνα, κάτω δεξια. Θα την δείτε σε όλες της τις εκδόσεις,με κόσμο, με αυτοκίνητα, λεωφορεία, πρωί, βράδυ!
    rapsodos
    11.11.2004, 08:18
    Χαλαρώσαμε? Δε βλέπω κίνηση.
    Αυτή την Κυριακή είναι η συνάντηση ...

    Orfeus
    11.11.2004, 09:44
    Quote:

    Το μέλος MariannaP στις 10-11-2004 στις 11:39 έγραψε:

    Για όσους δεν ξέρουν την Καμάρα, μπορούν να ρίξουν μια ματιά στα Κοσμοπλάνα, κάτω δεξια. Θα την δείτε σε όλες της τις εκδόσεις,με κόσμο, με αυτοκίνητα, λεωφορεία, πρωί, βράδυ!





    Δηλαδή η Θεσ/νίκη είναι στην ...Καμάρα;


    MariannaP
    11.11.2004, 10:06
    Η Θεσσαλονίκη είναι το σύνολο και η Καμάρα το υποσύνολο. Και τα δύο πάντως βρίσκονται στο Βορρα!
    Επίσης η Καμάρα είναι ένα γνωστό σημείο συνάντησης.

    yiannisyiannis
    11.11.2004, 10:26
    ΛΟΙΠΟΝ, είμαστε λίγο πριν τη συνάντηση, ας επανέλθουμε στο θέμα μας. Ο Γιώργος (Orpheus) έχει όλη την ευθύνη της οργάνωσης.

    Όσοι λοιπόν θα συμμετέχετε, καλό είναι να του στείλετε PM (αν δεν το έχετε ήδη κάνει), για να επιβεβαιώσετε τη συμμετοχή σας. Επειδή πολλά απρόοπτα μπορούν να συμβούν την τελευταία στιγμή, είναι κρίμα να κλείσει τραπέζι για τόσα άτομα, μετά κάποιοι να μην έρθουν και να βρεθεί εκτεθειμένος στο μαγαζί.

    Ας σκεφτούμε λίγο και τη θέση του.
    KIT_KAT
    12.11.2004, 18:15
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 10-11-2004 στις 11:32 έγραψε:

    Σαφέστατα.. Την Καμάρα και το Interni!





    Κάτι μου λέει το Interni... Νομίζω πήγα όταν ψάχναμε για τα μπάνια μας, και διάλεξα ένα ωραίο πλακάκι
    Falimento είπαμε δε μ'αρέσει το μαγαζί!!

    Επί της ουσίας: Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα τα πούμε στη συνάντηση. Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος (κάτι γιαγιές στο λεωφορείο λέγαν ότι θα χιονίσει)
    gia
    13.11.2004, 12:59
    Τελικά στο "Παντοπωλείον οδου Αθηνάς";
    Πόσοι δήλωσαν;
    ερασιτέχνες μουσικούς δέχεστε;

    Κυριακή 14-11 στην Αίθουσα Τελετών του ΑΠΘ
    Διεθνές χορωδιακό Φεστιβάλ
    στις 11.00 χορωδία "ΕΚΦΡΑΣΗ"
    λέω να έρθουμε όλοι μαζί (20-25 άτομα). τι λέτε;

    Astron
    13.11.2004, 13:54
    Παιδιά σας εύχομαι να περάσετε θαυμάσια αύριο!
    Αφιερώστε κανα τραγουδάκι και σε μας έτσι;
    Καλή διασκέδαση!