ελληνική μουσική
    531 online   ·  210.844 μέλη

    Ψάχνω την παρτιτούρα για πιάνο του I don't want to miss a thing

    endlesstrip
    05.10.2008, 15:23

    Παιδιά, ψάχνω απεγνωσμένα την παρτιτούρα του I don't want to miss a thing των Aerosmith, soundtrack της ταινίας Armaggedon... Συγγνώμη σε όποιον διάβασε αυτό το μήνυμα σε ένα άσχετο τόπικ που το έστειλα, απλώς έιμαι νέα χρήστης και δεν ήξερα πώς να ξεκινήσω καινούριο... Anyway, βρήκα την παρτιτούρα στο Ίντερνετ, αλλά λείπει η τρίτη σελίδα και δεν την βρίσκω πουθενά παρόλο που τα έχω σαρώσει όλα... Είναι η παρακάτω εκδοχη:

    >

    Σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!!!!


    geo321
    05.10.2008, 17:07

    Ολη δικια σου

     

    http://rapidshare.com/files/103665281/Aerosmith_-_I_dont_Want_To_Miss_A_Thing.pdf

     

     


    endlesstrip
    05.10.2008, 19:33

    Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, αλλά δεν είναι αυτή η εκδοχή που με ενδιαφέρει! Όποιος βρει την συγκεκριμένη, θα του ψήσω κουλουράκια!!!!! Αν και νομίζω ότι θα καθίσω να γράψω μόνη μου τη σελίδα που λείπει γιατί ούτε ο Κολόμβος δεν την ανακαλύπτει...


    incomplete_angel
    06.10.2008, 12:16

    Παράθεση:

    Το μέλος endlesstrip στις 05-10-2008 στις 19:33 έγραψε...

    Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια, αλλά δεν είναι αυτή η εκδοχή που με ενδιαφέρει! Όποιος βρει την συγκεκριμένη, θα του ψήσω κουλουράκια!!!!! Αν και νομίζω ότι θα καθίσω να γράψω μόνη μου τη σελίδα που λείπει γιατί ούτε ο Κολόμβος δεν την ανακαλύπτει...



    Εγώ θα σου προτείνω κάτι που έχω κάνει στο παρελθόν και με βοήθησε. Στείλε mail στον χρήστη που έστειλε το video στο youtube και ζήτα του την παρτιτούρα. Αφού την έχει αν είναι ενεργό μέλος ακόμα μπορεί και να σου τη στείλει.


    endlesstrip
    06.10.2008, 14:13

    Το έκανα κι αυτό αλλά μου απάντησε ότι κι αυτός μόνος του έγραψε τη σελίδα που έλειπε, οπότε δύσκολα να έχει κυκλοφορήσει πουθενά... Τέλος πάντων, αν τυχών τη βρει κανείς να μου το πει please, αν και δεν το νομίζω...


    dessypris
    06.10.2008, 21:22

    Ίσως?

    http://www.sheetmusicplus.com/a/search.html?id=64465&select=Artist&more=Aerosmith





    επισυναπτόμενα: 1.jpg 
    endlesstrip
    07.10.2008, 16:04

    Ναι, αυτό είναι!!!!!!!!!!!!!!! Χίλια ευχαριστώ, ετοιμάζω τα κουλουράκια!!!!


    dessypris
    09.10.2008, 09:33

    Χαίρομαι που βοήθησα!

    Καλή εξάσκηση...

    Γρηγόρης