ελληνική μουσική
    828 online   ·  210.833 μέλη

    Πρόβλημα στην Ατζέντα

    gate
    09.10.2008, 17:15

    Υπάρχει ένα προβληματάκι με τις ανακοινώσεις στην ατζέντα.

    Για παράδειγμα, σήμερα ανακοινώνονται: "Αφιέρωμα στον Μιχάλη Σουγιούλ στο Ηρώδειο" και επίσης "Η Νατάσα Μποφίλιου στο Ηρώδειο". Η δεύτερη ανακοίνωση ωστόσο είναι τελείως ελλιπής μιας και η Νατάσα Μποφίλιου συμμετέχει στην συναυλία αφιέρωμα του Μιχάλη Σουγιούλ, στην οποία λαμβάνουν μέρος: Μανώλης Μητσιάς, Ελένη Δήμου, Μάρα Θρασυβουλίδου, Νάντια Καραγιάννη, Λουκιανός Κηλαηδόνης, Ηλίας Λογοθέτης, Δαυίδ Ναχμίας, Χρήστος Νικολόπουλος, Θάνος Πολύδωρας, Χρυσούλα Στεφανάκη και ο Σταμάτης Φασουλής και σε έκτακτη εμφάνιση η Στέλλα Γκρέκα και η Ελίζα Μαρέλι, ενώ με την ανακοίνωση αυτή νομίζει κάποιος πως θα πάει Ηρώδειο και θα ακούει συνεχώς Νατάσα Μποφίλιου.

    Καλό θα ήταν να υπάρχει κάποιος έλεγχος των ανακοινώσεων, πριν αναρτηθούν, για να μην υπάρχουν τέτοιες συγχύσεις, και θα πρότεινα όταν στέλνουμε την ανακοίνωσή μας να στέλνουμε και κάποιο link με επίσημο δελτίο τύπου (που συνήθως περιφέρεται κάπου μέσα στο ίντερνετ), ώστε να μη γίνονται τέτοια λάθη και να κάνουμε τη ζωή του Orfeus (που αν δεν κάνω λάθος έχει την επιμέλεια της Ατζέντας... σόρρυ αν κάνω λάθος) πιο εύκολη...

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : gate στις 09-10-2008 22:12 ]


    jorge
    10.10.2008, 00:10

    Σωστή :)

    ΥΓ. Το λάθος ήταν δικό μου, μια και ο Orfeitto τώρα τελευταία δεν πολυμπαίνει και τις περνάω εγώ.


    Orfeus
    11.10.2008, 00:03

    Σχετικά με το Πρόβλημα στην Ατζέντα, έχω ξαναγράψει, ότι πριν κάνετε μία καταχώρηση καλό θα ήταν να τσεκάρετε την ημερομηνία για να δείτε αν το συγκεκριμένο event έχει καταχωρηθεί από άλλο μέλος ή όχι. Βρίσκω πολλές φορές διπλές, τριπλές, ακόμα και τετραπλές καταχωρήσεις τις οποίες φυσικά διαγράφω. Σας λύνω έτσι την (τυχόν) απορία για τη μη δημοσίευση της καταχώρησής σας.