ελληνική μουσική
    790 online   ·  210.833 μέλη

    John DigWeed Live στο Club Decadence (Θεσ/νικη) . . .

    sea_like_eyes
    23.10.2008, 04:59

    O ΝΑΙ . . . ειναι true . . . ο απολυτος Dj σε ενα Live Set που . . . ας μιλησει το video!!!

    Στον ναο της dance μουσικης . . . στο ποιο παλιο Dance-Club της χωρας . . . στο απολυτο DECADENCE . . .

    Υ.Γ 24-10-08 . . .

    Y.Γ Photos απο το Club . . . τον κοσμο (η παρεα απλα θα ΤΑ ΣΠΑΕΙ) . . . τα decks . . . τον Dj . . . κι οχι μονο . . . σε λιγες μερες !

    Y.Γ sea . . . prepare να ζησεις αναλογες στιγμες οπως αυτην . . .

    η απολυτη μουσικη electro-ΜΑΓΕΙΑ !

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 23-10-2008 05:00 ]


    nowaveband
    23.10.2008, 11:05

    ωραία θα περάσετε κουφάλες........εγώ πάντως δεν μπορω να παραβρεθώ στην εκδήλωση αυτή.......{#emotions_dlg.biggrin}.......i got a reason punk brother......


    sea_like_eyes
    01.11.2008, 13:51

    Hταν απιστευτα . . . ενα ακομη μελος μπορει να γραψει τις εντυπωσεις του (γραψε ρε man) . . . ηταν πραγματικα απιστευτα !!! Photos Κι οχι μονο σε λιγο καιρο . . . αποκλειστικα . . . μπουχαχαχα . . . Oριστε μια που την πετυχα στο 'net . . .





    επισυναπτόμενα: index.php.gif 
    sea_like_eyes
    01.11.2008, 13:56

    2night.gr . . . υπαρχουν αρκετες photos . . . θα δειτε το Club , τον κοσμο . . . τον Sea . . . τον dj μεχρι να ανεβασω τις δικες μου ,  τσεκαρετε . . .


    sitzoune81
    01.11.2008, 16:14

    ...τί να πρωτογράψω βρε sea...

    -Για τα ποτά ,παύλα, χημικά κακουργήματα που μας (τους? σας?) πότισαν?!
    (Γ*μώ το στομάχι μου εκείνη τη νύχτα... τί απότομη κωλούμπρα ήταν αυτή που έπαθα... ελπίζω να μην χαλάστηκες που "έπεσα" αμαχητί τόσο νωρίς εκείνη τη βραδιά, θυμάσαι πως ήμουν...)

    -Για την -καλαίσθητη κατα τ' άλλα- ανδροκαγκουριά που μας περικύκλωνε?! ...γμτ!

    -Για το οτι μέχρι να αποφασίσει να βγεί να παίξει ο "θείος", τα γεννητικά μου όργανα μιμούνταν το αλεύρι Γιώτης?! (ξέρεις, εκείνο που "φουσκώνει μόνο του")

    -Για το οτι το μαγαζί απλά... είναι CULT ?! (αυτό κατατάσεται στα θετικά!)

    -Για το οτι ο "θείος" έδειξε οτι "ΤΟ 'ΧΕΙ" ακόμα?! Ο μπαγάσας!!! (αν και περίμενα περισσότερη φαντασία στις εναλλαγές του beat tempo...)

    -Για το οτι η παρέα απλώς ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ ?!

    Μιας κι έχω να ασχοληθώ με το λεγόμενο progressive house από τότε που πέθανε (ναί, το 2004 ήταν) και πιο πολύ "τραβιέμαι" σε Acid ακούσματα πλεον, το καταχάρηκα!!!

    Αντε να ξανάρθει, και την επόμενη φορά με μπουκάλι απ' το σπίτι! Το δις εξαμαρτείν ούκ "ηλεκτρονικά" σοφού...


    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:51

    Και οι photos . . . του Sea . . .





    επισυναπτόμενα: DSC00729.jpg 
    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:52

    O yeahhHhHhH . . .





    επισυναπτόμενα: DSC00724.jpg 
    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:53
    Βεντουζα . . . !



    επισυναπτόμενα: DSC00738.jpg 
    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:54

    εεεεεεεετσι . . .





    επισυναπτόμενα: DSC00744.jpg 
    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:54

    oOooO yeahhhhh . . .





    επισυναπτόμενα: DSC00740.jpg 
    sea_like_eyes
    07.11.2008, 15:56

    ελπιζω να . . . περασα καλα !!!μπουχαχαχαχα . . . τα λεμε στο επομενο event . . .