ελληνική μουσική
    488 online   ·  210.840 μέλη

    1/11: Συνάντηση στο bar THEA (Θεσ/νικη) για το σχήμα Ιχθείς- Κ.Λεμονίδης

    pastella
    29.10.2008, 00:52

    Καλησπέρα παιδιά!

    Μια έκτακτη συναντησούλα με την ευκαιρία εμφάνισης των αγαπητών ψαριών (Ixtheis) και του μετανάστη μέλους του ΒΚ Κώστα Λεμονίδη στο μπαρ THEA στην παραλία Ν.Επιβατών.

    Πληροφορίες για μέρος και ώρα στην αφίσα.

    Δηλώστε εγκαίρως συμμετοχή για να κλειστεί τραπέζι!

    Λίστα για 1/11:

    - pastella+2





    επισυναπτόμενα: ixtheis+lemonc.jpg 
    sitzoune81
    29.10.2008, 01:29

    Δεν θέλει ρώτημα......

    Λίστα για 1/11:

    - pastella+2

    - sitzoune81


    geoguitar
    29.10.2008, 14:49

    geoguitar
    lefterismit + 1


    sitzoune81
    29.10.2008, 15:11

    Λίστα για 1/11:

    - pastella+2

    - sitzoune81

    - geoguitar

    - lefterismit + 1

     

    {#emotions_dlg.biggrin}


    lemonc
    29.10.2008, 16:04

    Παιδιά επειδή τους περισσότερους δε σας ξέρω,ελάτε να μου μιλήσετε μετά το Live να γνωριστούμε!

    Στέλλα προλαβαίνω να πεταχτώ στο ΚΛ.Βικελλίδης πιό μπροστά;


    pastella
    29.10.2008, 16:31

    Τι ώρα τελειώνει το ματς;


    lemonc
    29.10.2008, 16:34

    Στις 9 νομίζω...


    pastella
    29.10.2008, 20:17

    Χαλαρά μπορείς να είσαι 10 παρά στο μαγαζί...


    kwstasagas
    29.10.2008, 23:17

    Καλά, εσείς οι Βορειοκλιμακιώτες όλο σε ωραία μέρη συναντιόσταστε !!! Παραλία Νέων Επιβατών ... άλλο φοβερό μέρος, ιδίως για φθινοπωρινούς περιπάτους δίπλα στη θάλασσα ..... Πολύ θα ήθελα να είμαι στην παρέα σας, να στηρίξω και τον συμφορουμίτη μας lemonc [στον οποίο εύχομαι "καλή επιτυχία" και "καλή συνέχεια" σε ό,τι κάνει .... {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.walkman}] ..................   


    FPapastavrou
    30.10.2008, 12:02

    Καλημέρα παιδιά!

    Χθες το βράδυ τελείωσαν οι ετοιμασίες για το live του Σαββάτου.Λοιπόν, α)Κώστα ο Άρης μπορεί να χάσει από τη Λάρισα και χωρίς τη παρουσία σου.Εαν όμως πας και χάσετε,έλα με το τηλεβόα όπως είσαι γιατί θα έχεις χάσει το soundcheck!β)Θα παίζει πολύ ενδιαφέρον θέμα με προτζέκτορα,χρειάστηκε πολύ κόπος για να στηθεί σωστά.γ)Η είσοδος είναι ελεύθερη και η μπύρα κάνει 7-8 ευρώ,τιμές πολύ οικονομικές νομίζω.δ)Ώρα προσέλευσης γύρω στις 22:30, αν θέλετε τραπέζι που να έχει επαφή με το stage,γιατί το μαγαζί λόγω live προγράμματος(το προηγούμενο Σάββατο έπαιζαν Δυτικές Συνοικίες, πιο πρίν Blues Wire και πιο πριν Μωρά στη Φωτιά) έχει αρκετά τραπέζια διαρκείας,κάθε Σάββατο δηλαδή.Τέλος, όσοι θέλουν να γνωριστούν, ας το κάνουν πριν το live γιατί μετά το αλκοόλ θα θυμούνται ψηλές ξανθιές...

    Επειδή έχουμε ξαναπαίξει εκεί και ξέρουμε το χώρο και το κλίμα,πιστεύουμε ότι θα είναι μια ιδιαίτερη βραδιά.Μετά το τέλος δεν αποκλείουμε και jam ανάλογα με τις δυνάμεις και τη διάθεση.Όσοι άπιστοι λοιπόν προσέλθετε και εμείς (και ο Κώστας) θα κάνουμε ότι μπορούμε να περάσετε καλά.

    Αυτά τα ολίγα σύντροφοι,τα λέμε εκεί.

    Φιλιά!! 

     

     


    lemonc
    30.10.2008, 12:08

    Παράθεση:

    Το μέλος FPapastavrou στις 30-10-2008 στις 12:02 έγραψε...

     

    Λοιπόν, α)Κώστα ο Άρης μπορεί να χάσει από τη Λάρισα και χωρίς τη παρουσία σου.Εαν όμως πας και χάσετε,έλα με το τηλεβόα όπως είσαι γιατί θα έχεις χάσει το soundcheck!



    {#emotions_dlg.tt2} αυτό έχω να πω γιά το κακεντρεχές σχόλιο σου....

     

    Τα υπόλοιπα τα προσυπογράφω.Τα λέμε από κοντά φίλε!!!!

    Φιλιά!


    pastella
    31.10.2008, 13:49

    Παιδιά όσοι έρθετε στο τραπέζι του ΜΗ να είστε μέχρι τις 22.30 -11 το αργότερο στο μαγαζί και φροντίστε για το μεταφορικό σας μέσο.


    -Sadahzinia-
    01.11.2008, 12:39

    Sadahzinia is working...:-s!


    sea_like_eyes
    01.11.2008, 13:30

    Μπορει να περασω μια βολτα . . . και δυο μην σας πω . . . θα ειμαι εκει λογικα ! ( 90 % )


    kou_matina
    01.11.2008, 17:46

    kou_matina και fler επισης


    FPapastavrou
    04.11.2008, 14:54

    Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλα τα παιδιά που μας τίμησαν με τη παρουσία τους,καθώς και τον Κώστα Λεμονίδη με τη μπάντα του που έκαναν τόσο δρόμο από Αθήνα για να παίξουν μαζί μας.Περάσαμε πολύ καλά σε ένα γεμάτο Τhea Bar με κέφι και παλμό.Δεν έχουμε άλλο οπτικό υλικό να δείξουμε γιατί η δική μας κάμερα είχε άλλη χρήση,οπότε ένα μικρό video από ένα φίλο που ήταν παρών ίσως είναι αρκετό για να δείξει το κλίμα.

    Τα ξαναλέμε,αυτή τη φορά στην Αθήνα.

    Χαιρετισμούς!!!

     

     


    lemonc
    07.11.2008, 11:22

    Παιδιά θέλω κι εγώ να ευχαριστήσω πολύ όσους ήρθατε να μας ακούσετε.Είχα αρκετό καιρό να νοιώσω τόσο ζεστό κοινό!!!!Θα έρχομαι συχνότερα στη Θεσσαλονίκη γιά να παίζω μου φαίνεται...

    Ευχαριστώ από καρδιάς τους Ιχθείς,κυρίως γιατί είναι αυτοί που είναι.Νομίζω ότι είμαστε φιλαράκια πλέον!

    Καλή αντάμωση Κωνσταντίνα,Φώτη,Μιχάλη,Ηλία,Χρήστο!