ελληνική μουσική
    678 online   ·  210.828 μέλη
    TruPoDoyleIeS
    12.12.2008, 16:31

    Πριν μερικές εβδομάδες στο "Talent" show X'factor ένα σχήμα με διαγωνιζόμενους ερμήνευσε το τραγούδι "Δεν χωράς πουθενά" από τις Τρύπες. Αυτό που με έκανα να ανοίξω αυτό το topic είναι ένας στίχος, "αν δεν χωράς σε ένα ψυχοπορνείο". Και που υπώθηκε αυτός ο στίχος? Σε ένα show όπου αγοράζοντε και πωλούντε ψυχές, όπου εκπορνεύοντε αξίες και ιδανικά. Θα ήθελα λοιπόν το σχόλειο και την άποψη σας πάνω στο θέμα.


    JohnieAnto
    12.12.2008, 19:17

    Αναφέρεσαι στο θρυλικό συγκρότημα του X factor τα ΚΟΚΚΙΝΑ ΧΑΛΙΑ που επειμελήτε αυτός ο υπερδημιουργός Θεοφάνους ετσι??????

    η εκτέλεση του κομματιου επειδή έτυχε και το είδα ήταν ΕΚΤΕΛΕΣΗ Απο κάθε άποψη..... θεν θέλω να πω τίποτε άλλο θα είναι περιττο.

     


    sea_like_eyes
    12.12.2008, 20:16

    τα Punk Κομματια που επαιζαν ? ? ? Απο το anarchy in U.k Μεχρι το Something else του μεγαλο-τραγου Sid Vicious . . . υποκρισια . . . σε οΟοοΟοΛΟ της το μεγαλειο !

    Υ.Γ θυμηθηκα κατι κουνουπια . . . ελαφρολαικους singers με μπλουζακια Sabbath . . . maiden . . . χα! Να'χαμε να κλεγαμε !!!


    incomplete_angel
    13.12.2008, 11:37

    Εγώ θα την πω τη χαζομάρα μου...πάντα είχα την εντύπωση ότι έλεγε "σ' ένα άψυχο πορνείο"!  {#emotions_dlg.blush}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : incomplete_angel στις 15-12-2008 23:23 ]


    kidX
    14.12.2008, 14:09

    Παντου πορνεία θα βρεις, απλα διαφέρουν οι πόρνες...


    fireroc
    14.12.2008, 19:19

    καγκελα................. καγκελα παντου!


    rompa
    15.12.2008, 22:44

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 14-12-2008 στις 19:19 έγραψε...

    καγκελα................. καγκελα παντου!



     

    {#emotions_dlg.thumbup} Ακριβώς ... Όσο για τις ενορχηστρώσεις των κομματιών ... να μην μιλήσουμε καλύτερα ..

    Το ίδιο συγκρότημα είχε πει και Muse σε μία ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ εκτέλεση που η μουσική ήταν αλλ' αντ' άλλων και τους είπαν τα καλύτερα ...