ελληνική μουσική
    445 online   ·  210.817 μέλη

    Πείτε έναν καλό λόγο για τον προηγούμενο !!

    stefke
    11.06.2003, 01:49
    omologo pos perimena ligo diastima mexri na kanei post i gate gia na mporeso na grapso ki ego gia ton proigoumeno......

    tha prospathiso na eimai oso pio psyxraimos ki oso pio antikeimenikos mporo gia na po 2-3 pragmata sxetika me tin gate.....

    EXO PATHEI PLAKA!



    ok as iremiso pali kai as prospathiso na eimai sygratimenos stis ekfraseis mou....

    DILADI DEN TO PISTEUO!EINAI KATAPLIKTIKI!

    eeemmm.....loipon.me iremia tora

    omologo oti eimai liges mono meres melos tou forum.kai gi auto den mporo na po oti gnorizo kala polla alla atoma alla akoma kai tin gate me tin opoia exoume ligo syxnoteri anatallagi minimaton.alla.....
    thymamai xaraktiristika oti mou ekane entyposi akrivos auto pou leei kai i zoi gia tin gate.i sygrotisi ton grafomenwn tis,to yfos tis,to ortho twn apopsewn tis kai i glykitita (kata periptoseis) tou logou tis.pragmatika entyposiako.
    ektos apo autin tin proti entyposi diapistosa oti einai poli exypni,exei vathos stin morfosi kai stis gnoseis tis kai genika deixnei poli orimi.
    ektos apo ola auta pou diapistosa me ta idia mou ta matia prepei na simeioso oti i diaisthisi mou (tin opoia empisteuomai para poli) mou leei oti prokeitai gia ena exairetiko kai alithina axiagapito atomo
    ....kai
    parolo pou dimiourgisame olokliri istoria (arketa diaskedastiki) gyro apo to thema ton fotos mou exi pragmatika kinisei tin periergia na tin gnoriso kai na tis miliso apo konta....
    einai gia mena poli euxaristo na vrisko mesa sto xaos tou diktyou tetoia atoma opos i gate pou eilikrina se kanoun na niotheis tyxeros pou ta gnorises...

    auta ta oliga apo mena.....

    ps:gate min apantiseis giati xereis oti to exo kousouri na epanerxomai.....kai den tha teleiosoume pote auto edo
    gate
    11.06.2003, 03:22
    Quote:

    11-06-2003 στις 01:49, stefke wrote:
    omologo pos perimena ligo diastima mexri na kanei post i gate gia na mporeso na grapso ki ego gia ton proigoumeno......

    tha prospathiso na eimai oso pio psyxraimos ki oso pio antikeimenikos mporo gia na po 2-3 pragmata sxetika me tin gate.....

    EXO PATHEI PLAKA!



    ok as iremiso pali kai as prospathiso na eimai sygratimenos stis ekfraseis mou....

    DILADI DEN TO PISTEUO!EINAI KATAPLIKTIKI!

    eeemmm.....loipon.me iremia tora

    omologo oti eimai liges mono meres melos tou forum.kai gi auto den mporo na po oti gnorizo kala polla alla atoma alla akoma kai tin gate me tin opoia exoume ligo syxnoteri anatallagi minimaton.alla.....
    thymamai xaraktiristika oti mou ekane entyposi akrivos auto pou leei kai i zoi gia tin gate.i sygrotisi ton grafomenwn tis,to yfos tis,to ortho twn apopsewn tis kai i glykitita (kata periptoseis) tou logou tis.pragmatika entyposiako.
    ektos apo autin tin proti entyposi diapistosa oti einai poli exypni,exei vathos stin morfosi kai stis gnoseis tis kai genika deixnei poli orimi.
    ektos apo ola auta pou diapistosa me ta idia mou ta matia prepei na simeioso oti i diaisthisi mou (tin opoia empisteuomai para poli) mou leei oti prokeitai gia ena exairetiko kai alithina axiagapito atomo
    ....kai
    parolo pou dimiourgisame olokliri istoria (arketa diaskedastiki) gyro apo to thema ton fotos mou exi pragmatika kinisei tin periergia na tin gnoriso kai na tis miliso apo konta....
    einai gia mena poli euxaristo na vrisko mesa sto xaos tou diktyou tetoia atoma opos i gate pou eilikrina se kanoun na niotheis tyxeros pou ta gnorises...

    auta ta oliga apo mena.....

    ps:gate min apantiseis giati xereis oti to exo kousouri na epanerxomai.....kai den tha teleiosoume pote auto edo



    Sorry Stefke αλλά μετά από αυτά δεν μπορώ να μην απαντήσω...(και δυσκολεύομαι να απαντήσω στο γνωστό topic του Witcking, γιατί θα χαθεί η συνέχεια...Πρόβλημα δε θα υπάρξει μόνο αν δεν απαντήσεις εσύ στο δικό μου σχόλιο... )

    Καραδοκούσες λοιπόν για να μου γράψεις όλα αυτά τα πολύ γλυκά λόγια..?
    Αυτή ήταν μια ευχάριστη ενέδρα...
    (γιατί υπάρχει και η ενέδρα του Witchking..η οποία δεν είναι και τόσο ευχάριστη... )
    Σε ευχαριστώ για όσα λες...
    Το έχω πει και αλλού ότι το γεγονός ότι δεν κρύβεσαι και ό,τι αισθάνεσαι δε διστάζεις να το πεις ανοιχτά δεν είναι κάτι που το συναντάς εύκολα, γι' αυτό και εντυπωσιάζει...
    Παρ' όλο λοιπόν ότι είσαι λίγο καιρό στο site..χρειάστηκαν μερικά μόνο μηνύματα για να δείξεις τι κλίμα μπορείς να φτιάξεις..
    Κι επειδή λίγοι μπορούν να εκφράζονται τόσο ζεστά για έναν άνθρωπο αν δεν έχουν απόθεμα στην ψυχή τους οι ίδιοι ,
    επειδή επίσης λίγοι μπορούν να διαμορφώνουν τόσο ευχάριστο κλίμα με τις έξυπνες απαντήσεις τους και τα απρόσμενα σχόλιά τους, αν δεν ειναι ευφυείς και ικανοί,
    επειδή με λίγα λόγια λίγοι άνθρωποι είναι αληθινοι, αυθόρμητοι και γι' αυτό ανοιχτοι και δυνατοί, χωρίς φόβο να παίρνουν πρωτοβουλίες και ρίσκο σε οτιδήποτε
    Κι επειδή ένας από αυτούς του λίγους είσαι κι εσύ Στέφανε...
    γι' αυτό...
    κι εγώ θα ήθελα να σε γνωρίσω και θα ήταν πραγματικά ευχής έργον να καταφέρεις να βρίσκεται στο επόμενο meeting κόντα μας...
    Είμαι σίγουρη πως, εκτός από εμένα, πολλοί θα ήθελαν να σε γνωρίσουν επίσης...
    stefke
    11.06.2003, 03:56
    Quote:

    κι εγώ θα ήθελα να σε γνωρίσω και θα ήταν πραγματικά ευχής έργον να καταφέρεις να βρίσκεται στο επόμενο meeting κόντα μας...
    Είμαι σίγουρη πως, εκτός από εμένα, πολλοί θα ήθελαν να σε γνωρίσουν επίσης...




    ok.opoioi thelete na me gnorisete diloste symmetoxi parakalo gia na do ki ego to programma mou.....
    ZOI
    11.06.2003, 17:49
    λοιπον....μαλλον ειμαι της γνωμης "ειναι νωρις,μ'ακους?ειναι νωρις σ'αυτον τον κοσμο...."
    παλια ειχα δημοσιευσει καποια σε ενα site.δεν κερδισα τπτ αν και οι συνθηκες ειναι διαφορετικες απ'ο,τι εδω.
    παντως δεν νομιζω οτι θα εκανε αισθηση.θα ηθελα παντως να ακουσω τη γνωμη σου.φαινεται οτι καποιος διερευσε πληροφοριες εδω
    εγω ειμαι σε αναμονη να ακουσω τη γνωμη σου και περιμενε νεα απο τον πληροφοριοδοτη σου
    gate
    11.06.2003, 18:00
    Quote:

    11-06-2003 στις 17:49, ZOI wrote:
    λοιπον....μαλλον ειμαι της γνωμης "ειναι νωρις,μ'ακους?ειναι νωρις σ'αυτον τον κοσμο...."
    παλια ειχα δημοσιευσει καποια σε ενα site.δεν κερδισα τπτ αν και οι συνθηκες ειναι διαφορετικες απ'ο,τι εδω.
    παντως δεν νομιζω οτι θα εκανε αισθηση.θα ηθελα παντως να ακουσω τη γνωμη σου.φαινεται οτι καποιος διερευσε πληροφοριες εδω
    εγω ειμαι σε αναμονη να ακουσω τη γνωμη σου και περιμενε νεα απο τον πληροφοριοδοτη σου




    Για να ακούσεις τη γνώμη μου πρέπει να μου στείλεις κάποιο...Εγώ έμαθα απλώς ότι πράγματι γράφεις στίχους,...κάτι το οποίο υποψιαζόμουν απλώς, από τον τρόπο που κάποιες φορές εκφράζεσαι στο forum.
    Στείλε μου λοιπόν κάτι...
    Θα περιμένω..
    stefke
    03.01.2004, 17:28
    synexizontas loipon,gia na po ena (i' kai parapano) kalo logo gia ton proigoumeno (-i) exo na po oti:
    syntoma o proigoumenos tha einai ena poli gnosto onoma afou tha magalourgisei os nomikos,syggrafeas kai tragoudistria.kratiste oti sas leo,perimenete ligo kai tha deite......kati xero
    gate
    03.01.2004, 19:41
    ...κόψε κάτι...
    stefke
    04.01.2004, 03:39
    ei gate!auto den einai kalos logos gia ton proigoumeno......agapiti mou.
    kai eno exeis panta ena kalo tropo kai ena kalo logo gia ton kathena giati den grafeis kati analogo me to thema para mou les mono :"kopse kati"
    ?
    gate
    04.01.2004, 19:53
    έπρεπε να χαίρεσαι που έχεις ειδική μεταχείριση...

    Anyway...αν σε πρόσβαλα...sorry
    ZOI
    18.02.2004, 21:10
    εχεις μια γοητεια βρε Νεκταρια πως να το κανουμε...μεσα απο ενα κρυο μηχανημα κι ομως καταφερνεις να αιχμαλωτισεις τον αλλο.....
    gate
    19.02.2004, 21:12
    Quote:

    Το μέλος ZOI στις 18-02-2004 στις 21:10 έγραψε:

    ...μεσα απο ενα κρυο μηχανημα κι ομως καταφερνεις να αιχμαλωτισεις τον αλλο.....




    Τον stefke..εννοείς φαντάζομαι....
    ZOI
    19.02.2004, 22:21
    τα ευκολως εννοουμενα .....τα προδιδει ενα smiley...
    stefke
    20.02.2004, 00:05
    τι εγινε βρε παιδια;ειμαι αιχμαλωτος;ποιανου;ποτε εγινε αυτο;πως;κι εγω που ημουνα;
    αχ γιατι δεν με ειδοποιησατε νωριτερα;
    και τωρα;φυλακη;
    gate
    20.02.2004, 01:08
    Quote:

    Το μέλος stefke στις 20-02-2004 στις 00:05 έγραψε:

    τι εγινε βρε παιδια;ειμαι αιχμαλωτος;ποιανου;ποτε εγινε αυτο;πως;κι εγω που ημουνα;
    αχ γιατι δεν με ειδοποιησατε νωριτερα;
    και τωρα;φυλακη;






    αχ stef.. έχει ήδη εκδοθεί ένταλμα σύλληψης εις βάρος σου κι εσύ δεν έχεις πάρει είδηση...!!!
    Που το 'χεις το μυαλό σου παιδί μου..???
    stefke
    20.02.2004, 03:47
    ελα μου ντε!που το εχω το μυαλο μου.....
    και κοιτα και τι ανακαλυψα....ενα βιντεο με ιδιωτικη συνομιλια του jorge με τον astron σχετικα με εμενα και την αιχμαλωσια μου...δες και μονη σου:
    αποκλειστικο βιντεο!
    gate
    21.02.2004, 01:59
    xexe
    Αλλά δεν είναι έτσι τα παιδιά...
    Είπαμε...
    gkapar
    01.07.2004, 14:00
    Τώρα είδατε τι μου κάνατε;;; Τα έχετε πει όλα για την gate και εγώ δεν έχω τίποτε άλλο...... Πάντως φαίνεται πολύ "ψαγμένο" άτομο και μακάρι να υπήρχαν πολλά άτομα σαν και αυτήν στο musicheaven. Με την σειρά μου, να δώσω συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου στην zoi για την εκπληκτική της ιδέα για το θέμα που έθεσε. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους τους φίλους του musicheaven. Πάντα υγεία και ευτυχία. Και να θυμάστε.... πάνω απ' όλα η μουσική........
    elenigeladari
    27.01.2005, 08:14
    εγώ παιδιά τί να πώ;;; είμαι καινούργια η γυναίκα.. δεν έχω γνωρίσει κανέναν σας απο κοντά, αλλά πρέπει να παραδεχτώ πως είσαστε φοβερή παρέα ..ο ένας συμπληρώνει τον άλλον ... απο αυτή την μικρή ιδέα που έχω για σας λόγω του chut, έχω μείνει ενθουσιασμένη..
    jorge
    27.01.2005, 09:28
    Ελένη πρόσεξε τι λέει το topic. Πείτε έναν καλό λόγο για τον προηγούμενο... Ξαναγράψε λοιπόν κάτι, για τον προηγούμενο
    elenigeladari
    27.01.2005, 09:53
    χαχα ..πάλι λάθος έκανα..

    ένα θα σας πω.. είναι μέλος του musicheaven...

    ***μήπως είναι το μοναδικό που ξέρω για αυτόν;;;;**