ελληνική μουσική
    702 online   ·  210.848 μέλη

    Πώς φαντάζεστε το ραντεβού των ονείρων σας????

    Anastasiablumwi
    27.12.2008, 11:44

    ....και περιγράψτε το μας!!!!Ελάτε,μην ντρέπεστε,πείτε μας!!!


    marakiasteraki
    27.12.2008, 15:25

    {#emotions_dlg.yawn} Άλλη στιγμή...


    Anastasiablumwi
    29.12.2008, 13:24

    Βρίσκομαι σε ένα μεγάλο εστιατόριο,που παίζει ρομαντική μουσική.Εγώ κι αυτός,καθόμαστε σε ένα απόμερο τραπέζι. 2-3 κεράκια φωτίζουν ελάχιστα το τραπέζι.Και τότε αυτός σκύβει και μου λέει....ΠΩΣ....είμαι πολύ άσχημη!!!!{#emotions_dlg.crying}

                                                           περιοδικό New way of life,τεύχος 456.

    Υ.Γ.=Αυτό το κείμενο δεν λέει πως είμαι άσχημη απλά λέει για ένα αποτυχημένο ραντεβού.Εγώ το φαντάζομαι ακριβώς έτσι χωρίς την τελευταία πρόταση!!!!


    konvoulis
    29.12.2008, 13:28

    Ενα τραπεζι με να κερι και φαγητο,χαμηλη μουσικη και πολυ χαμηλο φωτισμο!!!


    musicathy
    29.12.2008, 19:00

    Σε μια συναυλία


    kwstasagas
    29.12.2008, 19:09

    Αααααα, εγώ για ραντεβού θα προτιμήσω ένα μέρος "παρακμιακό" : Π.χ. ένα λιτό / φτωχικό ταβερνάκι ή καφενεδάκι δίπλα σε μια θάλασσα κατάμαυρη από τα λύματα, με θέα παλιά καϊκια, παλιές ξύλινες βάρκες και "κουφάρια" από φεριμπότ που σαπίζουν και αποσυντίθενται με στωικότητα, και στα γύρω τραπέζια να κάθονται ψαράδες που μόλις βγήκαν από τα καϊκια τους, όπου ξεψάρισαν τα δίχτυα τους, με τις μπλούζες τους γεμάτες λέπια ψαριών, Αλβανοί και Πακιστανοί μετανάστες που μόλις γύρισαν από τη δουλειά στα χωράφια με τα παντελόνια τους γεμάτα λάσπες, μοναχικοί γέροντες συνταξιούχοι σκυφτοί πάνω από το ποτήρι τους με το κρασί ....

    Αν σε ένα τέτοιο μέρος το "ραντεβού" μού πει "σε αγαπώ", θα ξέρω ότι αυτό το "σ' αγαπώ" θα είναι έντιμο, ειλικρινές και αληθινό .... Σημαίνει ότι θα με θέλει με οποιεσδήποτε συνθήκες κι αν θα βιώνουμε τη σχέση μας ....

     

      

     

     


    -----------------
    Goin' through pages and lookin' down lines and lines ... [UFO - Space Child]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 29-12-2008 19:15 ]


    mitskinis
    30.12.2008, 17:22

    Το ραντεβού των ονείρων μου το φαντάζομαι σε ένα καλό ταβερνάκι με καλή μουσικούλα και παρέα φυσικά την κοπέλα μου.