ελληνική μουσική
    631 online   ·  210.826 μέλη
    melin
    27.12.2008, 17:12

    Καλησπέρα σας::::

    Ανοίγω αυτό το topic γιατι θέλω την γνώμη σας για το πιο εύχρηστο, εύκολο και λειτουργικο προγραμματάκι για dj's. Δεν θέλω να κάνει τρομερά πράματα, είχα δει ένα το οποίο ειχε 2 βινύλια και καλά, έσερνες τα κομμάτια πάνω και μπορούσες να κάνεις και μια υποτυπώδη μίξη. Δεν θυμάμαι το ονομά του.

    όποιος γνωρίζει κάτι σχετικό ή έχει να προτείνει κάτι άλλο, ας βοηθήσει, επίσης να μου πείτε και απο που μπορώ να το κατεβάσω.

    Ευχαριστώ πολύ!!!!

     


    margot
    27.12.2008, 19:06

    Δυο φίλοι μου που παίζουν επαγγελματικά χρησιμοποιούν το virtual dj. Παίζουν αρκετό καιρό με αυτό και από ό,τι λένε έχει πολλές δυνατότητες. Από πού μπορείς να το κατεβάσεις δεν ξέρω αλλά φαντάζομαι ότι με ένα search στο google κάτι θα βρεις.

     


    geo321
    27.12.2008, 20:19

    afto les?



    melin
    28.12.2008, 01:07

    Το virtual dj έλεγα. Ενω βρήκα διάφορες δυνατότηες που έχει, δεν βρίσκω το πιο απλό, πως κανεις playlist να παιζει απο μόνη της χωρις να σέρνς το κομμάτι πάνω στο "βινύλιο" ..

    Επίσης, για να παίζει ενα κομμάτι και ταυτόχρονα να ακούς ένα άλλο με ακουστικά χρειάζονται 2 κάρτες ήχου η γίνεται και κάπως αλλιώς?


    rios
    03.01.2009, 20:52

    υπαρχει κ το B-dj της Behringer το οποιο παει πακετακι με τν κονσολα του φτηνη λυση κ αυτο εχει πολλες δυνατοτητες!!!