ελληνική μουσική
    607 online   ·  210.828 μέλη

    Πρωτοχρονιάτικη Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη 04/01/09

    pastella
    06.01.2009, 21:22

    Ήταν μια πολύ ήσυχη συνάντηση και σε σχέση με το xmas παρτυ βαρετή. Κόψαμε 2 πίτες, κέρδισαν φλουριά οι brokenchord, seras & o νεοφωτιστος tweek, φάγαμε, ήπιαμε (όλα με μέτρο) και φυσικά τραγουδήσαμε.

    Για την ιστορία, στην συνάντηση παρευρέθησαν οι:

    - Pastella
    - seras
    - nowaveband
    - tweek
    - sea_like_eyes
    - Peace18+3
    - ariadni0909
    - kou_matina
    - Fler
    - oceanborn
    - alkyoni
    - Brokenchord
    - liono
    - christina-ki
    - evlia
    - Briton

    Στην ώρα τους (το πολύ με μισάωρη καθυστέρηση δλδ) ήρθαν οι: pastella, seras (ευχαριστω για όλα Ντίνο), evlia, tweek, ariadni0909 (αντε και η alkyoni που δεν θυμαμαι ακριβως πόσο άργησε).

    Ήθελα να γράψω κι άλλα πράγματα, κάποια σχόλια σχετικά με την συνάντηση αυτή καθαυτή, και κάποιες τάσεις που παρατηρούνται στις συνευρέσεις του ΒΚ, αλλά με πιέζει ο χρόνος  και κάτι δουλειές, οπότε γλιτώνετε τη γκρίνια μου προσωρινά...


    -Sadahzinia-
    07.01.2009, 01:02

    Σου πάει το καπελο Γιώργο! Δίνει ένα στυλ...Βρετανικό!

    Δυστυχώς, παρ'όλο που έκανα το παν να μην δουλεύω την Κυριακή, τελικά ψηνόμουν στον πυρετο και έμεινα στο κρεβάτι να σκάω από τη ζήλεια μου....{#emotions_dlg.sad}

    Pastella παρατήρησες ότι όποια συνάντηση λείπω είναι βαρετή? (είμαι ψώνιο και το δείχνω!){#emotions_dlg.tt2}

     

     


    kwstasagas
    07.01.2009, 01:48

     Πολύ ωραίες οι φωτογραφίες παιδιά .... Μάλλον πάλι μια χαρά περάσατε .... Κρίμα που δεν μπόρεσα να είμαι κι εγώ στην παρέα σας .... Καλή χρονιά στο Βόρειο Κλιμάκιο του ΜΗ .... 


    sea_like_eyes
    07.01.2009, 03:13

    χμμμ . . . η συναντηση ηταν τοσο ζεστη οσο ο καιρος εξω. . . . (ας πει καποιος τι καιρο ειχε . . . )

    Υ.Γ Λευκη . . . το καπελο ΔΕΝ καταφερε να κανει την διαφορα . . . κι οποιος καταλαβε καταλαβε!!!(επρεπε να ερθεις . . . τελος!)


    evlia
    09.01.2009, 21:24

    Καλησπέρα παίδες!πολύ ωραίες οι φωτογραφίες σαςSmile


    LIONO
    12.01.2009, 18:36

        Εγώ πέρασα πάντως πολύ όμορφα. Μια το πιο ωραίο θα είναι το επόμενο ταξίδι.. όπως πάντα. Καλά να περνάτε... Φιλιά


    tweek
    12.01.2009, 23:27

    Σειρα μου, σειρα μου!!{#emotions_dlg.tt2}

    Το πιο νεο μελος της συναντησης σταθηκε τυχερο στο κοψιμο της "πιττας"(οπως λεγαμε στην αρχη!!)και του επεσε εστω και το μισο φλουρι(το αλλο μισο το πηρε ο Σταθης, αν θυμαμαι καλα..

    Ορκιζομαι οτι ουδεμια σχεση ειχα με την παρουσια του Spooky(που πηγαινοεφερνε κανα τεταρτο τον πολυελαιο πανω απ'τα κεφαλια μας!!) και το γεγονος αυτο ηταν απλα μια συμπτωση..

    Γενικα περασαμε αρκετα καλα,αν και οι πιο παλιοι εχουν να θυμουνται σαφως πιο ωραιες καταστασεις,και με πολυ απλα πραγματα(τουμπελεκι,κιθαρα) φτιαξαμε ενα κλιμα σχεδον παρεϊστικο..

    Ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα παιδες!! Συναντηση στην συναντηση θα "παλιωσω" κι εγω,που θα παει...!! 

    Καλα να περνατε!


    evlia
    20.02.2009, 15:45

    Καλησπέρα!τελικά σήμερα θα γίνει το αποκριάτικο πάρτυ στοSante-Θεσσαλονίκη;εύχομαι καλή διασκέδαση!εγώ μάλλον δεν θα έρθω


    alkyoni
    20.02.2009, 17:36

    Αγαπητη evlia,
    το αποκριατικο παρτυ δεν θα πραγματοποιηθει.
    Περισσοτερα μπορεις να δεις και στο σχετικο τοπικ:
    http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=17600&gotolast=1


    seras
    20.02.2009, 17:41

    Kante tin alkyoni mod re paidia afou to exei :D