ελληνική μουσική
    749 online   ·  210.832 μέλη

    Συνάντηση εν Αθήναις: Καλό κρασάκι και μουσικούλα!!!

    dosakos
    26.11.2004, 12:17
    Ma me anagkazoun vre yianni mou...
    andri14
    26.11.2004, 13:41
    Quote:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 26-11-2004 στις 12:09 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος dosakos στις 26-11-2004 στις 12:00 έγραψε:
    [Mano meine isixos...an kai tha argisw na paravrethw ( 11:00 ) tha se timisw deontws...



    Εσύ δεν ήσουν που έλεγες ότι δεν πίνεις;


    Emena mou eipe..8a piei kai gia mena pou de 8amai !!!!xaxaxaxax!!!



    Kotsiraki
    26.11.2004, 17:11
    Εύχομαι να περάσετε υπέροχα απόψε, αν και αυτό είναι δεδομένο ! Πιείτε κι ένα ποτηράκι παραπάνω για όλους εμάς που δεν θα είμαστε εκεί σωματικά!!

    Περιμένουμε εντυπώσεις!
    Jasmine
    27.11.2004, 01:28
    Μάλλον πρέπει να μαι η πρώτη που γύρισα, οι άλλοι σίγουρα θα τα πίνουν ακόμα!!! Ειλικρινά παιδιά έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις και χάρηκα που σας γνώρισα όλους!!!!! Την Κυριακή θα κάνω τα αδύνατα, δυνατά να έρθω και.... χμμμμ... Γιώργο (orfeus).... άμα χαθώ στο δρόμο θα σου στείλω ένα mail για να με παραλάβεις..... Χεχε πες τους "Αφήνω λίγο την κιθάρα παιδιά, για να παραλάβω ένα χαζό που χάθηκε στο δρόμο!!" (Black humour) Φιλάκιαααααααααααα!!!!!!!!!
    vouliakis
    27.11.2004, 02:25
    Εμείς οι απόντες περιμένουμε ...ρεπορτάζ. Είμαι σίγουρος ότι περνάτε καλά.

    alexk
    27.11.2004, 03:57
    Mia xara perasame... Vghkan kithares, mpouzoukia kai to repertorio anexantlhto kai idiaitera poikilo, mexri tis 3 pou anagkastika eprepe na fygoume giati to magazi ekleise. Ante geia mas!!!
    Orfeus
    27.11.2004, 04:03
    Ναι ήταν πολύ όμορφα!!!

    Γιασεμί... έφυγες και τα έχασες ....όλα!!!

    Κιθάρες, μπουζούκια και από ρεπερτόριο όλα τα καλά.
    Από ρεμπέτικα και χασικλίδικα, μέχρι έντεχνα και ...Ντύλαν.
    (μου αρέσει που είπα ότι δεν θα ...παίξω!!!)


    jorge
    27.11.2004, 04:38
    Ρε παιδιά νομίζω οτι πάτησα 2 τύπους με στολή που προσπάθησαν να με σταματήσουν στη Μεσογείων. Τι γυρεύαν εκεί νυχτιάτικα; Είχαν και ένα αυτοκίνητο με μια μπλε λάμπα που αναβόσβηνε... Τρελός που είν' ο κόσμος...!



    SteliosG
    27.11.2004, 07:29
    jorge δεν ηθελαν να σε σταματησουν! 2 στρουμφακια ηταν που ηθελαν να σε γνωρισουν!!! χαχαχα!!! τα ειδα και εγω καθως γυρναγα!!!

    Παιδια ηταν φανταστικα! Ευχαριστω ολους για τις 47 φορες που μου ευχηθηκατε "Χρονια Πολλα"!!!! Ευκαιρια για να πεινετε θελατε!!!

    Αντε γεια μας!! Και την επομενη φορα... πιο πολλα μελη του ΜΗ!!!!!!!!
    entexnon
    27.11.2004, 14:37
    παιδια καλημερα σε ολους, καλημερα? μεσημεριασε...αλλα αυτα κανει το κρασακι οταν ρεει αφθονο...οπως οι ανεξαντλητες μελωδιες και η τοσο καλη παρεα..
    χθες αντιλαμβανοταν καποιος πως η μουσικη ενωνει τους ανθρωπους κανει τους αγνωστους,φιλους...πως τα απαγορευμενα(ενας απο τους ηθικους αυτουργους εγω... ) δενουν με τους κατσιμιχα...και πως ο elvis ακουγεται εξαιρετικα χωνευτικος επειτα απο κρεατοφαγια και κρασοκαταναξη.......

    τεσπα μην σας ζαλιζω αλλο...να μαστε καλα την επομενη να ειμαστε ΔΙΠΛΟΙ, ΚΑΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟΙ..
    παντα τετοια...
    jorge
    27.11.2004, 18:11
    Που είναι ο Νίκος;;;; Νικόοοοοοοοο !
    Orfeus
    27.11.2004, 18:22
    Το εικονίδιο που έβαλες Jorge, είναι ο ....Elvis???


    jorge
    27.11.2004, 18:31
    It's now or never......

    Μy looooooooooooooooooong way <- Elvis (Νίκος)
    Jasmine
    27.11.2004, 20:30
    Οχι ρε παιδια σοβαρά??????????? Τα έχασα όλα??????? Θα τη σκίσωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! Την αδελφή μου έννοω!!!! Δεν το αντέχει το ξενύχτι καθόλου ΛΥΣΣΑΞΕ!!! GRRRRRRRRRRRR "Δουλεύω και δουλεύω" ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Τελικά με τους μπάτσους δεν τό πιασα jorge!! Τους έκοψες????
    Hastaroth
    27.11.2004, 22:27
    Μιά χαρά περάσαμε,αλλά βρέ παιδιά,αυτές τις λαδόκολλες δέν τίς βάζουν στο πλυντήριο νά πλυθούνε..Ο Orfeus μονίμως διαμαρτυρόταν επ'αυτού

    Το ωραίο ήταν που οι και οι λοιποί πελάτες τού μαγαζιού πέρασαν ευχάριστα με αυτή την "από μηχανής" ορχήστρα!Φεύγοντας δέ,μάς καληνύχτιζαν φιλικώτατα..

    ΥΓ.Το μέγα πλεονέκτημα όσων παίζουν κρουστά είναι οτι δέν χρειάζεται να κουβαλάνε όργανα.Τα φτιάχνουν και επί τόπου


    Astron
    28.11.2004, 13:51
    Ήταν μια υπέροχη συνάντηση των φίλων των μελών του musicheaven!!!

    Χωρίς πλάκα τώρα, ήταν πάρα πολύ όμορφα και ελπίζω την επόμενη φορά να έχουμε και άλλα μέλη του musicheaven στην παρέα μας!

    jorge
    28.11.2004, 14:23
    Astron έκλεισες τα 300, τα συγχαρητήριά μου!
    ... Posts!
    andri14
    28.11.2004, 16:21
    Quote:

    Το μέλος SteliosG στις 27-11-2004 στις 07:29 έγραψε:

    jorge δεν ηθελαν να σε σταματησουν! 2 στρουμφακια ηταν που ηθελαν να σε γνωρισουν!!! χαχαχα!!! τα ειδα και εγω καθως γυρναγα!!!

    Παιδια ηταν φανταστικα! Ευχαριστω ολους για τις 47 φορες που μου ευχηθηκατε "Χρονια Πολλα"!!!! Ευκαιρια για να πεινετε θελατε!!!

    Αντε γεια μας!! Και την επομενη φορα... πιο πολλα μελη του ΜΗ!!!!!!!!





    Ακόμα Στέλιο γλίτωσες κι απο τη 48η φορα του Χρονια πολλά μιας και έλεγα να πάρω τηλ για να στα ευχηθώ άμεσα και να στείλω τους χαιρετισμούς μου στην παρέα αλλά τελικά μετάνιωσα γιατί έτσι θα ζήλευα ακόμα παραπάνω που δεν είμαι κι εγώ εκεί!! Καθυστερημένα Χρονια πολλά πάντως και ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρω ή να γίνει εδω στο νησί!!χαχααχχα
    SteliosG
    28.11.2004, 17:16
    thanx andri!!! ego pados eimai mesa gia tin epomeni sinadisi an ginei sti Kipro!! einai stoxos moy ayto to xrono na ertho sta panemorfa meri sas!!!
    MariannaP
    28.11.2004, 17:33
    Χαίρομαι που περάσατε όμορφα και λυπάμαι που δεν μπόρεσα να μείνω παραπάνω!