ελληνική μουσική
    858 online   ·  210.851 μέλη

    Παντομίμα: Ακουστικά Μουσικά Σχήματα & Θεατρικές Ομάδες

    dessypris
    12.04.2009, 13:20

    Αυγή, η παρουσία σου (όπως και του Orfeus και των άλλων παιδιών), με γέμισε χαρά!

    Άντε και στα δικά σας (με την "Απόπειρα")

    Γρηγόρης.-





    επισυναπτόμενα: STAVR@PANT3.jpg 
    mellia
    12.04.2009, 16:16

    Ζεστός χώρος, ζεστοί άνθρωποι στην "ΠΑΝΤΟΜΙΜΑ".
    Η βραδυά εχθές μελωδική και ταξιδιάρικη:)

    Καλή συνέχεια εύχομαι:)

     


    kithara-woman
    13.04.2009, 09:27

    Πλησιάζει η ώρα που θα ξεδιπλώσουμε το ταλέντο μας!!{#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}


    Orfeus
    13.04.2009, 11:25

    Ε λοιπόν...

    Δεν είναι μόνο ότι ήταν όμορφα..είναι και αυτό το Φενγκ-Σούι που σε γραπώνει μόλις κατεβείς τα σκαλιά (εύγε στην καθηγήτρια που δεν θυμάμαι το όνομά της), είναι και η ατμόσφαιρα που είναι όντως 100% στο κλίμα της μπουάτ (εύγε Γρηγόρη), είναι και ο ήχος που είναι πάρα πολύ καλός (εύγε Περικλή).

    Πραγματικά πολύ ωραίος και ζεστός ο χώρος. Ενδείκνυται και είναι ότι πρέπει για καλλιτέχνες που θέλουν να παρουσιάσουν τη δουλειά τους. Μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση ότι δεν ακουγόταν ούτε "κιχ" από τον κόσμο. Αυτό είναι κάτι που μου έχει λείψει και βέβαια αυτή η "σιωπή" του κοινού δίνει στον καλλιτέχνη την ευκαιρία να συγκεντρωθεί σ' αυτό που κάνει και να παρουσιάσει καλύτερα το έργο του. Στην προκειμένη περίπτωση, ο Γιώργος Σταυρακάκης (μαζί με τους συνεργάτες του) απεδείχθη πανάξιος και το θέμα δεν είναι ότι εγκλιματίστηκε. Το θέμα είναι ότι δημιούργησε την όλη ατμόσφαιρα. Εύγε Γιώργο.

    Γρηγόρη εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια... :)   

     


    PHILIPPOSSM
    13.04.2009, 16:04

    Εγω απλα θα συμφωνησω με τον orfeus σε ολα και θα προσθεσω ενα μεγαλο Μπραβο στον Γρηγορη γιατι εφτιαξε ενα "καθαρο" (απο ολες τις αποψεις) στεκι.

    Μια παλια κλασικη Μπουατ.


    dessypris
    16.04.2009, 16:02

    Ευχαριστώ για τις καλές...κριτικές!





    επισυναπτόμενα: STAVRAKAKIS@PANTOMIMA.jpg