ελληνική μουσική
    1047 online   ·  210.851 μέλη

    Σάκης Ρουβάς - Τελικά ποιός είναι;

    seras
    20.01.2009, 21:18

    Ti na protopo gia ton Saki Rouva...


    Fantastikos mpoukadoros apo aristera, me poly kali ntrimpla kai genika texniki katartisi, i mpalia tou einai sketo farmaki kai exei poly dinato sout...vlepei gipedo, kai sto enas me enan den paizete..to 90lepto to vgazei sto xalaro...kalos paixtis..alla san tragoudistis athlios :p


    kwstasagas
    20.01.2009, 22:50

    Χαχαχα .... seras, έχω την εντύπωση ότι έγραψες ποστ όχι για τον Σάκη Ρουβά, αλλά για τον Σάκη Κουβά, ταλαντούχο ποδοσφαιριστή των 60ς και "σημαία" της ιστορικής ομάδας του Βύζαντα Μεγάρων !!!! Παραθέτω και μια φράση που "μετέφερα" από το site της ομάδας του ΒΥΖΑΝΤΑ ΜΕΓΑΡΩΝ :

     

    Για όσους δεν κατάλαβαν, επρόκειτο για τον μεγάλο Σάκη Κουβά, τον παίκτη- σύμβολο (στην ιστορία) του Βύζαντα Μεγάρων, ο οποίος εκείνη την περίοδο (1966- ’67) «έβγαζε μάτια» σκοράροντας κατά βούλησιν!


    seras
    20.01.2009, 22:59

    Xaxaxa!!!Gia na eimai eilikrinis ton Saki Kouva den ton ksero, alla tha protimousa na iksera auton para ton Rouva!xaxa...mipos tha itan kalitero na to girnouse apo to "tragoudi" stin mpala o rouvas?


    Bettina
    21.01.2009, 12:30

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 20-01-2009 στις 22:59 έγραψε...

    Xaxaxa!!!Gia na eimai eilikrinis ton Saki Kouva den ton ksero, alla tha protimousa na iksera auton para ton Rouva!xaxa...mipos tha itan kalitero na to girnouse apo to "tragoudi" stin mpala o rouvas?



     

     

    Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!


    alexia-vicky
    22.01.2009, 11:30

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 20-01-2009 στις 09:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 19-01-2009 στις 22:03 έγραψε...

    Ο Ρουβάς είναι θεός!!!{#emotions_dlg.clap}

     

     



    Ο Ρουβάς είναι άλλη μια τρανή απόδειξη του ότι δεν υπάρχει θεός.



     

    'Αλλο θ- εός και άλλο Θ- εός...

    anyway...


    Bettina
    22.01.2009, 16:05

    Λοιπόν δεν ξέρω αν κάθεστε αυτή την στιγμή,εγώ πάντως παρά τρίχα το γλύτωσα σήμερα το εγκεφαλικό{#emotions_dlg.sad}

    Ακούστε με λοιπόν προσεκτικά και για να είσαστε πιο σίγουροι πάρτε και λίγο νεράκι δίπλα σας γιατί θα σας χρειαστεί.

    Καλά επιβεβαιωμένες και διασταυρωμένες πηγές σήμερα μου πρόσφεραν...τις ακόλουθες πληροφορίες.

    Το x factor έχει διάρκεια 4 μήνες,πόσα χρήματα λοιπόν πήρε ο "αγαπημένος μας"ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ για την παρουσίαση του εν λόγω show??

    480.000 ευρώ παρακαλώ{#emotions_dlg.helpsmilie}που σημαίνει 30.000 ευρώ το επεισόδιο,δηλ.120.000 το μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Και ύστερα μιλάμε για τα παιδιά που πεθαίνουν καθημερινά σε ολόκληρο τον κόσμο από πείνα,τα παιδιά της Παλαιστίνης που δεν μπορούνε να δεχτούνε ουτε ένα καρβέλι ψωμί γιατί όσες ανθρωπιστικές βοήθειες τόλμησαν να πλησιάσουν την Γάζα,εκδιώχτηκαν με τον χειρότερο τρόπο από τον στρατό του Ισραήλ..Για εκείνες τις γιαγιάδες,μαμάδες και αδελφές που ψάχνουν ανάμεσα στα σκουπίδια για ένα κομμάτι ψωμί,έστω και μουχλιασμένο προκειμένου να ταισουν εκείνα τα αρρωστημένα από την πείνα μωρά τους!!!!!!!!!!!!

    Για τους δικούς μας γονείς που όσο σκληρά και να δουλεψουν δεν θα καταφέρουν ποτέ να συγκεντρώσουν αυτά τα χρήματα ούτε σε 10 χρόνια!!!

    Δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω...νομίζω όμως το πρώτο!!!!!!!!!!!


    deathminor88
    22.01.2009, 19:13

    Ο Ρουβάς φταίει γι αυτό ή εκείνοι που τα δίνουν? Κι εγλω στη θέση του θα τα έπαιρνα. Αυτό σας πείραξε? Το ότι άλλοι είναι πρόθυμοι να δώσουν 240 εκ. ευρώ για έναν ποδοσφαιριστή δεν σας έκανε εντύπωση και σας έκανε ο Ρουβάς?


    tsibitos
    22.01.2009, 20:24

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 22-01-2009 στις 19:13 έγραψε...

    Ο Ρουβάς φταίει γι αυτό ή εκείνοι που τα δίνουν? Κι εγλω στη θέση του θα τα έπαιρνα. Αυτό σας πείραξε? Το ότι άλλοι είναι πρόθυμοι να δώσουν 240 εκ. ευρώ για έναν ποδοσφαιριστή δεν σας έκανε εντύπωση και σας έκανε ο Ρουβάς?



    Πες τα.. (που ναι οι άραβες να με δουν να παίζω μπάλιτσα,..)


    freakhood
    23.01.2009, 02:44

    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 22-01-2009 στις 11:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 20-01-2009 στις 09:59 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 19-01-2009 στις 22:03 έγραψε...

    Ο Ρουβάς είναι θεός!!!{#emotions_dlg.clap}

     

     



    Ο Ρουβάς είναι άλλη μια τρανή απόδειξη του ότι δεν υπάρχει θεός.



     

    'Αλλο θ- εός και άλλο Θ- εός...

    anyway...



    Στον Θ-εό αναφέρομαι λοιπόν. Με κάτι τέτοια τσόκαρα "δημιουργήματα", πολύ εύκολα καταλαβαίνει κανείς ότι δεν υφίσταται.


    Bettina
    23.01.2009, 08:53

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 22-01-2009 στις 19:13 έγραψε...

    Ο Ρουβάς φταίει γι αυτό ή εκείνοι που τα δίνουν? Κι εγλω στη θέση του θα τα έπαιρνα. Αυτό σας πείραξε? Το ότι άλλοι είναι πρόθυμοι να δώσουν 240 εκ. ευρώ για έναν ποδοσφαιριστή δεν σας έκανε εντύπωση και σας έκανε ο Ρουβάς?



     

     

    Εδώ είναι το θέμα λοιπόν,πρόκειται για αυτό που είχαμε συζητήσει στην αρχή.Οι εταιρείες φταίνε που καθορίζουν τα ποσά και ρωτώ τώρα εγώ¨΄΄εκανε ποτέ ο εν λόγω.,.,κύριος έστω και μια συναυλία για ανθρωπιστικούς σκοπούς,στυλ Νταλάρα και όχι μόνο???¨

    Οσο για τους ποδοσφαιριστές δεν ισχύει το ίδιο γιατί μην ξεχνάς ότι,τα χρήματα που δίνονται για την αγορά κάποιου παίχτη στοχεύουν σε μια Πανελλήνια ΄΄η διεθνή καταξίωση αλλά εκτός αυτού ένας παίχτης θα είχε σταματήσει στην ηλικία του Ρουβά και θα έπρεπε να φροντίσει το αύριο της οικογενείας και των παιδιών του.Αυτό δεν σημαίνει ασφαλώς ότι συμφωνώ σε αυτό δηλ.στα χρήματα που σπαταλούνται για τους ποδοσφαιριστές,αλλά τουλάχιστον σε αυτούς υπάρχει ένα οριο χρονικό και δεν βρίσκονται επί μονίμου βάσεως στο προσκήνειο καβαλώντας ένα καλάμι τόοοοοοοσο μεγάλο!

    Σε καλυψα???Προσωπική άποψη που μπορεί βέβαια να μην είναι και σωστή.


    tsibitos
    23.01.2009, 09:21

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 23-01-2009 στις 08:53 έγραψε...

    Εδώ είναι το θέμα λοιπόν,πρόκειται για αυτό που είχαμε συζητήσει στην αρχή.Οι εταιρείες φταίνε που καθορίζουν τα ποσά και ρωτώ τώρα εγώ¨΄΄εκανε ποτέ ο εν λόγω.,.,κύριος έστω και μια συναυλία για ανθρωπιστικούς σκοπούς,στυλ Νταλάρα και όχι μόνο???¨


    Δηλαδή εάν έκανε δυο τρεις δεκα συναυλίες για ανθρωπιστικους λόγους εσύ δεν θα ανοιγες το παρόν τοπικ;; Με μπέρδεψες. Δεν καταλαβαινω ποιο είναι το πρόβλημα σου, το ότι βλεπείς το Ρουβά παντού και δεν το αξίζει ή ότι παιρνει πολλα λεφτα;; Αρχίκα νόμιζα πως είχες μια απλή αντιπάθεια στο τραγουδίστη. Τώρα διακρίνω ένα μένος προσπαθόντας να πιαστείς από παντού!! Και που ξέρεις ότι ο Ρουβάς δε βοηθάει κόσμο με τα λεφτα που παίρνει;; Έπρεπε δηλαδη να βγει και να το κάνει εξώφυλλο-πρωτοσέλιδο.. Είμαι σίγουρος ότι και αυτό να έκανε θα έβγαινες να πεις ότι το έκανε για διαφημιση κλπ κλπ. ΟΚ το καταλάβαμε. Δε σ'αρεσει ο Ρουβας. Και μένα αλλά δεν τον παρακολουθώ. Ακού (και βλέπε) ότι σ'αρεσει.

     

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 23-01-2009 στις 08:53 έγραψε...

    Οσο για τους ποδοσφαιριστές δεν ισχύει το ίδιο γιατί μην ξεχνάς ότι,τα χρήματα που δίνονται για την αγορά κάποιου παίχτη στοχεύουν σε μια Πανελλήνια ΄΄η διεθνή καταξίωση αλλά εκτός αυτού ένας παίχτης θα είχε σταματήσει στην ηλικία του Ρουβά και θα έπρεπε να φροντίσει το αύριο της οικογενείας και των παιδιών του.Αυτό δεν σημαίνει ασφαλώς ότι συμφωνώ σε αυτό δηλ.στα χρήματα που σπαταλούνται για τους ποδοσφαιριστές,αλλά τουλάχιστον σε αυτούς υπάρχει ένα οριο χρονικό και δεν βρίσκονται επί μονίμου βάσεως στο προσκήνειο καβαλώντας ένα καλάμι τόοοοοοοσο μεγάλο!

     

    Εδώ τώρα μας τα λες κάπως περίεργα. Τα ποσά δεν έχουν καμία σχέση. Μα καμία. Εδώ και ο τελευταίος ποδοσφαιριστής της Α Εθνικής που δεν θα έχει ποτε διεθνή καταξίωση, ουτε καν πανελλήνια, έχει 100.000 ευρώ το χρόνο (το λιγότερο) συμβόλαιο και βάλε ότι παίζει για 15-16 χρόνια. Δήλαδη ο Ρουβάς πόσα χρόνια παιρνεί (και θα παίρνει) πολλά λεφτα;; Δε σε είδα να κατήγορείς κανενα ποδοσφαιρίστη για το μη φιλανθρωπικό του έργο! Και στην τελικη τα λεφτά δικά τους είναι, μπορούν να τα κάνουν ότι θέλουν. Δε μπορέι να τους υποχρεώσει κανείς.  Νόμίζω ότι επειδή το θέμα το πας αλλού πλέον καλύτερα να αλλάξεις τον τίτλο από "Σάκης Ρουβάς - Ποιος είναι τελικά;;" σε "Ο Μισητός Σάκης Ρουβάς". Και επαναλαμβάνω ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΡΟΥΒΑΣ.

     


    nowaveband
    23.01.2009, 09:32

    ΣΙΩΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Bettina
    23.01.2009, 09:53

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 22-01-2009 στις 19:13 έγραψε...

    Ο Ρουβάς φταίει γι αυτό ή εκείνοι που τα δίνουν? Κι εγλω στη θέση του θα τα έπαιρνα. Αυτό σας πείραξε? Το ότι άλλοι είναι πρόθυμοι να δώσουν 240 εκ. ευρώ για έναν ποδοσφαιριστή δεν σας έκανε εντύπωση και σας έκανε ο Ρουβάς?



     

     

    Α...ξέχασα ακόμα κάτι στην απάντηση μου σχετικό με τους ποδοσφαιριστές.Αν υποθέσουμε οτι μια ποδοσφαιρική ομάδα αγοράζει έναν ποδοσφαιριστή για 450 εκ.ευρώ δεν θα πάει ποτέ στην τσέπη του παίχτη αυτό το ποσόν,αλλά ένα μέρος πολύ λιγότερο από το μισό και έπειτα να μην ξεχνάμε ότι ένας ποδοσφαιριστής κινδυνεύει ανά πάσα στιγμή να τραυματιστεί,στο πόδι στο χέρι κλπ.με αποτέλεσμα οι περισσότεροι να έχουν αρκετές φορές περάσει από την πόρτα ενός χειρουργείου.Ο Ρουβάς από τί κινδυνεύει????μόνο από την "υπεροχή του" από τα τόσα ¨δήθεν του" και φυσικά από τις......Ρουβίτσες του.

    Εγινα σαφής???σε κάλυψα??και αυτή μου η αναφορά δεν είναι προσωπική άποψη αλλά γενική ομολογία.


    Bettina
    23.01.2009, 10:13

    tsibitos

    Κάτι δεν κατάλαβες καλά.Δεν έχω μένος εναντίον του Ρουβά,απλά με ενοχλούν οι υπερβολές σε ΄γενικές γραμμές.Εχω μια φίλη σε γνωστό τηλεοπτικό κανάλι στην Αθήνα που μου δήλωσε ότι την ημέρα που θα έβγαιναν απο το ΙΑΣΩ ο Σάκης και η Ζυγούλη,οι δημοσιογράφοι περίμεναν για 3 ολόκληρες ώρες μέχρι να δώσει την πρώτη του συνέντευξη ο Σάκης για το μωρό!!!!!

    Ε..λοιπόν αυτή ήταν η απαρχή της αγανάκτησής μου.


    Hastaroth
    23.01.2009, 10:20

    Bettina

    1.Πώς ξέρεις ποιά ποσά πάνε στόν αγοραζόμενο παίκτη και ποιά όχι;Μήπως είσαι ποδοσφαιρικός παράγων;

    2.Υπάρχουν και άλλες κατηγορίες εργαζομένων που διακινδυνεύουν την υγεία τους (καί μάλιστα εκτελώντας πολύ πιό υπεύθυνες εργασίες),αλλά δέν παίρνουν τά εκατομμύρια τών ποδοσφαιριστών.Δέν θα έπρεπε;

    Καί τέλος...

    3.Αφού δέν σ'αρέσει ο Ρουβάς.γιατί άνοιξες θέμα γι'αυτόν;

    Κι'εμένα δέν μού αρέσει,αλλά ακριβώς γι'αυτό δέν ασχολούμαι μαζί του.Τον αγνοώ.Αγνόησέ τον λοιπόν κι'εσύ.Οπως έγραψε και ο τσιμπητός "άκου καί βλέπε ό,τι σού αρέσει"....


    -----------------
    κι'όλου τού κόσμου τά θηρία μέ συνοδεύουν στή στερνή μου κατοικία

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Hastaroth στις 23-01-2009 10:21 ]


    tsibitos
    23.01.2009, 10:21

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 23-01-2009 στις 10:13 έγραψε...

    tsibitos

    Κάτι δεν κατάλαβες καλά.Δεν έχω μένος εναντίον του Ρουβά,απλά με ενοχλούν οι υπερβολές σε ΄γενικές γραμμές.Εχω μια φίλη σε γνωστό τηλεοπτικό κανάλι στην Αθήνα που μου δήλωσε ότι την ημέρα που θα έβγαιναν απο το ΙΑΣΩ ο Σάκης και η Ζυγούλη,οι δημοσιογράφοι περίμεναν για 3 ολόκληρες ώρες μέχρι να δώσει την πρώτη του συνέντευξη ο Σάκης για το μωρό!!!!!

    Ε..λοιπόν αυτή ήταν η απαρχή της αγανάκτησής μου.



     

    Μάλλον δε διάβασες προσεκτικά αυτά που σου έγραψα. Κρίμα.


    deathminor88
    23.01.2009, 13:03

    Απλά έχεις τεράστια εμάθπάθια (που την βγάζεις) και κόλλημα. Δεν ξέρω τι μουσική ακούς και σου αρέσει αλλά και οι "ποιτικοί" σας και οι "έντεχνοι" σας και όλοι οι άλλοι να είστε σίγουροι ότι παίρνουν πολλά λεφτά επίσης. Η εμπάθεια φαίνεται. Τέλος.

    Όσο γι αυτό με τους ποδοσφαιριστές είναι εντελώς άκυρο. Και να μην πάρει 450, και να πάρει 250 πάλι είναι  πολλά. Και δν είναι μόνο το ποδόσφαιρο αλλά χίλια δυο άλλα πράγματα.

    Στην τελική μας αρέσει δεν μας αρέσει ο Ρουβάς..δεν τα έβγαλε έτσι τα λεφτά.. Δούλεψε, όσο κι αν δούλεψε, έγραψε και ΜΟΥΣΙΚΗ (είτε μας αρέσει αυτή είτε όχι) και τραγούδησε. Έκανε συναυλίες κλπ κλπ.. Για τα δεδομένα του ΒΓΑΖΩ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ είναι απόλυτα επιτυχιμένος και εφόσον έχει τεράστιο κοινό δεν μπορεί κανείς να τον βγάζει άκυρο κλπ κλπ. ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΑ. Και αν σου δινόταν η ευκαιρία και σε εσένα ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ, κι εσύ και οι περισσότεροι.

    Τέλος ας ανοίγουμε κανένα πιο σοβαρό τοπικ να μην τρώμε και τον χώρο του site.


    Bettina
    23.01.2009, 13:55

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 23-01-2009 στις 10:20 έγραψε...

    Bettina

    1.Πώς ξέρεις ποιά ποσά πάνε στόν αγοραζόμενο παίκτη και ποιά όχι;Μήπως είσαι ποδοσφαιρικός παράγων;

    2.Υπάρχουν και άλλες κατηγορίες εργαζομένων που διακινδυνεύουν την υγεία τους (καί μάλιστα εκτελώντας πολύ πιό υπεύθυνες εργασίες),αλλά δέν παίρνουν τά εκατομμύρια τών ποδοσφαιριστών.Δέν θα έπρεπε;

    Καί τέλος...

    3.Αφού δέν σ'αρέσει ο Ρουβάς.γιατί άνοιξες θέμα γι'αυτόν;

    Κι'εμένα δέν μού αρέσει,αλλά ακριβώς γι'αυτό δέν ασχολούμαι μαζί του.Τον αγνοώ.Αγνόησέ τον λοιπόν κι'εσύ.Οπως έγραψε και ο τσιμπητός "άκου καί βλέπε ό,τι σού αρέσει"....


    -----------------
    κι'όλου τού κόσμου τά θηρία μέ συνοδεύουν στή στερνή μου κατοικία

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Hastaroth στις 23-01-2009 10:21 ]



     

     

     

    1) Ξέρω αρκετά πράγματα για την οικομική κατάσταση των ποδοσφαιστών,από ανθρώπους που είναι μέσα στα πράγματα.Αθλητικούς συντάκτες εκει όπου ργάζομαι και δημοσιογραφώ και εγώ.

    2)Και βέβαια υπάρχουν πολλές άλλες κατηγορίες ανθρώπων,αλλά εσύ αναφέρθηκες πρώτος στην κατηγορία των ποδοσφαιριστών και γω απλά σου απάντησα.

    3)Ανοιξα θέμα για τον Ρουβά γιατί κανένας άλλος καλλιτέχνης δεν βρίσκεται τόσο πολύ στο προσκήνειο και γιατί μια Ελλάδα ολόκληρη,όλα τα ΜΜΕ ασχολούνται με αυτόν ειδικά τον καλλιτέχνη.

    1)Ο Σάκης στη Γιουροβίζιον-Ο Σάκης θα φέρει την πρωτιά!!!και η Βίσση πήγε στη Γιουροβίζιον αλλά ακόμα και μεις που ζούμε στην Κύπρο δεν ασχοληθήκαμε τόσο πολύ με αυτό.

    2)Ο Σάκης μπαμπάς!!!και λοιπόν???τί το ιδιαίτερο σε αυτό!!!

    3)Αναμένουμε έξω από το Μαιευτήριο περιμένοντας την έξοδο του Σάκη και τις πρώτες του δηλώσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(αυτή την φράση την ακούγαμε από όλα τα ΜΜΕ ηλεκτρονικά ή μη)

    4)Ο Σάκης έγραψε τραγούδι για την κόρη του το οποίον θα ακούσουμε την Παρασκευή στο X factor!!!!!!!!!!!!!!!!

    5)Ο Σάκης θα παρουσιάσει το x factor!!!!!!!!!!!!!

    6)Και το κερασάκι στη τούρτα,η διαμάχη του με τον Θεοφάνους.Κριτική επί κριτικής,ποιός??

    Ο Ρουβάς,ένας τραγουδιστής ΘΕΟΣ κατά τον πρώτο του μέντορα Ηλία Ψινάκη!!!

    Μετά από όλα αυτά θέλησα να μάθω ποιος είναι τελικά ο Ρουβάς??Καλλιτέχνης σίγουρα είναι show man σίγουρα είναι,αλλά καλλιτέχνης ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ είναι???

    Αυτά.


    Bettina
    23.01.2009, 14:09

    Λοιπόν..λοιπόν..λοιπόν,νομίζω ότι το αναρτηθέν θέμα Ρουβάς,εξαντλήθηκε.Αρκετά είπαμε για τον συγκεκριμένο καλλιτέχνη.

    Τώρα το θέμα είναι καιρός να το κλείσουμε.Περιμένω από όλους εσας ένα καινούργιο θέμα οποιασδήποτε κατηγορίας προς συζήτηση,γιατί χαίρομαι που το λέω,αλλά θα το πω ανοικτά,είσθε όλοι σας-ες σας,παιδιά με άποψη που ξέρουν να στηρίζουν με οποιονδήποτε τρόπο,αυτή την άποψη.

    Καλό Σαββατο-Κύριακο από μια Λευκωσία βροχερή(επιτέλους)και σχετικά παγωμένη,να είσθε όλοι καλά και να περνάτε ακόμα καλύτερα.


    seras
    23.01.2009, 14:19

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 23-01-2009 στις 09:32 έγραψε...

    ΣΙΩΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΑΝΑΙΔΕΣΤΑΤΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    {#emotions_dlg.oops}