ελληνική μουσική
    627 online   ·  210.830 μέλη

    Κατάληψη στην Εθνική Λυρική Σκηνή από ομάδα αναρχικών

    angel-0f-darkness
    23.02.2009, 23:31

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 23-02-2009 στις 22:35 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 23-02-2009 στις 00:49 έγραψε...

    Τώρα ήσουν κάτι παραπάνω από σαφής φίλε μου. Να είσαι καλά.

    Και ενημερωτικά, ξέρεις γιατί τα έγραψα αυτά? Διότι υπάρχουν άτομα που θεωρούν τους αναρχικούς κάτι σαν λεπρούς. Λες και οι αναρχικοί δεν είναι άνθρωποι.

    Κατάντια...



    Ξερεις πολλους αναρχικους εσυ ρε φιλαρακι?Εισαι και εσυ ενας απο αυτους?Ξερεις...απο αυτους τους λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι και προσκολωνται σαν την μυγα μεσα στα σκατα με κουκουλες στις πορειες!!Εισαι τοιουτος και του λογου σου?



    Γιατι ρ φιλε? Ξερεις εσυ πολους αναρχικους για να τους λες λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι??

    Ελεος..


    NikosRoman
    23.02.2009, 23:40

    Παράθεση:

    Το μέλος angel-0f-darkness στις 23-02-2009 στις 23:31 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 23-02-2009 στις 22:35 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 23-02-2009 στις 00:49 έγραψε...

    Τώρα ήσουν κάτι παραπάνω από σαφής φίλε μου. Να είσαι καλά.

    Και ενημερωτικά, ξέρεις γιατί τα έγραψα αυτά? Διότι υπάρχουν άτομα που θεωρούν τους αναρχικούς κάτι σαν λεπρούς. Λες και οι αναρχικοί δεν είναι άνθρωποι.

    Κατάντια...



    Ξερεις πολλους αναρχικους εσυ ρε φιλαρακι?Εισαι και εσυ ενας απο αυτους?Ξερεις...απο αυτους τους λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι και προσκολωνται σαν την μυγα μεσα στα σκατα με κουκουλες στις πορειες!!Εισαι τοιουτος και του λογου σου?



    Γιατι ρ φιλε? Ξερεις εσυ πολους αναρχικους για να τους λες λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι??

    Ελεος..



    Ναι μωρη αγγουρο!!Ξερω!! Και οι ανθρωποι αυτοι ειναι της νοησης και οχι της βιας και της κουκουλας.Αν θελεις χουλιγκανια ενα σωρο,αν θες στοχοποιημενους αναρχικους τραβα Κορυδαλλο στους πολιτικους κρατουμενους.Θα δεις και το προσωπο τους και τοτε μπορει να τρομαξεις με αυτο που πιστευεις εσυ και ο αλλος πιο πανω.

    ΟΥΣΤ!!!!!!!!


    freakhood
    24.02.2009, 04:41

    Βλέπω πως η αντιδραστική προπαγάνδα (δηλαδή η αποπληροφόρηση κατ'ουσίαν) κάνει και αυτή καλά την δουλειά της.

    Πάντως, καλά έκαναν οι όποιοι "ανάρχες" και κατέλαβαν την Λυρική σκηνή.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 24-02-2009 04:44 ]


    angel-0f-darkness
    24.02.2009, 13:14

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 23-02-2009 στις 23:40 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος angel-0f-darkness στις 23-02-2009 στις 23:31 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 23-02-2009 στις 22:35 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 23-02-2009 στις 00:49 έγραψε...

    Τώρα ήσουν κάτι παραπάνω από σαφής φίλε μου. Να είσαι καλά.

    Και ενημερωτικά, ξέρεις γιατί τα έγραψα αυτά? Διότι υπάρχουν άτομα που θεωρούν τους αναρχικούς κάτι σαν λεπρούς. Λες και οι αναρχικοί δεν είναι άνθρωποι.

    Κατάντια...



    Ξερεις πολλους αναρχικους εσυ ρε φιλαρακι?Εισαι και εσυ ενας απο αυτους?Ξερεις...απο αυτους τους λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι και προσκολωνται σαν την μυγα μεσα στα σκατα με κουκουλες στις πορειες!!Εισαι τοιουτος και του λογου σου?



    Γιατι ρ φιλε? Ξερεις εσυ πολους αναρχικους για να τους λες λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι??

    Ελεος..



    Ναι μωρη αγγουρο!!Ξερω!! Και οι ανθρωποι αυτοι ειναι της νοησης και οχι της βιας και της κουκουλας.Αν θελεις χουλιγκανια ενα σωρο,αν θες στοχοποιημενους αναρχικους τραβα Κορυδαλλο στους πολιτικους κρατουμενους.Θα δεις και το προσωπο τους και τοτε μπορει να τρομαξεις με αυτο που πιστευεις εσυ και ο αλλος πιο πανω.

    ΟΥΣΤ!!!!!!!!



    Απλα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου, γιατι πιο κατω δεν παει..

    cheers!


    NikosRoman
    25.02.2009, 00:17



    Παράθεση:

    Απλα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου, γιατι πιο κατω δεν παει..

    cheers!



    Σου χαλασα το ονειρο?

    ΟΥΣΤ!!!!!

    Χουλιγκανια του καναπε!!!Σας βοηθαει η ανωνυμια!!Γραψτε καμμια πληροφορια στο προφιλ σας και εσυ και ο αλλος ο αχρηστος πιο πανω και μετα τα λεμε!!!!

    ΞΑΝΑ   ΟΥΣΤ!!!!FACIST REBELS!!!!!


    jorge
    25.02.2009, 00:30

    NikosRoman χαλάρωσε και διάβασε και τους κανονισμούς του Forum, μια και είσαι νέος στην παρέα...


    Moonchild92
    25.02.2009, 00:33

    Παράθεση:
    Το μέλος NikosRoman στις 25-02-2009 στις 00:17 έγραψε...

    Ξερεις πολλους αναρχικους εσυ ρε φιλαρακι?Εισαι και εσυ ενας απο αυτους?Ξερεις...απο αυτους τους λεπρηδες που ονομαζονται ανθρωποι και προσκολωνται σαν την μυγα μεσα στα σκατα με κουκουλες στις πορειες!!Εισαι τοιουτος και του λογου σου?

    Παράθεση:
    Ναι μωρη αγγουρο!!Ξερω!! Και οι ανθρωποι αυτοι ειναι της νοησης και οχι της βιας και της κουκουλας.Αν θελεις χουλιγκανια ενα σωρο,αν θες στοχοποιημενους αναρχικους τραβα Κορυδαλλο στους πολιτικους κρατουμενους.Θα δεις και το προσωπο τους και τοτε μπορει να τρομαξεις με αυτο που πιστευεις εσυ και ο αλλος πιο πανω.

    ΟΥΣΤ!!!!!!!!

    Παράθεση:


    Σου χαλασα το ονειρο?

    ΟΥΣΤ!!!!!

    Χουλιγκανια του καναπε!!!Σας βοηθαει η ανωνυμια!!Γραψτε καμμια πληροφορια στο προφιλ σας και εσυ και ο αλλος ο αχρηστος πιο πανω και μετα τα λεμε!!!!

    ΞΑΝΑ   ΟΥΣΤ!!!!FACIST REBELS!!!!!


    Δεν είμαι αρμόδιος για να μπορέσω να κρίνω, ούτε καν στην ηλικία σου, αλλά είμαι αρκετό καιρό σε αυτό το site για να ξέρω ότι εδώ δεν είναι μέρος για να βριζόμαστε, αλλά για να συζητάμε... Και σίγουρα τέτοιοι χαρακτηρισμοί δεν βοηθούν καθόλου, πόσο μάλλον όταν γίνονται χωρίς λόγο! Δεν ξέρω βέβαια πώς έχεις συνηθίσει σε άλλα sites, μιας και βλέπω πως εδώ είσαι καινούριος.

    Θεωρείς σωστό δηλαδή ένας ελάχιστα πολιτικοποιημένος 16χρονος να υπενθυμίζει τους κανόνες δεοντολογίας στους μεγαλύτερούς του; Αν είναι δυνατόν.....

    Εντάξει, βλέπω ότι υπήρχε παρέμβαση όσο έγραφα....

     


    -----------------
    Sex, drugs & rock κάθε Τρίτη στις 21:00 με Moonchild92 on air! Συντονιστείτε στο radio MH! http://blogs.musicheaven.gr/moonchild92

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Moonchild92 στις 25-02-2009 00:35 ]


    NikosRoman
    25.02.2009, 02:51

    Συγνωμη εαν προσεβαλλα τα ματια καποιων εδω.Υπογραφω στο προφιλ μου με ονοματεπωνυμο αρα και αυτα που γραφω.Ειναι πολυ πιο τιμια η σκληρη επωνυμη γλωσσα απο την υπουλη ανευθυνη και ανωνυμη.Αυτο τουλαχιστον πρεπει να μου το δωσετε.
    Και παλι λυπαμαι για τους τριτους αλλα η γνωμη μου ισχυει και την υπερασπιζομαι.


    jorge
    25.02.2009, 03:02

    Να το κάνεις, αλλά χωρίς προσωπικούς χαρακτηρισμούς απο δω και στο εξής.


    NikosRoman
    25.02.2009, 03:06

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 25-02-2009 στις 00:30 έγραψε...

    NikosRoman χαλάρωσε και διάβασε και τους κανονισμούς του Forum, μια και είσαι νέος στην παρέα...



    Ειμαι πολυ χαλαρος και ευχαριστω για το ενδιαφερον.Επισης εχω διαβασει τους κανονισμους πολυ καλα.Οι οποιοι δεν αναφερονται σε παρεες.
    Αυτο που θα επρεπε σαν διαχειριστης να κανεις ειναι να μου εγκρινεις μια απο τις τρεις φωτογραφιες που εχω στειλει και ακομα περιμενω.Οπου αν ακολουθησω τους κανονισμους της παρεας ,τους εχετε καταργησει ολους σε αυτο το ζητημα.Ο καθενας βαζει οτι φωτο γουσταρει.
    Επισης θα σας προτεινα στα πεδια εγγραφης να ειναι αναγκαια τα πληρη στοιχεια των μελων ετσι ωστε η ανωνυμια να μην αποτελει ρουφιανια και κακοηθια,αλλα αποψη και εκφραση.
    Παρολα αυτα χαιρομαι που εκτος απο λιγα παρασιτα οι περισοτεροι ειναι ανθρωποι των τεχνων και της νοησης.Επωνυμοι η ανωνυμοι.
    Και τελος οσον αφορα την διαμαχη με τους υποστηρικτες της κουκουλας δεν ξανααπανταω εκτος αν προκληθω.
    Συγνωμη για την απρεπεια και συνεχιζω να υπογραφω επωνυμα.
    Αυτο κατι λιγο πρεπει να λεει!!!


    angel-0f-darkness
    25.02.2009, 15:05

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 25-02-2009 στις 00:17 έγραψε...



    Παράθεση:

    Απλα δεν θα πεσω στο επιπεδο σου, γιατι πιο κατω δεν παει..

    cheers!



    Σου χαλασα το ονειρο?

    ΟΥΣΤ!!!!!

    Χουλιγκανια του καναπε!!!Σας βοηθαει η ανωνυμια!!Γραψτε καμμια πληροφορια στο προφιλ σας και εσυ και ο αλλος ο αχρηστος πιο πανω και μετα τα λεμε!!!!

    ΞΑΝΑ   ΟΥΣΤ!!!!FACIST REBELS!!!!!



    Το αν χρησιμοποιω επονυμια ή οχι ειναι καθαρα προσωπικο μου θεμα για λογους ασφαλιας.. Δηλαδη και να σου δωσω παραπανω πληροφοριες στο προφιλ μου τι θα κανεις??

    Δεν θα προσπαθησω να σε πησω για κατι, εξαλλου το θεωρω ανουσιο αφου οτι και να σου πω δεν θα το καταλαβεις! Οσο για το "facist rebels" που λες μακαρι να ηταν ολοι οι φασιστες σαν και εμενα!


    freakhood
    27.02.2009, 04:50

    Συμπληρώνω: άκου το κομμάτι του Νικόλα Άσιμου "είμαστε τρομοκράτες" και μετά ας μιλήσουμε για τα παιδιά με την κουκούλα που κάθε μέρα η τηλεόραση και όλοι οι καθεστωτικοί σέρνουν τα φίρδην μίγδην απέναντι τους. Όχι τυχαία βέβαια.