ελληνική μουσική
    682 online   ·  210.830 μέλη

    Οι Scorpions Live -2009- Αθήνα ,Κρήτη,Λάρισα,Μυτιλήνη,ΞΑΝΘΗ

    marylin
    21.03.2009, 00:08

    Πέρυσι μου κακοφάνηκε πολύ που δεν ήρθαν... {#emotions_dlg.sad}

    {#emotions_dlg.clap} ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ!!!!!!!! {#emotions_dlg.clap}


    jorge
    21.03.2009, 04:32

    Τα γράφει και το in.gr (μετά βέβαια από εμάς, χεχε)


    goldamious
    21.03.2009, 17:57

    Μμμμμ,.....Λεω να πεταχτώ μια βόλτα στην Αθήνα...

    Τρομερά τραγούδια!{#emotions_dlg.happycrazy}

    Δεν θέλω να την χάσω...{#emotions_dlg.crying}


    Moonchild92
    21.03.2009, 18:26

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-03-2009 στις 17:55 έγραψε...

    ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:  Τέλος Μαρτίου



    Δεν έχουμε ακόμα συγκεκριμένη ημερομηνία για τα εισιτήρια;;;


    tsibitos
    21.03.2009, 20:38

    Γιατί ο Παπακωνσταντίνου;;; {#emotions_dlg.thumbdown}

     

    Εγώ ήθελα MSG..

     

    Τώρα μάλλον θα προτιμήσω τους Heaven & Hell , 10 μερες πριν...(που δεν θα κουβαλησουν για support καναν εγχώριο, ευτυχώς..)


    kourmpas
    21.03.2009, 22:46

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 21-03-2009 στις 20:38 έγραψε...

    Γιατί ο Παπακωνσταντίνου;;; {#emotions_dlg.thumbdown}

     

    Εγώ ήθελα MSG..

     

    Τώρα μάλλον θα προτιμήσω τους Heaven & Hell , 10 μερες πριν...(που δεν θα κουβαλησουν για support καναν εγχώριο, ευτυχώς..)



     

     

    Γιατι ΕΤΣΙ ο Παπακωνσταντίνου!!!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

    Αντε,στο καλο,καλα να περασεις!

    (ο καθενας με τα γουστα του.Αν σ αρεσει πας,αν οχι δεν πας.Τοσο απλα.Χωρις ειρωνιες και αποδοκιμασιες.Καλυτερα δεν ειναι ετσι?)


    tsibitos
    22.03.2009, 01:50

    Παράθεση:

    Το μέλος kourmpas στις 21-03-2009 στις 22:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 21-03-2009 στις 20:38 έγραψε...

    Γιατί ο Παπακωνσταντίνου;;; {#emotions_dlg.thumbdown}

     

    Εγώ ήθελα MSG..

     

    Τώρα μάλλον θα προτιμήσω τους Heaven & Hell , 10 μερες πριν...(που δεν θα κουβαλησουν για support καναν εγχώριο, ευτυχώς..)



     

     

    Γιατι ΕΤΣΙ ο Παπακωνσταντίνου!!!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

    Αντε,στο καλο,καλα να περασεις!

    (ο καθενας με τα γουστα του.Αν σ αρεσει πας,αν οχι δεν πας.Τοσο απλα.Χωρις ειρωνιες και αποδοκιμασιες.Καλυτερα δεν ειναι ετσι?)



     

    Γιατί δεν μου αρεσει. Ενοχλώ κανέναν;;; Ενώ θελώ πολύ να δω το Reunion των σκορπιων (που τυχαίνει να είμαι fan) δεν θελω να δω τον ντε και καλα τον γκριζομάλλη τραγούδιστη (που ούτως η άλλως εαν ήθελα θα μπορούσα να τον δω εκει που τραγούδαγε ολη τη σεζόν, μεσοτοιχία με τον Σφακιανάκη. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ;;;)

    Ασε λοιπόν τα "άντε στο καλό".. Δεν ειρωνευτικα κανένα..


    Ananeotis
    22.03.2009, 03:17

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 22-03-2009 στις 01:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος kourmpas στις 21-03-2009 στις 22:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 21-03-2009 στις 20:38 έγραψε...

    Γιατί ο Παπακωνσταντίνου;;; {#emotions_dlg.thumbdown}

     

    Εγώ ήθελα MSG..

     

    Τώρα μάλλον θα προτιμήσω τους Heaven & Hell , 10 μερες πριν...(που δεν θα κουβαλησουν για support καναν εγχώριο, ευτυχώς..)



     

     

    Γιατι ΕΤΣΙ ο Παπακωνσταντίνου!!!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

    Αντε,στο καλο,καλα να περασεις!

    (ο καθενας με τα γουστα του.Αν σ αρεσει πας,αν οχι δεν πας.Τοσο απλα.Χωρις ειρωνιες και αποδοκιμασιες.Καλυτερα δεν ειναι ετσι?)



     

    Γιατί δεν μου αρεσει. Ενοχλώ κανέναν;;; Ενώ θελώ πολύ να δω το Reunion των σκορπιων (που τυχαίνει να είμαι fan) δεν θελω να δω τον ντε και καλα τον γκριζομάλλη τραγούδιστη (που ούτως η άλλως εαν ήθελα θα μπορούσα να τον δω εκει που τραγούδαγε ολη τη σεζόν, μεσοτοιχία με τον Σφακιανάκη. ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ;;;)

    Ασε λοιπόν τα "άντε στο καλό".. Δεν ειρωνευτικα κανένα..



     

      Γιατι τον επιλεξανε οι Σκορπιοι φιλε μου (αυτοι που εισαι fan τους)..Γι αυτο θα ειναι κι εκει..Γιατι του το προτεινανε ΕΚΕΙΝΟΙ και απ'οτι φενεται δεν σε βρισκανε στο τηλεφωνο να τους πεις εσυ πως ακριβως πρεπει να φτιαξουνε το Festival ΤΟΥΣ...

      Οσο για τις μεσοτοιχιες...Εφ οσον υπαρχει πολυ καλη ηχομονωση εσενα τι σε πειραζει?Της πολεοδομιας εισαι?

      Ημαρτον δηλαδη!!Αντι να σκεφτεις το ποσο ωραιο ειναι που θα εχουμε εναν δικο μας στην αρενα των Scorpions καθεσαι και κανεις ειρωνικα σχολια προς εκεινον...

      Αλλα τι λεω...Ο κλασσικος.... ο Ελληνας....


    tsibitos
    22.03.2009, 04:15

    Παράθεση:

    Το μέλος Ananeotis στις 22-03-2009 στις 03:17 έγραψε...

     

     

    Γιατι τον επιλεξανε οι Σκορπιοι φιλε μου (αυτοι που εισαι fan τους)..Γι αυτο θα ειναι κι εκει..Γιατι του το προτεινανε ΕΚΕΙΝΟΙ και απ'οτι φενεται δεν σε βρισκανε στο τηλεφωνο να τους πεις εσυ πως ακριβως πρεπει να φτιαξουνε το Festival ΤΟΥΣ...

    Οσο για τις μεσοτοιχιες...Εφ οσον υπαρχει πολυ καλη ηχομονωση εσενα τι σε πειραζει?Της πολεοδομιας εισαι?

    Ημαρτον δηλαδη!!Αντι να σκεφτεις το ποσο ωραιο ειναι που θα εχουμε εναν δικο μας στην αρενα των Scorpions καθεσαι και κανεις ειρωνικα σχολια προς εκεινον...

    Αλλα τι λεω...Ο κλασσικος.... ο Ελληνας....



     

    Ναι σίγουρα.. Ο Klaus τον επέλεξε είμαι σίγουρος...  Ο Κλασικός ο Έλληνας, όπως λες, λέει απλά την γνώμη του, ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ τον Vasilis και ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ. ΤΕΛΟΣ! Τώρα γιατι κάνατε την γνώμη μου, εσεις οι σκληροπυρηνικοι fan του Vasilis, ΤΟΟΟΣΣΟΟΟ μεγάλο θέμα δεν ξερω. Πάντως μεγάλη μου τιμή!!!

    Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να πεταχτώ να τους δω στα Χανιά. Και εκδρομούλα και θα 'ναι και μόνοι τους!

     

    Υ.Γ (ερώτηση) Γιατί είναι ωραίο;; και ποιος είναι ο "δικος" μας που θα βρεθεί στη σκήνη;; Πρεπει να είμαι δηλαδή περιφανός;; Μήπως να βγω και με Ελληνίκη σημαία στους δρόμους;; Ξαναλέω ότι προτιμούσα τους MSG.....


    kourmpas
    22.03.2009, 13:11

    Παράθεση:

    Τώρα γιατι κάνατε την γνώμη μου, εσεις οι σκληροπυρηνικοι fan του Vasilis, ΤΟΟΟΣΣΟΟΟ μεγάλο θέμα δεν ξερω. Πάντως μεγάλη μου τιμή!!!

    Ειδες ομως?Εξακολουθεις να ειρωνευεσαι....(αναφερομαι στο'' Vasilis'').Εγω δεν σου ειπα που θα πας και ποιος σου αρεσει,εγω σου ειπα απο την αρχη να εκφραζεσαι πιο ομορφα.Γιατι βλεπεις βρισκονται τωρα κατι τυποι και σου τι λενε.Και σκεψου οτι αυτοι ακουνε Παπακωνσταντινου...Δεν ειναι φρικτο?Απο τη στιγμη που μιλας απαξιωτικα (βλ.{#emotions_dlg.thumbdown})για καποιον τον οποιο εγω εκτιμω,εχω καθε δικαιωμα να παρεμβω.Τα ιδια θα λεγα και αν ελεγες αντιστοιχα πραγματα για τους Scorpions.


    tsibitos
    22.03.2009, 16:05

    Παράθεση:

    Το μέλος kourmpas στις 22-03-2009 στις 13:11 έγραψε...

    Παράθεση:

    Τώρα γιατι κάνατε την γνώμη μου, εσεις οι σκληροπυρηνικοι fan του Vasilis, ΤΟΟΟΣΣΟΟΟ μεγάλο θέμα δεν ξερω. Πάντως μεγάλη μου τιμή!!!

    Ειδες ομως?Εξακολουθεις να ειρωνευεσαι....(αναφερομαι στο'' Vasilis'').Εγω δεν σου ειπα που θα πας και ποιος σου αρεσει,εγω σου ειπα απο την αρχη να εκφραζεσαι πιο ομορφα.Γιατι βλεπεις βρισκονται τωρα κατι τυποι και σου τι λενε.Και σκεψου οτι αυτοι ακουνε Παπακωνσταντινου...Δεν ειναι φρικτο?Απο τη στιγμη που μιλας απαξιωτικα (βλ.{#emotions_dlg.thumbdown})για καποιον τον οποιο εγω εκτιμω,εχω καθε δικαιωμα να παρεμβω.Τα ιδια θα λεγα και αν ελεγες αντιστοιχα πραγματα για τους Scorpions.



     

    Δεν απαξιώνω τους καλλιτέχνες. Απάξιώνω αυτην την (πάντα κατά την γνώμη μου) άκυρη συνάντηση... Όσο γούσταρες εσύ όταν ανακοινώθηκε, τόσο ξενέρωσα εγώ. Και βεβαία είναι χαζό να μπαίνουμε σε μία ανούσια αντιπαράθεση για τον αν άξιζε η όχι να είναι εκεί ο Παπακωνσταντίνου μια και σίγουρα όσο και να βριστούμε δεν προκειτε να καταλήξουμε στο ίδιο συμπέρασμα. Χαλάμε και το ενημερωτικό τόπικ. Όποτε απ'την πλευρά μου αν θεωρείς ότι κάποιος απο τους χαρακτηρισμους σε χαλάει, τον ανακαλώ!

    {#emotions_dlg.beer}


    rory166
    23.03.2009, 16:15

    Γιατι κατι μου λεει οτι αυτοι εν ετει 2009 εχουν πλεον μονο στην Ελλαδα φανατικο κοινο..?{#emotions_dlg.rockon}


    alex4you
    24.03.2009, 12:33

    παπακωσταντίνου+Scorpions μιλάμε για τον απόλυτο συνδυασμό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1θα πάω μένει να κλείσω εισιτήρια και να βρώ παρέα.......

    Υ.Γ είμαστε η χώρα με τους περισσότερους Scorpions-fans!!!!!


    Doreen
    24.03.2009, 12:58

    Παράθεση:

    Το μέλος alex4you στις 24-03-2009 στις 12:33 έγραψε...

    παπακωσταντίνου+Scorpions μιλάμε για τον απόλυτο συνδυασμό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1θα πάω μένει να κλείσω εισιτήρια και να βρώ παρέα.......

    Υ.Γ είμαστε η χώρα με τους περισσότερους Scorpions-fans!!!!!



            Respect! (Αν όχι οι περισσότεροι, είμαστε πολλοί αν μη τι άλλο!)

            {#emotions_dlg.beer}


    alex4you
    24.03.2009, 14:30

    για να γίνω πιο σωστός  βάσει του πληθυσμού μας έχουμε μεγάλο ποσοστό επί τοις %!!!!! το μεγαλο ποσοστό σε αναλογία με τον συνολικό πληθυσμό!!!!!!!!!!!!!! πόσοι σκοπεύετε να πάτε?


    taksidiwths
    24.03.2009, 15:27

    again and again and again and again ill be there xD


    DENA1111
    26.03.2009, 22:02

    Βαρεθηκαμε τους Ελληνες και ξενους γερους να κανουν αρπαχτες για τα τελευταια τους ενσημα...                                                                                                                                          ΟΥΣΤ!!!!!


    paradisefox
    27.03.2009, 10:47

    Καλό θα ήταν να μιλάμε με μεγαλύτερο σεβασμό για καλλιτέχνες που έχουν προσφέρει για πολλά χρόνια στο χώρο της μουσικής.Στο κάτω-κάτω όλοι θα γεράσουμε κάποτε.


    alex4you
    27.03.2009, 16:56

    Παράθεση:

    Το μέλος DENA1111 στις 26-03-2009 στις 22:02 έγραψε...

    Βαρεθηκαμε τους Ελληνες και ξενους γερους να κανουν αρπαχτες για τα τελευταια τους ενσημα...                                                                                                                                          ΟΥΣΤ!!!!!



    μήπως μόνο εσύ τους βαρέθηκες?μαλλόν αυτό είναι.Και η madonna είναι 50 αλλά με 100 πλαστικές μοιάζει νέα,και καλά κάνει η κοπέλα δηλαδή αυτήν δεν την βαρέθηκες?Λίγος σεβασμός σε μεγάλα ονόματα μιλάμε για τον παπακωσταντίνου όχι όποιον και όποιον!!

    SORRY αν  ήμουν λίγο απότομος


    alex4you
    27.03.2009, 16:57

    Παράθεση:

    Το μέλος DENA1111 στις 26-03-2009 στις 22:02 έγραψε...

    Βαρεθηκαμε τους Ελληνες και ξενους γερους να κανουν αρπαχτες για τα τελευταια τους ενσημα...                                                                                                                                          ΟΥΣΤ!!!!!



    μήπως μόνο εσύ τους βαρέθηκες?μαλλόν αυτό είναι.Και η madonna είναι 50 αλλά με 100 πλαστικές μοιάζει νέα,και καλά κάνει η κοπέλα δηλαδή αυτήν δεν την βαρέθηκες?Λίγος σεβασμός σε μεγάλα ονόματα μιλάμε για τον παπακωσταντίνου όχι όποιον και όποιον!!

    SORRY αν  ήμουν λίγο απότομος