ελληνική μουσική
    583 online   ·  210.833 μέλη
    walkero
    16.03.2009, 10:07

    Τον Ιούνιο φέτος θα κυκλοφορήσει το νέο album από Placebo, σε download, CD, limited edition CD + DVD, LP, καθώς επίσης και ένα box set για συλλέκτες με πολλά πολλά πράγματα, το οποίο μπορείτε να δείτε και να αγοράσετε από το παρακάτω site http://placebostore.sandbag.uk.com/Store/index2.html


    rompa
    16.03.2009, 19:59

    Αναμενόμενο ... γι' αυτό και οι συναυλίες ... Οπότε θα ακούσουμε new songs !


    -----------------
    Is it so hard to believe our hearts are made to be broken??

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rompa στις 18-03-2009 21:49 ]


    rompa
    18.03.2009, 21:49

    Oι Placebo προτίμησαν να χρηματοδοτήσουν μόνοι τους το νέο άλμπουμ και να το κυκλοφορήσουν στην Ευρώπη αρχικά μέσω της PIAS.

    "Με τη νέα μας δουλειά επιλέγουμε τη ζωή και τη θέληση να ζήσουμε, να βγούμε από το σκοτάδι και να περάσουμε στο φως. Δεν γυρνάμε απαραίτητα την πλάτη μας στο σκοτάδι, γιατί είναι πάντα εκεί, μέρος του εαυτού μας. Όμως τώρα επιλέγουμε να σταθούμε στο φως του ήλιου" λέει ο τραγουδιστής Brian Molko.


    sea_like_eyes
    03.09.2009, 15:16

    the best post-rock song of the year!!!!!!

    ο νεος ντραμμερ πραγματικα τα γ$@$@ ολα!!!!!!!!


    rompa
    03.09.2009, 15:36

    Εγώ θα παραθέσω την προσωπική μου ...αγάπη από αυτό το άλμπουμ (θα μπορούσε να είναι και κομμάτι του "Meds") . Sea άκουσέ το ...

     

     

     

     

     

     

    και για να κινηθούμε στα πλαίσια του "For what it's worth" προτείνω αυτό το βιντεάκι ...και νομίζω ότι έχω καλύψει τις προτιμήσεις μου .

     

     

     


    marylin
    04.09.2009, 17:39

    Ρομπάκι στο ξαναλέω, δικιά μου είσαι εσύ!!!!!!! {#emotions_dlg.clap}


    margarette
    05.09.2009, 01:50

    Οταν ακουσα το battle for the sun πρωτη φορα στο ραδιοφωνο, δεν ειχα ακουσει για την αλλαγη του drummer αλλα μου αρεσε πολυ ο καθαρος ηχος των drums που σε αλλα τραγουδια των Placebo δεν εδινα ποτε σημασια... Οταν εμαθα, λοιπον, για τον Steve μου λυθηκε η απορια!! Ηταν απαραιτητη αναβαθμιση για το συγκροτημαSmile.  Ωραιο το ashtray heart!! Νομιζω ηταν κ το αρχικο ονομα τους πριν καταληξουν στο Placebo...