ελληνική μουσική
    618 online   ·  210.846 μέλη

    Η Αννα Βίσση μόλις κακοποίησε βάναυσα τα αυτιά και τα μάτια μου. Τι να κάνω

    eleana
    30.03.2009, 20:08

    Ειμαι πλέον πεπεισμένη οτι οσον αφορά στη σηματοδότηση των ταινιων σχετικά με το τι πρεπι να βλεπουν οι ανήλικοι, πως θα πρέπει αμεσα να προβλεφθεί και ειδικό σήμα που θα δηλώνει τα αισθητικά “βλάμενα” προιόντα, για όσους δεν θέλουν να βλάψουν τα μάτια, το μυαλό και τα αυτιά τους με προϊόντα αμφιβόλου προέλευσης.

    Μεχρι να ερθει αυτή η ευλογημενη μέρα, εγω δυστηχως είχα μια (ακόμα) τραυματική εμπειρία με το νέο video clip της κ. Βίσση.

    Ανέμελη καθώς έκανα η άπορη την τηλεαναζήτησή μου, περιέπεσε στη νεα LCD οθόνη μου, η μακάβρια εικόνα μιας μεσήλικης γηραιάς κυρίας να παραπαίει πανω σε επωνυμα ψηλοτάκουνα προσποιούμενη την Ελληνίδα Madaaaanna! Ενώ συνέχισε το στόμα μου να παραμένει ανοικτό , το δύσμοιρο, μη πιστεύοντας αυτό που έβλεπα και με την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου (μα πως στην ευχή ξεφυγε από τον σκηνοθέτη το στιγμιότυπο της αοιδούς να παραπαίει), οι εκπλήξεις συνεχίστηκαν σε απανωτά χτυπήματα.... Ως Κρεσέντο σε αυτήν τη δημιουργία, οι αοιδός επέτρεπε για αρκετά δευτερολεπτα τις χορεύτριες-γλάστρες που την πλαισίωναν, να..... παίζουν με το.... Με το,.... ξέρεις..το τριανταφυλλάκι;;; το κουμπακι;;; το βερυκοκάκκι της αοιδούς!!!!!!!!!!!!!Κατάλαβες???!

    Αηδία σκέτη με επιασε, αλλά προβληματίστηκα σφόδρα! Αλήθεια.

    Ενα μεγάλο γιατί με πλημμύρισε... Γιατι;;; Γιατι μας το έκανε αυτο;;;

    τι πραπονο εχει απο εμας;;; Αφου οτι της κατεβαινει στη γκλάβα, εμείς το ακολουθουμε.. Πιστοι και πειθήνιοι!!!!!!!!! Τοσα χρονια, ειχαμε ανεχθει και συγχωρεσει τόσα πολλα!!!!!!!!! Ανεχθηκαμε και μας αρεσαν οι οπερες με φωνή μπυζουκια, να το παιξει Prince ανεχθηκαμε, να τυλιχθει με ναυλον ανεχθηκαμε, το οτι τραγουδάει το ιδιο τραγουδι αλλά με διαφορετικες λούπες και στιχους εδω και 20 χρονια ανεχθηκαμε και μάλιστα την στειλαμε και στην Eurovision ως διακεκριμένη για τις ποιοτικες επιλογες της ....

    Ομως αυτό ειναι πραγματικά δύσκολο! Γιατί πρεπει να μας αρεσει το αιδοιοπαίξιμο της αοιδούς;;;;; Αν ειχε στοχο να μας ερεθισει ερωτικά, γιατι δεν γυρναει μια τσοντα όπερα;;;; Θα ηταν σαφως πιιο αποτελεσματικό!!!!!!!!

    Από την άλλη απορώ ! Η Καλλιτέχνης δεν ενημερωθηκε οτι τετοια κολπα ,πριν καμιά δεκαριά χρονια τα ειχε παίξει και η αυθεντική Madaaaaana; Και καλά η χριστιανή, εστω, λίγες προβουλες να εκανε , ετσι για να μην χασκει πανω στα ψηλοτάκουνα....

    Δεν ξερω βρε παιδια.....

    Πολυ εχω προβληματιστει που δεν μου αρεσει η Βισση, η εθνική μας τραγουδιστρια...

    Τι να μου συμβαινει;;;

     

    Εχετε δίκιο !!!!!!!!! Το λινκ ειναι αυτο!!!!!!!!!

    >

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : eleana στις 31-03-2009 16:51 ]


    karelia
    31.03.2009, 00:32

    Εσύ παιδί μου δε χωνεύεις ούτε τ'άντερά σου,τη Βίσση θα χωνέψεις?{#emotions_dlg.lol}

    (Παρεπιπτόντως και το τραγούδι,και το βιντεο είναι απαράδεκτα)


    NikosRoman
    31.03.2009, 01:10

    Αλαζονεια,κομπλεξ.Εξαφανιστηκε μετα την Γιουροβιζιον και επανερχεται παλι στα ιδια.
    Το ειδα και εγω το κλιπ και μονο γελιο προκαλει.Ουτε καν λυπηση.
    Αδιορθωτη.Καλα να παθει.


    freakhood
    31.03.2009, 02:54

    Ποτέ δεν μου άρεσε αυτό το ξόανο. Δεν φταίει μόνο αυτή όμως. Καλά να πάθουμε λοιπόν.


    Pagan
    31.03.2009, 04:11

    "Βισση ειναι θα περασει οπως τα καλοκαιρινα μπουρινια... 


    freddieKrueger
    31.03.2009, 04:52

    Παράθεση:

    Το μέλος eleana στις 30-03-2009 στις 20:08 έγραψε...

    Ειμαι πλέον πεπεισμένη οτι οσον αφορά στη σηματοδότηση των ταινιων σχετικά με το τι πρεπι να βλεπουν οι ανήλικοι, πως θα πρέπει αμεσα να προβλεφθεί και ειδικό σήμα που θα δηλώνει τα αισθητικά “βλάμενα” προιόντα, για όσους δεν θέλουν να βλάψουν τα μάτια, το μυαλό και τα αυτιά τους με προϊόντα αμφιβόλου προέλευσης.

    Μεχρι να ερθει αυτή η ευλογημενη μέρα, εγω δυστηχως είχα μια (ακόμα) τραυματική εμπειρία με το νέο video clip της κ. Βίσση.

    Ανέμελη καθώς έκανα η άπορη την τηλεαναζήτησή μου, περιέπεσε στη νεα LCD οθόνη μου, η μακάβρια εικόνα μιας μεσήλικης γηραιάς κυρίας να παραπαίει πανω σε επωνυμα ψηλοτάκουνα προσποιούμενη την Ελληνίδα Madaaaanna! Ενώ συνέχισε το στόμα μου να παραμένει ανοικτό , το δύσμοιρο, μη πιστεύοντας αυτό που έβλεπα και με την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου (μα πως στην ευχή ξεφυγε από τον σκηνοθέτη το στιγμιότυπο της αοιδούς να παραπαίει), οι εκπλήξεις συνεχίστηκαν σε απανωτά χτυπήματα.... Ως Κρεσέντο σε αυτήν τη δημιουργία, οι αοιδός επέτρεπε για αρκετά δευτερολεπτα τις χορεύτριες-γλάστρες που την πλαισίωναν, να..... παίζουν με το.... Με το,.... ξέρεις..το τριανταφυλλάκι;;; το κουμπακι;;; το βερυκοκάκκι της αοιδούς!!!!!!!!!!!!!Κατάλαβες???!

    Αηδία σκέτη με επιασε, αλλά προβληματίστηκα σφόδρα! Αλήθεια.

    Ενα μεγάλο γιατί με πλημμύρισε... Γιατι;;; Γιατι μας το έκανε αυτο;;;

    τι πραπονο εχει απο εμας;;; Αφου οτι της κατεβαινει στη γκλάβα, εμείς το ακολουθουμε.. Πιστοι και πειθήνιοι!!!!!!!!! Τοσα χρονια, ειχαμε ανεχθει και συγχωρεσει τόσα πολλα!!!!!!!!! Ανεχθηκαμε και μας αρεσαν οι οπερες με φωνή μπυζουκια, να το παιξει Prince ανεχθηκαμε, να τυλιχθει με ναυλον ανεχθηκαμε, το οτι τραγουδάει το ιδιο τραγουδι αλλά με διαφορετικες λούπες και στιχους εδω και 20 χρονια ανεχθηκαμε και μάλιστα την στειλαμε και στην Eurovision ως διακεκριμένη για τις ποιοτικες επιλογες της ....

    Ομως αυτό ειναι πραγματικά δύσκολο! Γιατί πρεπει να μας αρεσει το αιδοιοπαίξιμο της αοιδούς;;;;; Αν ειχε στοχο να μας ερεθισει ερωτικά, γιατι δεν γυρναει μια τσοντα όπερα;;;; Θα ηταν σαφως πιιο αποτελεσματικό!!!!!!!!

    Από την άλλη απορώ ! Η Καλλιτέχνης δεν ενημερωθηκε οτι τετοια κολπα ,πριν καμιά δεκαριά χρονια τα ειχε παίξει και η αυθεντική Madaaaaana; Και καλά η χριστιανή, εστω, λίγες προβουλες να εκανε , ετσι για να μην χασκει πανω στα ψηλοτάκουνα....

    Δεν ξερω βρε παιδια.....

    Πολυ εχω προβληματιστει που δεν μου αρεσει η Βισση, η εθνική μας τραγουδιστρια...

    Τι να μου συμβαινει;;;

     

     

     



    Δεν μας παραθετεις το σχετικο βιντεο ομως σε καποιο λινκ αγαπητη μου φιλη...

    Οσο για το τριανταφυλλακι της Βισση σαν ιδεα μου αρεσει...με κ@#$νει...

    Οπως επισης και γουσταρω τη Βισση σα γυναικα...με την καμμια θα πηγαινα μαζι της...ειναι πολυ ωραιο γκομενακι για την ηλικια της κι εγω εχω αδυναμια στις γυναικες που ειναι 40+ 50+

    Τωρα για τα υπολοιπα θελω λινκ με βιντεο για να πω αποψη...

    Ευχαριστω


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 31-03-2009 04:54 ]


    manti
    31.03.2009, 08:53

    Συμφώνω μαζί σου,και εγώ είδα το video clip της και είναι ετσι ακριβώς οπως το περιγράφεις...αναρωτιέμαι...δεν υπάρχει κάποιος που να της πει οτι δεν είναι πλεόν για την ηλικία της αυτά τα πράγματα;ήμαρτων πια!!!


    samg
    31.03.2009, 14:06

    Εγω μαζι σας ειμαι αλλα αν το ιδιο πραγμα το ειχε κανει η beyonce με αγγλικο στιχο, δεν θα πειραζε κανεναν.

    Και εγω σοκαριστηκα δεν λεω, αλλα απο την αλλη σκεφτειτε το.

    Την ξενη mainstream ποπ την αποδεχομαστε αλλα in greek μας φαινεται φτηνιαρικο.

    Κατι εχουμε συγχυσει ολοι, και εγω μαζι και δεν ξερω τι.... 


    jorge
    31.03.2009, 14:35

    Για ποιό τραγούδι λέμε;


    DENA1111
    31.03.2009, 14:54

    Οταν ενας ανθρωπος μπαινει στην "τριτη ηλικια" αυτα συμβαινουν... κανενας δεν εξαιρειτε.. απλα καποιοι καθονται σπιτακι τους και παιζουν με τα εγγονια τους, και καποιοι μας τα πρηζουν με το να αυτοπαρουσιαζονται ως νεοι. Και εμενα δε με ενδιαφερει αν βαφουν το μαλλι η φορανε περουκα η κανουν πλαστικες. Αναμασανε τα ιδια και τα ιδια τραγουδια με καινουριες ενορχηστρωσεις και το χειροτερο απο ολα δε βοηθανε κανεναν νεο καλλιτεχνη, ισα ισα που τους βαζουν συνεχως τρικλοποδιες... δινουν ενα μεροκαματο που κρυβει μεσα του την "φαπα"...


    Moonchild92
    31.03.2009, 15:37

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 31-03-2009 στις 14:35 έγραψε...

    Για ποιό τραγούδι λέμε;



    Αν κατάλαβα καλά, αναφέρεται σε αυτό εδώ...

     

     

     

    Υ.Γ. Έλεος! Τι άλλο πια θα δουν τα μάτια μας..... Καλό θα ήταν να καταλάβουν κάποιοι ότι τα χρόνια περνούν...... {#emotions_dlg.mad}

     


    -----------------
    Sex, drugs N' rock και ό,τι άλλο τύχει με Moonchild92 στο radio MusicHeaven, κάθε Τρίτη στις 21:00 και κάθε Τετάρτη στις 19:00!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 31-03-2009 15:57 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Moonchild92 στις 31-03-2009 20:08 ]


    kwstasagas
    31.03.2009, 16:21

    Καταρχήν, θα ήθελα να αναφέρω τα εξής : Α/ Η Άννα Βίσση είναι 52 ετών. Δεν νομίζω, πια, ότι κάποιος που έχει αυτήν την ηλικία χαρακτηρίζεται ... "τρίτη ηλικία", "με το ένα πόδι στον τάφο" και άλλα παρόμοια !!! Β/ Ό,τι και να λέμε .... η κα Βίσση, παρόλο που "καβατζάρησε" τα 50, είναι ακόμη πανέμορφη και κουκλάρα !!! Το δε σώμα της .... θα το ζήλευαν ακόμη και 20άρες και 30άρες !!!! Και, προφανώς, η κα Βίσση έχει προσπαθήσει πολύ γι' αυτό [με προσεγμένη διατροφή, εντατική γυμναστική κλπ] ....

    Περαιτέρω, για τη χαμηλή ποιότητα τόσο του τραγουδιού {"Στην Πυρά"}, ιδίως από πλευράς στίχων, όσο και του βίντεο - κλιπ έχω γράψει σε άλλο τόπικ [βλέπετε, για την κα Βίσση έχουν ανοιχθεί αρκετά τόπικς εδώ στο ΜΗ]. Οπότε ... δεν νιώθω την ανάγκη να γράψω κάτι παραπάνω. Πάντως, όπως και νάχει το πράγμα, σέβομαι απολύτως τους ακροατές της κας Βίσση και, αν διασκεδάζουν και περνάνε όμορφα ακούγοντας το συγκεκριμένο τραγούδι .... εμένα δεν μού πέφτει κανένας απολύτως λόγος !!!

    Όμως .... κάτι άλλο με στεναχώρεσε και με ενόχλησε ιδιαίτερα : Είδα στο YouTube ένα βιντεάκι με συνέντευξη που έδωσε η κα Βίσση κατά τα γυρίσματα του βίντεο -κλιπ. Σε αυτή τη συνέντευξη η καλλιτέχνιδα δήλωσε : " ένα τραγούδι - πλάκα είναι". Δυστυχώς, η κα Βίσση δεν έλαβε υπόψη της ότι οι καιροί που διανύουμε ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΥΝ "ΠΛΑΚΑ" : Οικονομική κρίση, επιχειρήσεις κλέινουν, ένα σωρό άνθρωποι χάνουν τις δουλειές τους κλπ κλπ .... Όταν μέσα σε αυτήν την κατάσταση βγαίνει κάποιος και κάνει ΔΗΜΟΣΙΩΣ [και μάλιστα στο ευρύ κοινό] "την πλάκα του", και μάλιστα το δηλώνει [πάλι δημοσίως, στο ευρύ κοινό] χωρίς κανένα δισταγμό, τότε .... δυστυχώς προκαλεί το κοινό αίσθημα !!! Αν, λοιπόν, η κα Βίσση ή οποιοσδήποτε άλλος καλλιτέχνης θέλει τη σήμερον ημέρα να κάνει "την πλάκα του" ή "το χαβαλέ του" .... ας το κάνει, τουλάχιστον με κάποια διακριτικότητα !!! Ας σεβαστεί ένα σωρό συνανθρώπους μας, που αντιμετωπίζουν το φάσμα της ανεργίας, της φτώχειας κλπ, και που, κατ' επέκταση, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΧΑΒΑΛΕ ......    

     

     


    -----------------
    Goin' through pages and lookin' down lines and lines ... [UFO - Space Child]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 31-03-2009 16:35 ]


    eleana
    31.03.2009, 16:36

    Παράθεση:

    Το μέλος karelia στις 31-03-2009 στις 00:32 έγραψε...

    Εσύ παιδί μου δε χωνεύεις ούτε τ'άντερά σου,τη Βίσση θα χωνέψεις?{#emotions_dlg.lol}

    (Παρεπιπτόντως και το τραγούδι,και το βιντεο είναι απαράδεκτα)



    Αγαπητε μου δεν το πιστευω οτι προσβαλεις ετσι ασύστολα το πεπτικό μου σύστημα!!!!


    eleana
    31.03.2009, 16:45

    Παράθεση:

    Το μέλος samg στις 31-03-2009 στις 14:06 έγραψε...

    Εγω μαζι σας ειμαι αλλα αν το ιδιο πραγμα το ειχε κανει η beyonce με αγγλικο στιχο, δεν θα πειραζε κανεναν.

    Και εγω σοκαριστηκα δεν λεω, αλλα απο την αλλη σκεφτειτε το.

    Την ξενη mainstream ποπ την αποδεχομαστε αλλα in greek μας φαινεται φτηνιαρικο.

    Κατι εχουμε συγχυσει ολοι, και εγω μαζι και δεν ξερω τι....



     

    Η beyonce ειναι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ... (ετσι για να μην λενε μερικοι μερικοι οτι δεν χωνευω ουτε τα αντερα μου!!)

    Η κοπελα ειναι καταρτισμενη σε οτι πιο φρεσκο αφορα σε κινησιολογια χορο- και σε φωνητικες τεχνικες. Γι αυτο αλλωστε η μεγαλυτερη μουσικη βιομηχανια την υποστηριζει σε παγκοσμια καρίερα.

    Δεν εχω σχοληθει με την r n b μουσικη, οιυτε με τη νσυγκεκριμενη τραγουδιστρια.

    Αλλα δεν μπορει κανεις να αρνηθει οτι το εχει...


    eleana
    31.03.2009, 16:55

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 31-03-2009 στις 04:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος eleana στις 30-03-2009 στις 20:08 έγραψε...

    Ειμαι πλέον πεπεισμένη οτι οσον αφορά στη σηματοδότηση των ταινιων σχετικά με το τι πρεπι να βλεπουν οι ανήλικοι, πως θα πρέπει αμεσα να προβλεφθεί και ειδικό σήμα που θα δηλώνει τα αισθητικά “βλάμενα” προιόντα, για όσους δεν θέλουν να βλάψουν τα μάτια, το μυαλό και τα αυτιά τους με προϊόντα αμφιβόλου προέλευσης.

    Μεχρι να ερθει αυτή η ευλογημενη μέρα, εγω δυστηχως είχα μια (ακόμα) τραυματική εμπειρία με το νέο video clip της κ. Βίσση.

    Ανέμελη καθώς έκανα η άπορη την τηλεαναζήτησή μου, περιέπεσε στη νεα LCD οθόνη μου, η μακάβρια εικόνα μιας μεσήλικης γηραιάς κυρίας να παραπαίει πανω σε επωνυμα ψηλοτάκουνα προσποιούμενη την Ελληνίδα Madaaaanna! Ενώ συνέχισε το στόμα μου να παραμένει ανοικτό , το δύσμοιρο, μη πιστεύοντας αυτό που έβλεπα και με την απορία ζωγραφισμένη στο πρόσωπό μου (μα πως στην ευχή ξεφυγε από τον σκηνοθέτη το στιγμιότυπο της αοιδούς να παραπαίει), οι εκπλήξεις συνεχίστηκαν σε απανωτά χτυπήματα.... Ως Κρεσέντο σε αυτήν τη δημιουργία, οι αοιδός επέτρεπε για αρκετά δευτερολεπτα τις χορεύτριες-γλάστρες που την πλαισίωναν, να..... παίζουν με το.... Με το,.... ξέρεις..το τριανταφυλλάκι;;; το κουμπακι;;; το βερυκοκάκκι της αοιδούς!!!!!!!!!!!!!Κατάλαβες???!

    Αηδία σκέτη με επιασε, αλλά προβληματίστηκα σφόδρα! Αλήθεια.

    Ενα μεγάλο γιατί με πλημμύρισε... Γιατι;;; Γιατι μας το έκανε αυτο;;;

    τι πραπονο εχει απο εμας;;; Αφου οτι της κατεβαινει στη γκλάβα, εμείς το ακολουθουμε.. Πιστοι και πειθήνιοι!!!!!!!!! Τοσα χρονια, ειχαμε ανεχθει και συγχωρεσει τόσα πολλα!!!!!!!!! Ανεχθηκαμε και μας αρεσαν οι οπερες με φωνή μπυζουκια, να το παιξει Prince ανεχθηκαμε, να τυλιχθει με ναυλον ανεχθηκαμε, το οτι τραγουδάει το ιδιο τραγουδι αλλά με διαφορετικες λούπες και στιχους εδω και 20 χρονια ανεχθηκαμε και μάλιστα την στειλαμε και στην Eurovision ως διακεκριμένη για τις ποιοτικες επιλογες της ....

    Ομως αυτό ειναι πραγματικά δύσκολο! Γιατί πρεπει να μας αρεσει το αιδοιοπαίξιμο της αοιδούς;;;;; Αν ειχε στοχο να μας ερεθισει ερωτικά, γιατι δεν γυρναει μια τσοντα όπερα;;;; Θα ηταν σαφως πιιο αποτελεσματικό!!!!!!!!

    Από την άλλη απορώ ! Η Καλλιτέχνης δεν ενημερωθηκε οτι τετοια κολπα ,πριν καμιά δεκαριά χρονια τα ειχε παίξει και η αυθεντική Madaaaaana; Και καλά η χριστιανή, εστω, λίγες προβουλες να εκανε , ετσι για να μην χασκει πανω στα ψηλοτάκουνα....

    Δεν ξερω βρε παιδια.....

    Πολυ εχω προβληματιστει που δεν μου αρεσει η Βισση, η εθνική μας τραγουδιστρια...

    Τι να μου συμβαινει;;;

     

     

     



    Δεν μας παραθετεις το σχετικο βιντεο ομως σε καποιο λινκ αγαπητη μου φιλη...

    Οσο για το τριανταφυλλακι της Βισση σαν ιδεα μου αρεσει...με κ@#$νει...

    Οπως επισης και γουσταρω τη Βισση σα γυναικα...με την καμμια θα πηγαινα μαζι της...ειναι πολυ ωραιο γκομενακι για την ηλικια της κι εγω εχω αδυναμια στις γυναικες που ειναι 40+ 50+

    Τωρα για τα υπολοιπα θελω λινκ με βιντεο για να πω αποψη...

    Ευχαριστω


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 31-03-2009 04:54 ]



     

    Αυτο και αν ειναι διαστροφη....

    Εκτος από την κατηγορία 40-50 σου αρεσει και η κατηγορια Βισση...

    Αυτα ειναι βιτσια....


    VOICETEACHER
    31.03.2009, 17:48

    Παιδιαααα,δεν ειναι θεμα ηλικιαs ,η Θεα Τινα Ταρνερ(70)παρακαλω....σκιζει στην τουρνε που κανει στη Ευρωπη,μετα απο την Αμερικη,οπου κιεκει εσκισε......ειναι αλλο θεμα....ψαχτε το.....{#emotions_dlg.rockon}


    mixmixvolou
    31.03.2009, 18:02

    Το τραγούδι είναι χάλια πιστεύω και χαρακτηρίζει τον ξεπεσμο της συγκεκριμένης τραγουδιστριας.Το πιο πιθανό είναι σε κανα μήνα να έχει ξεχαστεί όπως και όλα αυτά τα τραγουδάκια..


    djmetronomos
    31.03.2009, 21:16

    Αφήσαμε την Μόνικα και πιάσαμε τη Βίσση.. βρε, βρε, βρε... Τουλάχιστον, να έπαιρνε και κανα τηλέφωνο η Γαλάνη....


    SLAO
    01.04.2009, 03:59

    {#emotions_dlg.thumbdown}


    walkero
    01.04.2009, 10:54

    @kwstasagas
    Αγαπητέ φίλε, καλά κάνει αφού πολλοί που χρωστάνε στις τράπεζες και σε τοκογλύφους θα πάνε ως άλλοι γελαδάρηδες και θα της αφήσουν σε κάποιο μαγαζί ένα πακέτο χιλιάρικα. Λες εσύ ποτέ να έχει τα προβλήματα που έχει το 85% της χώρας αυτής;

    @all
    Σε κάθε "come back" της η Βίσση δεν έκανε πάντα κάτι που προκαλλούσε, ώστε να συζητηθεί από εκπαιδευτικές εκπομπές, σαν αυτές του Star; Μια από τα ίδια δηλαδή. Μια μόνο λύση υπάρχει. Βγάλτε τα παλιά σας παπούτσια από την ντουλάπα, και γραψτε την εκεί. Θάψτε την με μηνύματά σας στους ραδιοφωνικούς σταθμούς που την αναπαράγουν. Δείξτε παντού την απέχθειά σας. Και αν κάποιος φίλος σας καλέσει να πάτε στο μαγαζί της κάποιο βράδυ, απλώς κλείστε θέση σε κάποιο θέατρο εκείνη την μέρα, και καντε την με ελαφρά....

    Γνώμη μου...