ελληνική μουσική
    481 online   ·  210.821 μέλη

    Η Αννα Βίσση μόλις κακοποίησε βάναυσα τα αυτιά και τα μάτια μου. Τι να κάνω

    christosoikonomou
    29.05.2009, 20:10

    Λοβοτομή είναι μια σίγουρη λύση...
    (και δεν θα θυμάσαι τίποτα...)


    -Sadahzinia-
    31.05.2009, 23:31

    Εμένα μου αρέσει..και μάλιστα πολύ.Αρχικά αυτό το "τσ...ες" μου είχε κακοφανεί...αλλά σαν σύνολο το τραγούδι είναι αστείο και εκφράζει και λίγο κάτι που έχουμε όλες λίγο πολύ σκεφτεί να πούμε.. Η Βίσση κορμάρα και φωνάρα..


    freakhood
    01.06.2009, 12:10

    Περαστικά.


    Bettina
    24.06.2009, 09:16

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 01-06-2009 στις 12:10 έγραψε...

    Περαστικά.



     

     

    Και απο εμένα!!!!


    Bettina
    25.06.2009, 12:22

    Μέσα από αυτό μου το κείμενο θα ήθελα να διαμαρτηρηθώ εντόνως για ένα μέλος αυτού του forum συγκεκριμένα τον FREAKHOOD ο οποίος μου έστειλε το εξής προσβλητικό και θρασύτατο μήνυμα λέγοντας μου τα εξής.

    ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ!!

    Η ΑΠΟΧΑΥΝΩΣΗ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΩ.

    Δεν θα προβώ σε κανένα σχόλιο,γιατί το να κατεβώ στο επίπεδό του μου είναι εντελως ΑΔΥΝΑΤΟΝ!!!

    Κάνω αυτή την δημόσια αναφορά για να την λάβουν υπ΄όψιν τους οι διαχειριστές και οι συντονιστές αυτού του forum.

    Λυπάμαι,ειλικρινά λυπάμαι,για αυτά τα παιδιά που ακόμα δεν έχουν μάθει τι σημαίνουν οι λέξεις

    1)ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ

    2)ΣΕΒΑΣΜΟΣ

    3)ΠΙΣΤΗ ΣΤΙΣ ΗΘΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ!!!

    Τα συμπεράσματα δικά σας.


    rompa
    25.06.2009, 13:24

    Tα κακοποίησε τα ματάκια μας και χθες ... Έλεος!! Αυτό το animall print πια .. Ας σοβαρευτεί λίγο αυτή η γυναίκα μπας και επανακάμψει .


    rompa
    25.06.2009, 15:06

    "Πώς να γδυθείτε αυτό το καλοκαίρι " - "Οι νέες τάσεις της μόδας " ήταν το χθεσινό σλόγκαν{#emotions_dlg.ban}


    freakhood
    26.06.2009, 12:46

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 25-06-2009 στις 12:22 έγραψε...

    Μέσα από αυτό μου το κείμενο θα ήθελα να διαμαρτηρηθώ εντόνως για ένα μέλος αυτού του forum συγκεκριμένα τον FREAKHOOD ο οποίος μου έστειλε το εξής προσβλητικό και θρασύτατο μήνυμα λέγοντας μου τα εξής.

    ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΟΥ!!

    Η ΑΠΟΧΑΥΝΩΣΗ ΚΑΙ Η ΥΠΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΕΥΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΒΛΕΠΩ.

    Δεν θα προβώ σε κανένα σχόλιο,γιατί το να κατεβώ στο επίπεδό του μου είναι εντελως ΑΔΥΝΑΤΟΝ!!!

    Κάνω αυτή την δημόσια αναφορά για να την λάβουν υπ΄όψιν τους οι διαχειριστές και οι συντονιστές αυτού του forum.

    Λυπάμαι,ειλικρινά λυπάμαι,για αυτά τα παιδιά που ακόμα δεν έχουν μάθει τι σημαίνουν οι λέξεις

    1)ΚΑΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ

    2)ΣΕΒΑΣΜΟΣ

    3)ΠΙΣΤΗ ΣΤΙΣ ΗΘΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ!!!


    Eιλικρινά οι καθωσπρεπισμοί και οι δήθεν πάντα με έβρισκαν απαξιωτικό. Έτσι λειτουργεί η
    πλειοψηφία της μάζας. Γι'αυτό λέγεται και ΜΑΖΑ.

    Όσο για το κείμενο, όντως έστειλα pm αλλά με λύπη μου παρατηρώ πως το ξεκατίνιασμα είναι κοινή πρακτική στις μέρες μας.

    Σεβασμό στις ηθικές αξίες ποιών? Αυτών που έχουν καταστρέψει και υποδουλώσει την κοινωνία? Κατά βάση οι "ηθικοί" είναι και οι πιο ανήθικοι αλλά αυτά μάλλον είναι ψιλά γράμματα σε μια σούπερ υπερσυντηριτική κοινωνία που ακόμα σκέφτεται με τα μυαλά
    των παππούδων μας.

    Και μια διευκρίνιση ακόμα. Όσον αναφορά το pm, για αυτό σου έκανα προσωπική αναφορά. Προσβολή θα ήταν αν αναφερόμουν δημόσια στο πρόσωπο σου.

    Η φοβικότητα λοιπόν ζει και βασιλεύει στις μέρες της ισοπέδωσης όπου οτιδήποτε διαφέρει ή ξεφεύγει από την κανονικότητα, θεωρείται "παράξενο" ή καμία φορά και κίβδηλο.

    υγ: θυμήθηκα την πρώτη φορά που με κάλεσαν στην τηλεόραση σε (σοβαρή υποτίθεται) δημοσιογραφική πολύ πρωινή εκπομπή στον άλφα (και έκανα το λάθος να πάω στην συγκεκριμένη εκπομπή) για να εκφράσω την άποψη μου ως προς κάποια ζητήματα. Ανάμεσα στους υπόλοιπους καλεσμένους ήταν και μια τύπισα από το fun club της
    Αννούλας. Όσο σκέφτομαι τους διαλόγους...με πιάνει η καρδιά μου. Αλλά όπως είπα και στην εν λόγω εκπομπή: Αυτοί είμαστε, αυτοί οι "καλλιτέχνες" μας αξίζουν. Εδώ ξεφτιλίζεται κυριολεκτικά η έννοια του όρου: "καλλιτέχνης" αλλά είναι κι αυτό κοινό φαινόμενο
    στις μέρες μας.