ελληνική μουσική
    511 online   ·  210.826 μέλη

    Η Απόπειρα τον Μάιο στη Παντομίμα

    kithara-woman
    06.05.2009, 00:22

    Ένα πάρτι στην Ομόνοια,τοποθετημένο στην Κυψέλη!{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}

    Και άλλη μια φωτογραφία.





    επισυναπτόμενα: zeygari.JPG 
    tago
    06.05.2009, 11:54

    Τώρα πλέον μπορώ να το ανακοινώσω με μια σχετική σιγουριά. Ραντεβού με όλους σας στις 9/5 και ώρα 21.00 στη «Παντομίμα»!!!{#emotions_dlg.beer}


    megaloserwtikos
    06.05.2009, 14:50

    Δημήτρη με το καλό να έρθεις !


    dessypris
    06.05.2009, 18:49

    Tago, έλα να χορέψετε με τα παιδιά...ταγκό!!!{#emotions_dlg.biggrin}


    kithara-woman
    06.05.2009, 19:25

    Μεγάλη μας τιμή,Δημήτρη!Θα δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό!Θα κάνεις τόσο ταξίδι...

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}


    Deos
    07.05.2009, 01:01

    Τα λέμε από κοντά την Κυριακή 10/5.

    Cool


    kithara-woman
    07.05.2009, 01:51

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 07-05-2009 στις 01:01 έγραψε...

    Τα λέμε από κοντά την Κυριακή 10/5.

    Cool



     

     

    {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.thumbup}


    dessypris
    08.05.2009, 07:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 07-05-2009 στις 01:01 έγραψε...

    Τα λέμε από κοντά την Κυριακή 10/5.

    Cool



    Γιάννη, επιτέλους θα ρθεις κάπου που θα βρίσκομαι εκεί...πρώτος εγώ!

    Συνήθως προηγείσαι...

    Ώρα 18.00 στις 10 Μαίου, λοιπόν...

    Γρηγόρης.-


    gialina_giannina
    08.05.2009, 12:51

    Αν και λίγο καθυστερημένα, θα ήθελα να πω ένα πολύ μεγάλο μπράβο σε όλους όσους συνέβαλαν στο ανέβασμα αυτού του έργου. Η "απόπειρα" ήταν πράγματι επιτυχημένη! Όλα είναι υπέροχα, τα παιδιά που παίζουν, η σκηνοθεσία, οι στίχοι, η μουσική...Υπέροχη δουλειά! Πραγματικά, το χάρηκα πολύ!

    Να συγχαρώ και τον κ. Δεσύπρη για τον φιλόξενο χώρο που έχει δημιουργήσει και για τη στήριξή του προς την ομάδα "Απόπειρα".

    Νομίζω ότι όσα έχουν γραφτεί παραπάνω από τα υπόλοιπα μέλη με καλύπτουν απόλυτα οπότε το μόνο που θα ήθέλα κι εγώ να προτείνω σε όσους δεν έχουν δει ακόμα το έργο, να πάνε οπωσδήποτε γιατί αξίζει.{#emotions_dlg.yes}

    Συγχαρητήρια και πάλι σε όλους και καλή συνέχεια στην προσπάθειά σας!

    {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.thumbup}


    Disasterpiece
    08.05.2009, 16:08

    Η σελιδα της θεατρικης ομαδας στο μουσουπου εδω:

    http://www.myspace.com/apopeira

    ..οπου υπαρχουν και καποια απο τα τραγουδια που ακουγονται στη παρασταση!{#emotions_dlg.walkman}


    kithara-woman
    08.05.2009, 21:18

    Βασούλα μου,χάρηκα πολύ που σε ειδα και ευχαριστώ για όλα!

    Ηλία έβαλες και άλλα τραγούδια;Για να ιδώ,για να ιδώ!{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.walkman}


    megaloserwtikos
    08.05.2009, 23:38

    Ετοιμαζόμαστε για το δεύτερο διήμερό μας... (από τα 4 συνολικά) !


    dessypris
    10.05.2009, 00:46

    Νομίζω πως τον Κυριακάτικο απογευματινό σας καφέ, πρέπει να τον πιείτε απολαμβάνοντας μια ωραία παράσταση από τα μέλη του ΜΗ...

    Κυριακή, στις 6.15...

    Κυψέλης 15

    Η "Απόπειρα" στη "Παντομίμα"


    PHILIPPOSSM
    10.05.2009, 12:04

    θα ειμαι και εγω εκει!!!!!!!!!!!!


    kithara-woman
    10.05.2009, 13:01

    Ελάτε όλοι!Θα περάσετε εγγυημένα όμορφα!Και δεν το λέω επειδή παίζω,αλλά επειδή έχουμε κάνει μια πολύ προσεγμένη δουλειά από όλες τις απόψεις.{#emotions_dlg.clap}


    dessypris
    10.05.2009, 23:51

    Να ευχαριστήσουμε για την ενεργό συμμετοχή τους και την σημερινή παρουσία τους, τον DEOS και τον PHILIPPOSSM με την παρέα τους! (Παράλληλα βέβαια και με το υπόλοιπο κοινό, που αποτελείτο από πολλούς γνωστούς ηθοποιούς και μουσικούς μεταξύ άλλων).

    Ξεχωριστή αναφορά κι ευχαριστήριο στον TAGO, που ταξίδεψε από το Ηράκλειο Κρήτης, ειδικά για τη χτεσινοβραδινή εμφάνιση της "Απόπειρας", για να επιστρέψει στα Πατρώα του εδάφη, σήμερα!!!

    Ραντεβού το επόμενο Σάββατο 16 Μαίου & Κυριακή 17...

    Eurovision can wait!


    -----------------
    CDs σε Μουσική & Ερμηνεία δική μου:"Τελικός Προορισμός"-1993-με Ταξιδιώτες-"Θα πάρω το τρένο"-1998-(free download it @ www.dessypris.com)-"Απλά & Μπερδεμένα"-2005-buy it@http://fulltracks.wind.com.gr/

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : dessypris στις 11-05-2009 00:19 ]


    tago
    11.05.2009, 09:01

    Θέλω να ευχαριστήσω τον κάθε ένα από τους συντελεστές της παράστασης ξεχωριστά, για αυτή την υπέροχη δουλειά την οποία παρουσιάσατε το περασμένο Σάββατο. Θα ήθελα να μεταφέρεται και στα δύο κορίτσια που δεν πρόλαβα να γνωρίσω, τις ευχαριστίες μου και το θαυμασμό μου και όπως είπα σε όλους, θα πράξω τα αδύνατα δυνατά να είμαι στη πρεμιέρα του δεύτερου έργου που θα ανεβάσει η «Απόπειρα».

    Γρηγόρη συγχαρητήρια για τον όμορφο χώρο σου και σε ευχαριστώ για τη ζεστή φιλοξενία!{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.clap}

     


    aliena
    11.05.2009, 10:34

    Ευχαριστούμε tago για τα καλά σου λόγια!  Smile


    music-fan
    11.05.2009, 11:38

    πολυ μας ''προβαλεις'' αυγη με τις φωτογραφιες και ειμαι ταπεινη.λεω εγω τωρα..σε ευχαριστουμε πολυ δημητρη.χαρηκα που σε γνωρισα καλυτερα και ανταλλαξαμε αποψεις.θα τα πουμε συντομα...την κυριακη λεω και θα το ξαναλεω για πολυ καιρο ηταν απεριγραπτα...απιστευτο κοινο..και απιστευτη η τυπισα που εκανε τη χριστινα. {#emotions_dlg.tt2} ΑΥΤΑ


    Hastaroth
    11.05.2009, 13:55

    Ενα μεγάλο ευχαριστώ κι'από μένα,σέ όλους όσους ήρθαν στίς δύο παραστάσεις μας τού δεύτερου Σαββατοκύριακου,ιδίως στόν Δημήτρη (tago) που ήρθε απ'την Κρήτη ειδικά γιά να μάς δή.Επίσης στόν Δέοντα,τόν Φίλιππο (PHILIPPOSSM) καί τόν ρευματολήπτη μας κύριο mpriza Smile.

    Καί βέβαια στόν Γρηγόρη,που όπως έχω ξαναπεί,βρίσκεται κοντά μας καί μάς στηρίζει από τό ξεκίνημα αυτής τής προσπάθειας γιά την παρουσίαση τής παράστασης στήν "Παντομίμα".

    Προχωρούμε ακάθεκτοι γιά τό τρίτο Σαββατοκύριακο!

    ΥΓ.Μά αυτή η Μάγδα,νά μην θέλη να πάη σέ ψυχολόγο.....{#emotions_dlg.biggrin}