ελληνική μουσική
    698 online   ·  210.832 μέλη

    Ποια η γνώμη σας για τον χαρακτήρα του Μιχάλη Χατζηγιάννη ?

    rory166
    30.04.2009, 08:40

    Aμα τον ηξερα απο κοντα θα απαντουσα κι εγω Cool


    freakhood
    01.05.2009, 02:34

    Καληνύχτα.


    rory166
    01.05.2009, 07:37

    καλημερα


    rafailgiou
    02.06.2009, 12:19

    Ο Χατζηγιάννης έχει γράψει καλά τραγούδια που πιο πολύ έχει προσελκήσει τον γυναικείο πλυθησμό!!!!ο καθένας αξιολογεί τον Χατζηγιαννη ανάλογα με την κρίση που έχει και την μουσική που ακούει εμένα πρωσοπικά δεν μαρέσει ως τραγουδιστής και ως μουσικός υπάρχουν καλήτεροι  ΠΙΣΤΕΥΩ ότι πλέον ειναι πολύ εμπορικός και κοιτάει πιο πολύ το χρήμα!!!αυτη ειναι η άποψη μου

    ΦΙΛΙΚΑ,

    rafailgiou


    VOICETEACHER
    03.06.2009, 18:01

    Δεν ξερω για τον χαρακτηρα του,αλλα η παρεα τηs κορηs μου ,που πηγαν και τον ειδαν,μου ειπανε ητανε λοιωμα...............απο τι?δεν ξερω......{#emotions_dlg.rockon}


    freakhood
    04.06.2009, 12:23

    Μιλάμε για ένα ζώο και μισό. Ζητώ συγνώμη από τα ζώα.


    TheDarkSideOfTheMoon
    04.06.2009, 15:20

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 04-06-2009 στις 12:23 έγραψε...

    Μιλάμε για ένα ζώο και μισό. Ζητώ συγνώμη από τα ζώα.

    Θα έλεγα ότι καταντάμε πάλι κατίνες σαν την μενεγάκη ή την λαμπίρη.Κι όπως έχεις πει σε προηγούμενη συζήτησή μας......Αυτό είναι το νόημα της μουσικής? Τι σε νοίαζει ο χαρακτήρας του ανθρώπου??

    Κι εξάλλου (όπως πάλι εσύ η ίδια είχες πει στην συζήτησή μας) τα φαινόμενα πάντα απατούν φίλε....{#emotions_dlg.whistling}


    vicobubble
    05.06.2009, 09:53

    Εγώ δεν έθεσα αυτο το topic για να συζητήσουμε τις προσωπική του στιγμές ή για να κουτσομπολέψουμε τον Χατζηγιάννη....Απλά για να ακούσω τις γνώμες σας για το πως χειρίζεται όλη αυτή τη δημοσιότητα....

     

    Εντάξει, ο καθένας έχει τη δική του άποψη, και τη σεβόμαστε. 


    madprofessorus
    22.06.2009, 13:30

    νομίζω ότι αυτές οι συζητήσεις περί χαρακτήρος του καλλιτέχνη δεν οδηγούν κάπου...καλύτερα να κρίνουμε τον χατζηγιάννη στο επίπεδο του αν μας αρέσει η δουλειά του,τώρα αν είναι καλό παιδί η παλιοχαρακτήρας δεν έχει να κάνει με τη μουσική που γράφει όσο μέ τους γύρω του ανθρώπους.σκεφτείτε κ αυτό,αν μαθαίνατε ότι ένας καλλιτέχνης που είναι ο αγαπημένος σας ήταν ο χειρότερος άνθρωπος,θα σταματούσατε να τον αγαπάτε; εγώ όχι πάντως...


    8e8e8
    22.06.2009, 15:35

    συμφωνω με τον madprofessorus

    Παλιοτερα ακουγα Χατζηγιαννη αλλα τελευταια δεν μου πολυαρέσει

    οσο για τον χρακτηρα του δεν μπορω να πω και πολλα πραγματα γιατι δεν τον ξερω

    συμφωνω οτι εναν μουσικο πρεπει να τον κρινουμε απο το εργο του


    vicobubble
    23.06.2009, 19:08

    isos kai na exete dikio.......mporei telika etc na einai


    marakiasteraki
    12.07.2009, 16:20

    Δεν τον γνωρίζω προσωπικά κι έτσι δε μπορώ να πάρω θέση!!!!!


    OzzYRhoad
    10.08.2009, 15:33

    Παράθεση:

    Το μέλος vicobubble στις 16-04-2009 στις 14:31 έγραψε...

    Τί πιστεύετε για τον χαρακτήρα του Χατζηγιάννη και γενικά όπως έχει εξελιχθεί τόσα χρόνια.....



    egw pisteuw pws o xatsigiannhs einai enas MALAKAS FLORWS SKATO TRAGOUDISTIS KAI YPERVOLIKA EMPORIKOS


    freakhood
    11.08.2009, 13:26

    Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου απολύτως. Να και κάποιος που επιτέλους μπόρεσε και είπε ελεύθερα και αβίαστα την γνώμη του χωρίς να λογοκριθεί (και ελπίζω να μην συμβεί αυτό).


    OzzYRhoad
    11.08.2009, 14:26

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 11-08-2009 στις 13:26 έγραψε...

    Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου απολύτως. Να και κάποιος που επιτέλους μπόρεσε και είπε ελεύθερα και αβίαστα την γνώμη του χωρίς να λογοκριθεί (και ελπίζω να μην συμβεί αυτό).



    more den paei na mou poyn oti theloun egw mia zwh tha pisteuw oti autos einai mlkas


    OzzYRhoad
    11.08.2009, 17:57

    Παράθεση:

    Το μέλος madprofessorus στις 22-06-2009 στις 13:30 έγραψε...

    νομίζω ότι αυτές οι συζητήσεις περί χαρακτήρος του καλλιτέχνη δεν οδηγούν κάπου...καλύτερα να κρίνουμε τον χατζηγιάννη στο επίπεδο του αν μας αρέσει η δουλειά του,τώρα αν είναι καλό παιδί η παλιοχαρακτήρας δεν έχει να κάνει με τη μουσική που γράφει όσο μέ τους γύρω του ανθρώπους.σκεφτείτε κ αυτό,αν μαθαίνατε ότι ένας καλλιτέχνης που είναι ο αγαπημένος σας ήταν ο χειρότερος άνθρωπος,θα σταματούσατε να τον αγαπάτε; εγώ όχι πάντως...



    Σωστο αυτο που λες αλλα αν λεσ να τον χαρακτιρισουμε σαν ανθροπω το χαρακτιρα του δλδ αλλα για να  τον χαρακτιρισουμε ετσι πρεπει να τον ξερουμε προσωπικα


    OzzYRhoad
    11.08.2009, 18:03

    Παράθεση:

    Το μέλος earinos στις 17-04-2009 στις 16:59 έγραψε...

    Κατα  αρχήν το ερώτημα το έθεσε μια 14χρονη. Πολύ καλά !!! Αγάπη μου γλυκιά είσαι 14 χρονών Δεν έχεις μαθει ακόμα τους ανθρώπους πως λειτουργούν , τι αισθάνονται στα στήθια όταν αγαπήσουν.Οταν ερωτευτούν και όταν πονέσουν απο αγάπη απο μίσος απο ζήλεια και  μόχθο να τα θέλουν όλα δικά τους.Αφιέρωσες κάτι για τον Χατζηγιάννη.Αυτός κατάφεραι να γίνει αυτό που ήταν να γίνει , έτσι γεννήθηκε και έτσι θα πεθάνει. Εγραψε και γράφει ιστορία στο χόρο της μουσικής . Και όσο αφορα των χαρακτήρα??????????Ενα θα σου πώ ο ποιό χειρότερος ψυχικά καλυτέχνης είναι ο Σφακιανάκης ΕΕΕΕΕΕΕ!!! τί με αυτό ?? ΔΕν μας ενδιαφέρει πως ζεί!!!με ποιον μηλάει!!!τι τρώει!!!που κοιμάται!!!!και και και!!! Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να δημιουργεί Εργο τραγούδια και να μπένει στις ψυχές όλων. Μικρών και μεγάλων.Οποίος και να είναι ακόμα και ο Χατζηγιάννης .



    Εγω λεω οτι ο Σφακιανακης και ο Χατζιγιαννης και ολλοι οι ελλινες τραγουδιστες αυτου του ειδουσ ειναι για το διαολο ΖΩΑ!!!


    marching-girl
    11.08.2009, 23:03

    δεν ασχολούμαι με οτι δεν με ενδιαφέρει αλλά έχω ακούσει οτι εδώ και χρόνια το έχει κατακαβαλήσει το καλάμι.

    και επίσης κάτι άσχετο...οτι είναι γκευ επειδή τον έχουν δει σε προσωπικές στιγμές με άντρα(αυτό ειναι οφ τόπικ μόνο για αυτούς που ψοφάνε για ανούσια γκοσιπ){#emotions_dlg.tt2}


    OzzYRhoad
    12.08.2009, 00:23

    Παράθεση:

    Το μέλος nomizis στις 27-04-2009 στις 08:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosRoman στις 20-04-2009 στις 12:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 20-04-2009 στις 11:42 έγραψε...

    Ti sxesh exei o xarakthras toy Mixalh Xaryhgiannh me ena forum pou asxoleitai me th mousikh?

    Giati na mhn krithei o Xatyhgiannhs sa mousikos alla sa xarakthras?Ti mas noiazei?mhpws endiaferetai h mikrh mas fili na ton pantreutei?An einai etsi eimai o prwtos pou dilwnw prothymos na ginw koumparos...

    Ante kai sta dika mas!{#emotions_dlg.beer}

     



    Ο καλλιτεχνης κρινεται σε βαθος χρονου.Μεχρι τωρα ολα του ειναι ευκολα.Οταν σταματησει να γυαλιζει τοτε τα ξαναλεμε.(και τιποτα δεν γυαλιζει για παντα)

    Αυτο που κανει το κανει καλα προς το παρον.


    Συγγνωμη αλλα το ''ευκολα'' πως το εννοεις?? Ο ανθρωπος δουλεψε σκληρα για να πετυχει επαγγελματικα οτι πετυχε. Δεν κανω προσωπικη επιθεση αλλα ποτε δεν θα καταλαβω γιατι πρεπει να βλεπουμε καχυποπτα οσους ειναι πετυχημενοι...και γιατι πεθαινουν να τους βλεπουν να καταστρεφοντε!  Ελεος...και αυτο περι γυαλισματος σαν καταρα μου ακουγετε! Παντως συμφωνω στο οτι κανει το κανει καλα προς το παρον



    Ναι σιγα τον πετυχιμενο βαζω στοιχημα οτι αν δεν ιταν εμπορικοσ μεχρι θανατου σιγα μην των ακουγαν ολα τα ζωα


    freakhood
    12.08.2009, 12:40

    Ακριβώς! Πες τα!