ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.833 μέλη

    PROMO 04/2009 - Kay & The SchoolDrivers - CD SINGLE - Φθινοπωρινέ Μου Φίλε

    Julia-Eirini
    21.04.2009, 12:46


    PROMO SINGLE - ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΔΩΡΕΑΝ


    Artist: Kay & The SchoolDrivers

    Album: Pame Ekdromh!

    Company: RECORDS ON TOP

    Distribution: MUSICPOST

    Track: 09.ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ

    Released: 13/03/2009

    Genre: Pop/Rock/FUNK

    Duration: 03:26

    Audio Format: MP3
    Quality (Bitrate): 192Kbps


    Καιρό είχαμε να ακούσουμε και να δούμε κάτι πραγματικά διαφορετικό. Ένας wannabe Rock star (abandonware gamer - αποτυχημένος skater), ένας progressive ποζεράς, ένας “σκυλο”ροκάς κι ένας μπασοβαρύτονος της Λυρικής μας οδηγούν από την αγχώδη Αθήνα στη χώρα της θετικής ενέργειας. Ο ΚΑΥ και οι SchoolDrivers αυξάνουν τη λίμπιντο και τη διάθεση για χορό μέσα από ένα απόλυτα Pop ακρόαμα με έντονο Rock/funky χαρακτήρα και sexy Dance ρυθμούς.

    Με 15(!) κομμάτια party, μια 10λεπτη(!) μίνι ταινία με το «Making Of» του δίσκου και όλα αυτά σε μια απίστευτη super-jewel box συσκευασία με ένα comic artwork γεμάτο όμορφα κορίτσια, το άλμπουμ «Πάμε Εκδρομή» είναι απλά ΜΟΝΑΔΙΚΟ!!!

    Η υπογραφή του Leon Ζερβού στον ήχο (Avril Lavigne, Aerosmith, INXS, Santana, N’ Sync) επισφραγίζει το αποτέλεσμα!



    Από αυτό το Album ξεχωρίσαμε το "Φθινοπωρινέ Μου Φίλε".


    Απολαύστε το !!

    http://rapidshare.com/files/221548586/09_-_Kay_Darens___The_SchoolDrivers_-_Fthinopwrine_Mou_File.mp3 

    ----

    P.S. Το παρόν δίνεται για ελεύθερο κατέβασμα με την άδεια των καλλιτεχνών - χωρίς προσβολή πνευματικών δικαιωμάτων.