ελληνική μουσική
    1139 online   ·  210.851 μέλη
    Nirvanaki
    25.04.2009, 15:41

    Ειμαι ηδη 12 ετων. Λιγα παιδια της ηλικιας μου γνωριζουν τον Kurt Cobain... Εγω ομως τον ακουσα απο πολυ μικρη ηλικια. Δεν με συγκινησε. Φυσικα και οχι! Τον τελευταιο καιρο ομως εψαξα για τον θανατο του.. Συγκινηθηκα! Παρατηρησα οτι, ειχε την καλυτερη φωνη που εχω ακουσει ποτε και ειχε αγγελικο προσωπο. Απο τοτε, καθε βραδυ τον βλεπω στα ονειρα μου..Δεν εντεχω αλλο... Γιατι να πεθανει τοσο νωρις, ενας... αγγελος?{#emotions_dlg.crying}


    Nirvanaki
    26.04.2009, 10:54

    {#emotions_dlg.blink}


    Nirvanaki
    07.05.2009, 11:13

    μια απαντηση εστω???{#emotions_dlg.crying}


    kwstasagas
    07.05.2009, 12:43

    Καταρχήν, καλώς όρισες στο ΜΗ και καλώς σε βρήκαμε !!!

    Για τον CURT COBAIN έχει ήδη ανοιχθεί άλλο τόπικ, το οποίο, μάλιστα, έχει δεχθεί ... ένα σωρό απαντήσεις και ένα σωρό απόψεις συμφορουμιτών σχετικά με την προσωπικότητα του Curt !!!! Κάνε μια αναζήτηση και ... θα το βρεις !!! Στο εν λόγω τόπικ έχω συνεισφέρει κι εγώ, κάνοντας, μεταξύ άλλων, αναφορά στην υπερ - ευαίσθητη / εύθραυστη ψυχούλα του Curt, η οποία είχε ως αποτέλεσμα ... να δημιουργηθούν μερικά από τα πιο ευαίσθητα ροκ τραγούδια που ακούσαμε από τα 90ς κι εφεξής. Τα υπόλοιπα .... καλύτερα να τα ανακαλύψεις μόνη σου {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.walkman}...........