ελληνική μουσική
    719 online   ·  210.832 μέλη

    5o Live - Εντυπώσεις, φωτογραφίες, video!

    jorge
    26.04.2009, 22:57

    Κάτι σαν ...guestbook... Πως μας φάνηκε, τι μας άρεσε κλπ σκέψεις. Όλα ευπρόσδεκτα :)

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ


    AR-ON
    27.04.2009, 02:44

    "Συγχαρητήρια" είναι μια λέξη που σε αυτή την περίπτωση μου φαίνεται λίγη... Όπως σου είπα κι από κοντά Jorge, αυτή η ζεστή εστία που έχετε δημιουργήσει με το MusicHeaven, αυτός ο πυρήνας, δεν έχετε ιδέα τι αξίζει και τι σπουδαίο πράγμα είναι... Απόψε ένιωσα ότι ζω σε μια άλλη Ελλάδα... Ότι υπάρχει κι ένας άλλος κόσμος, πέρα από αυτόν που μας κάνουνε να πιστεύουμε ότι υπάρχει τα κανάλια, οι φυλλάδες και τα ραδιόφωνα των playlist και της υποκουλτούρας... Μπράβο ρε παιδιά, μην το βάλετε ποτέ κάτω!


    Atsallica
    26.04.2009, 23:41

    Ωραια ηταν!{#emotions_dlg.clap} Συγχαρητηρια σε ολους και περιμενουμε το 6ο live του χρονου!{#emotions_dlg.rockon} Το μονο μειονεκτημα της βραδιας ηταν οτιολοι μιλουσαν με αποτελεσμα να  ειχε πολυ φασαρια...{#emotions_dlg.whistling}


    oGatoulas
    27.04.2009, 04:34

    Περασαμε πολυ καλα κ σαν μουσικοι αλλα κ σαν ακροατες! Ενα μεγαλο μπραβο κ ευχαριστω, απο τα παιδια των Kalinka, στον ηχοληπτη που ηταν εκει για ολους τους καλλιτεχνες αλλα κ στην ομαδα του MusicHeaven για το στησιμο του Live!


    Hastaroth
    27.04.2009, 08:48

    Ηταν δυνατόν νά μήν περάσουμε καλά;Αν καί τό "επτά η ώρα ακριβώς,αυστηρά" δέν τηρήθηκε ακριβώς αυστηρά (πάντως όμως εντός τών πλαισίων),η βραδυά ήταν ακριβώς αυτό που είναι πάντοτε όλες οι συναντήσεις μας-καί ειδικά τά καθιερωμένα πλέον ετήσια live μας:γεμάτη μουσική,κέφι και διασκέδαση.Προσωπικά ήμουν ψιλοαγχωμένος γιατί βγήκαμε πρώτοι καί παρ'όλο που είχαμε φροντίσει να πάμε από νωρίς γιά να δούμε το stage,τά όργανα κλπ,δέν ήταν τεχνικά εφικτό να κάνουμε κι'εμείς soundcheck οπότε μπήκαμε αμέσως στά..βαθειά (είχαμε κι'ένα ψιλοπροβληματάκι μέ τόν ενισχυτή τής κιθάρας-ο οποίος αργότερα επιχείρησε νά "απεργήση" καί στην εμφάνιση τών LathosPathos).Πάντως όλα κύλησαν ομαλά.Ολοι μας,επί σκηνής και επί ακροατηρίου είχαμε κέφι καί ζωντάνια.Δυστυχώς δέν μπορούσα να μείνω μέχρι το τέλος (διότι έχουμε και πρωινά ξυπνήματα τσαγκαροδευτεριάτικα...).Ενα μεγάλο μπράβο κι'από μένα σέ όλους όσους έπαιξαν καί δούλεψαν γιά να πραγματοποιηθή αυτή η βραδυά (που αυτή τη φορά,λόγω χρονικής πίεσης πρέπει να ήταν πολύ αγχωτική-ιδιαίτερα γιά τούς ηχολήπτες).Ελπίζω οτι το επόμενο live θά γίνη και πάλι διήμερο,όπως τίς προηγούμενες χρονιές,ώστε τουλάχιστον νά υπάρχη περισσότερη άνεση χρόνου γιά τούς συμμετέχοντες.

    ΥΓ.Τελικά η κόκκινη μπύρα είναι καλύτερη από την απλή.Αν καί εγώ είχα ζητήσει μαύρη {#emotions_dlg.beer}


    JULIANET
    27.04.2009, 10:04

    Καλημέρα. Μια κατάθεση ψυχής κι από εμένα: Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α σε όλους και όλες που με το μεράκι τους για την μουσική έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να πραγματοποιηθεί αυτό το εκλεκτό πρόγραμμα που απολαύσαμε όλοι εμείς που παρευρεθήκαμε εχθές στην Αυλαία!!! Για μένα ήταν η πρώτη φορά που βρέθηκα σε live του MH και πραγματικά εντυπωσιάστηκα από την οργάνωση, την φιλική συμπεριφορά όλων και το δέσιμο μεταξύ σας. Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους το οργάνωσαν, τα παιδιά που το παρουσίασαν, στον χώρο που έγινε...!!! Τα τραπέζια ήταν πολλά (εγώ ήμουν στο πατάρι βέβαια...΄Γιώργο μόνο στον ΙΑΝΟ είμαι φίρμα και έχω τραπέζι πίστα...), ο κόσμος δεν ταλαιπωρήθηκε, αν και υπήρχε έντονη φασαρία από το κοινό η ακουστική ήταν πολύ καλή χωρίς ιδιαίτερους μικροφωνισμούς και σε γενικές γραμμές όλα κύλησαν ομαλά!!! Χαίρομαι που είδα κάποιους γνωστούς που είχα καιρό να συναντήσω και πιστεύω πως όλοι πέρασαν υπέροχα. Το μόνο που δυσκόλευε λίγο επί σκηνής ήταν η εναλλαγή στα σχήματα, δηλ υπήρχε μια καθυστέρηση μέχρι να φύγει το προηγούμενο σχήμα και να ετοιμαστεί το επόμενο επί σκηνής αλλά η θετική τους σκηνική παρουσία και η επιλογή στα τραγούδια σε αποζημίωναν στο έπακρο!!! Παιδιά να συνεχίσετε την προσπάθεια σε αυτό που κάνετε...όλοι σας πραγματικά αξίζετε!!! Να στε όλοι καλά!!!


    bourdoubas7
    27.04.2009, 10:12

    Γεια χαρα κ απο μενα. Ηταν οντως μια ξεχωριστη βραδια. Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες. Μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλυτερο απο το προπερσινο κ οτι αρκετα απο τα γκρουπς ανταποκριθικαν με σοβαροτητα. Καποια αλλα απο αυτα θα μπορουσαν να μην ειναι αλλα οτι κ αν ηταν δεν σταθηκαν ικανα να χαλασουν τη βραδυα. Ωστοσο η εμφανιση του 1 γκρουπ εχω να επισημανω οτι ηταν επιοικως απαραδεκτη. Κ συγκεκριμενα μιλαω για το πιανο κ τη κιθαρα (οχι ομως τη φωνη). Μου θυμισε σχολικη μπαντα οταν εγω ημουν 16 ετων. Ευτυχως που δεν ειχε κοσμο εκεινη την ωρα πολυ.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : bourdoubas7 στις 27-04-2009 11:40 ]


    rios
    27.04.2009, 10:23

    οι εντυπωσεις μου ειναι παραπανω απο οσα μπορω να περιγραψω δεν εχω να πω κατι ..μπραβο σε ολους & ολες Στον κοσμο που ηταν εκει ...ολα τελεια....αλλα ν μν τ θελουμε ολα 6 ωρες η αυλαια γεματη ασφικτικα δεν γινονταν να πανε οπως θελαμε Ας κρατησουμε το οτι ο κοσμος εκατσε μαζι μας τοσες ωρες για αρχη...Τι να πρωτο πουμε ...εγω προσωπικα Τοσους καλλιτεχνες στο καλεσμα ενος φεστιβαλ πιστευα οτι καποιος θα την κανει κ δεν θα ερθει...Μπραβο κ σε αυτους που ηταν εκει κ δειχνουν οτι εχουν κεφι κ διαθεση για δημιουργια...Δεν εχω λογια...η μαλλον εχω Οτι απο οτι καταλαβ Αυτο ειναι μονο η αρχη....ελα να ερθουν κ οι Φωτοζζζζζ


    -----------------
    Oti NA NaI *(band)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rios στις 27-04-2009 10:24 ]


    Hastaroth
    27.04.2009, 11:33

    Παράθεση:

    Το μέλος bourdoubas7 στις 27-04-2009 στις 10:12 έγραψε...

    Γεια χαρα κ απο μενα. Ηταν οντως μια ξεχωριστη βραδια. Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες. Μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλυτερο απο το περσινο κ οτι αρκετα απο τα γκρουπς ανταποκριθικαν με σοβαροτητα. Καποια αλλα απο αυτα θα μπορουσαν να μην ειναι αλλα οτι κ αν ηταν δεν σταθηκαν ικανα να χαλασουν τη βραδυα. Ωστοσο η εμφανιση του 1 γκρουπ εχω να επισημανω οτι ηταν επιοικως απαραδεκτη. Κ συγκεκριμενα μιλαω για το πιανο κ τη κιθαρα (οχι ομως τη φωνη). Μου θυμισε σχολικη μπαντα οταν εγω ημουν 16 ετων. Ευτυχως που δεν ειχε κοσμο εκεινη την ωρα πολυ.

    Πέρυσι δέν έγινε live τού Musicheaven.

    ΥΓ.Η ορθογραφία σου είναι επιεικώς απαράδεκτη.

     


    -----------------
    Στην αγορά τού Αλ-Χαλίλι σέ τραβούσαν κάτι σκύλοι

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Hastaroth στις 27-04-2009 11:34 ]


    Astron
    27.04.2009, 11:41

    Η βραδιά ήταν εξαιρετική! Νομίζω ήταν το πιο επιτυχημένο live του MusicHeaven μέχρι σήμερα. Συγχαρητήρια σε όλους τους διοργανωτές αλλά και σε όλα τα σχήματα που εμφανίστηκαν!
    {#emotions_dlg.rockon}


    guitarteacher
    27.04.2009, 11:42

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 27-04-2009 στις 08:48 έγραψε...

    Ηταν δυνατόν νά μήν περάσουμε καλά;Αν καί τό "επτά η ώρα ακριβώς,αυστηρά" δέν τηρήθηκε ακριβώς αυστηρά (πάντως όμως εντός τών πλαισίων),η βραδυά ήταν ακριβώς αυτό που είναι πάντοτε όλες οι συναντήσεις μας-καί ειδικά τά καθιερωμένα πλέον ετήσια live μας:γεμάτη μουσική,κέφι και διασκέδαση.Προσωπικά ήμουν ψιλοαγχωμένος γιατί βγήκαμε πρώτοι καί παρ'όλο που είχαμε φροντίσει να πάμε από νωρίς γιά να δούμε το stage,τά όργανα κλπ,δέν ήταν τεχνικά εφικτό να κάνουμε κι'εμείς soundcheck οπότε μπήκαμε αμέσως στά..βαθειά (είχαμε κι'ένα ψιλοπροβληματάκι μέ τόν ενισχυτή τής κιθάρας-ο οποίος αργότερα επιχείρησε νά "απεργήση" καί στην εμφάνιση τών LathosPathos).Πάντως όλα κύλησαν ομαλά.Ολοι μας,επί σκηνής και επί ακροατηρίου είχαμε κέφι καί ζωντάνια.Δυστυχώς δέν μπορούσα να μείνω μέχρι το τέλος (διότι έχουμε και πρωινά ξυπνήματα τσαγκαροδευτεριάτικα...).Ενα μεγάλο μπράβο κι'από μένα σέ όλους όσους έπαιξαν καί δούλεψαν γιά να πραγματοποιηθή αυτή η βραδυά (που αυτή τη φορά,λόγω χρονικής πίεσης πρέπει να ήταν πολύ αγχωτική-ιδιαίτερα γιά τούς ηχολήπτες).Ελπίζω οτι το επόμενο live θά γίνη και πάλι διήμερο,όπως τίς προηγούμενες χρονιές,ώστε τουλάχιστον νά υπάρχη περισσότερη άνεση χρόνου γιά τούς συμμετέχοντες.

    ΥΓ.Τελικά η κόκκινη μπύρα είναι καλύτερη από την απλή.Αν καί εγώ είχα ζητήσει μαύρη {#emotions_dlg.beer}

    (είχαμε κι'ένα ψιλοπροβληματάκι μέ τόν ενισχυτή τής κιθάρας-ο οποίος αργότερα επιχείρησε νά "απεργήση" καί στην εμφάνιση τών LathosPathos)

    ...και η απεργία συνεχίστηκε "Εν Καιρώ...", αλλά ευτυχώς μόνο πρίν το ξεκίνημα...

    Πάντος φίλτατε  Hastaroth  είσασταν πολύ καλοί...με αποκορύφομα τον Μπασίστα σας!!!Δίνατε πολύ καλές ατάκες, συγχαρηρια{#emotions_dlg.smartass}

    Τα λέμε "Εν Καιρώ..."


    -----------------
    Π.Σ.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 27-04-2009 12:16 ]


    bourdoubas7
    27.04.2009, 11:46

    Hastaroth δε το ξερεις οτι οσοι κριτικαρουν αυστηρα κ σκωπτικα ειναι ανορθοργαφοι? Αλλα κ πως να μην ειμαι ανορθογραφος? Ειμαι κομματια διαολε Smile


    analystis
    27.04.2009, 12:01

    Παράθεση:

    Το μέλος bourdoubas7 στις 27-04-2009 στις 10:12 έγραψε...

    Γεια χαρα κ απο μενα. Ηταν οντως μια ξεχωριστη βραδια. Ενα μεγαλο μπραβο στους διοργανωτες. Μπορω να πω οτι ηταν αρκετα καλυτερο απο το προπερσινο κ οτι αρκετα απο τα γκρουπς ανταποκριθικαν με σοβαροτητα. Καποια αλλα απο αυτα θα μπορουσαν να μην ειναι αλλα οτι κ αν ηταν δεν σταθηκαν ικανα να χαλασουν τη βραδυα. Ωστοσο η εμφανιση του 1 γκρουπ εχω να επισημανω οτι ηταν επιοικως απαραδεκτη. Κ συγκεκριμενα μιλαω για το πιανο κ τη κιθαρα (οχι ομως τη φωνη). Μου θυμισε σχολικη μπαντα οταν εγω ημουν 16 ετων. Ευτυχως που δεν ειχε κοσμο εκεινη την ωρα πολυ.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : bourdoubas7 στις 27-04-2009 11:40 ]



    φίλε μου, εδώ θα διαφωνήσω. Δεν έχω καθόλου τέτοια εντύπωση, αντιθέτως έκανε πολύ δυναμικό ξεκίνημα και άρτια εισαγωγή για ό, τι επακολούθησε και δεν νομίζω ότι έμοιαζε με ... σχολική μπάντα! (άλλωστε είδες και ποιος ήταν στα ντραμς!!! άπαιχτος!)


    rios
    27.04.2009, 12:11

    K ειπα δεν θα υπαρξει κατι που θα ειναι μαλανο κομματι σε ολο αυτο...σας παρακαλω ρε παιδια ας μν κρινουμε ετσι Κοιταξτε συλλογικα τι εγινε χθες κ ας καταληξουμε καπου ..μια μουσικη βραδυα στην οποια υπαρχουν τοσοι ξεχωριστοι καλλιτεχνες που μας τιμησαν με τν παρουσια του...Γιατι να πρεπει να υπαρχει κατι αρνητικο Παντα....Ας μεινουμε στα θετικα αυτη την φορα ε???


    EffieKakaflika
    27.04.2009, 12:13

    Καλημέρα σε όλους!!! SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

    Τι να πώ!!! ήταν υπέροχα όλα, πιστεύω το καλύτερο live του MH. Όλα τα γκρούπς ήταν σοβαρά και επέδειξαν επαγγελματισμό, ο ήχος ήταν καλός κάτω (γιατί πάνω δεν είχε καθόλου μόνιτορ), το μαγαζί ό,τι έπρεπε ώστε να παρέχει καλές προδιαγραφές και αρκετό χώρο ώστε να χωρέσουμε όλοι...

    Έχω τις καλύτερες εντυπώσεις από όλα τα παιδιά και το λέω με κάθε ειλικρίνεια, ο καθένας στο είδος του ήταν πάρα πολύ καλός. Και είναι πολύ ομορφο να βλέπεις την πρόοδο και την βελτίωση από χρόνο σε χρόνο των παιδιών που εμφανίζονται σχεδόν σε κάθε live. Και η διοργάνωση ήταν άψογη (να παρατηρήσω ότι έλειπε η ζέρμπερα από τα τραπέζια βέβαια.... {#emotions_dlg.sad}).

    Δεν πρέπει ποτέ να ξεχνάμε ότι πίσω από κάθε τέτοια εκδήλωση δουλεύουν πολλοί άνθρωποι αφιλοκερδώς, ώστε να έχουμε εμείς αυτό το όμορφο και θετικό αποτέλεσμα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ....

    Το θέμα της "απεργίας" της κιθάρας και του μόνιτορ ήταν αμελητέο μπροστά στο κέφι και την καλή ενέργεια που εξέπεμπε το κοινό του MH και τα όμορφα χαμόγελα των διοργανωτών που αυτή την φορά δεν έδειξαν κανένα άγχος... Ένοιωσα ότι τραγουδούσα στο σπίτι για τους φίλους μου... παρ'όλο το απαίσιο κρύωμα που είχα και νόμιζα ότι δεν θα τα καταφέρω, μου δώσατε τόση ενέργεια που ένοιωσα υπέροχα.

    Δεν θα ξεκινήσω να αναφέρω ονομαστικά όλους όσους μου άρεσαν, γιατί μου άρεσαν όλοι (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) αλλά μπορώ να πώ ότι αυτός που με συγκίνησε (μέχρι δακρύων γαμώτο) ήταν ο Αποστόλης ο Ρίζος. Ε, το καλό να λέγεται...

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ... και του χρόνου να είμαστε καλά!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.rockon}


    -----------------
    La vida no vale nada, empieza siempre llorando y asν llorando se acaba... listen to myspace

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : EffieKakaflika στις 27-04-2009 12:17 ]


    Termite
    27.04.2009, 12:27

    Δε θα ήθελα να αμαυρωθεί αυτό το θέμα απο την κόντρα του bourdoubas & hastaroth. Νομιζω πως και οι δύο καλό ειναι να το σταματήσετε...συνεχίστε το όπου θέλετε αλλα όχι εδώ.

    Σε ένα live με 23 μπαντες εγώ περίμενα έναν ηχητικό χαμό...το αντίθετο όμως. Με εξαίρεση τα προβλήματα στον ήχο που ακούγαμε on stage (μόνιτορς που έτριζαν πχ) πιστεύω πως ηχητικά έγινε το καλύτερο δυνατό. Συνήθως την πληρώνουν οι πρώτες μπάντες αλλα δεν έγινε κάτι τέτοιο μια και τυμπανα, μπάσο και πλήκτρα είχαν "σωστές" εντάσεις. Και μόνο οι κιθάρες (αρκετές, έτριζαν on stage) που δεν ήταν σταθερές καθώς και τα λοιπά μή-σταθερά όργανα (βιολί, τζουράς, ακκορντεόν, ακουστικές, ηλεκτρικές) αντιμετώπισαν προβλήματα.

    Πάντως για μένα μπράβο στους ανθρώπους που ζήτησαν ηχητικά το καλύτερο αποτέλεσμα όπως πχ ο Βασίλης Σαλταγιάννης που διαχειρίστικε άψογα τον ήχο όλων των οργάνων των LathosPathos.

    Εγινε το καλύτερο δυνατό...

    Το μοναδικο ουσιαστικό μελανό σημείο είναι αυτό που επεσήμανε ο κ. Βασιλάτος: "Το χειρότερο κοινό, είναι ενα κοινό με μουσικούς".

    Μπράβο σε όλους όσους δούλεψαν για να βγούν οι 23 μπάντες και μπράβο στις μπάντες που ήταν προετοιμασμένες, και πρόσφεραν πραγματική μουσική.


    guitarteacher
    27.04.2009, 12:40

    Καλημερίζω όλα τα καλά παιδιά του forum{#emotions_dlg.smartass}

    Οφείλω να ομολογίσω πως ήταν μια εκπληκτική βραδιά!Όλα κύλισαν ομάλα,(πλήν βεβαίως την πησματική άρνηση εργασίας του Fender Guitar Amp.){#emotions_dlg.whistling}πράγμα αμελητέο σε σχέση με τον όγκο της διοργάνωσης και την συνολική ποιότητά αυτής{#emotions_dlg.clap}

    Επίσης, οφείλω να ομολογήσω πως η 1η μπάντα, δηλ. τα "Φευγια", είχαν πολύ αξιόλογη παρουσία, παρόλα τα τεχνικά προβλήματα...Τώρα, εάν κάποιος δεν ικανοποίησε τις μουσικές του επιθυμίες μέσα από τα ακούσματα του εν λόγο Μουσικού Σχήματος, δε συμαίνει αυτομάτος ότι δεν είναι καλό το Group...

    Ελπίζω να λείψουν απο δώ και στο εξής τα "πικρόχολα" σχόλια...Άλλωστε, όλοι μουσικοί είμαστε, και κρινόμαστε "Επι Σκηνής". 

    Οι "Εν Καιρώ..." χαιρετίζουν την χτεσινή εμφάνιση τους{#emotions_dlg.rockon}

    Φιλικά,

     


    gusfunn
    27.04.2009, 12:41

    Παράθεση:

    Το μέλος anti-bourdoubas στις 27-04-2009 στις 12:27 έγραψε...

    Μετά τιμής επιθυμώ να δηλώσω ότι:

    Το φευγιό η πληκτρού είναι όλα τα λεφτά!

    ...και ξεκίνησε με μελωδική γεύση το χθεσινό πρόγραμμα.- (τελεία και παύλα).  {#emotions_dlg.rockon}



    καλά σε αυτό δεν θα διαφωνήσω

    είναι όλα τα λεφτά σίγουρα και πολύ καλή μουσικός

    ίσως αν ο μπαρμπούρδας καταλάβαινε ότι αυτοί που του απαντάνε είναι μουσικοί θα καταλάβαινε πως πια είναι αστείος  

     

    όλα τα σχήματα ήταν πολύ καλά και όλοι νομίζω φύγαμε πολύ γεμάτοι από αυτή τη βράδια

    μπράβο χοχρε  και τελικά σωστά τα λένε η μουσική ενώνει

     

    Smile{#emotions_dlg.rockon}


    bourdoubas7
    27.04.2009, 12:45

    Anti-bourdoubas χα χα χα. Απεκτησα κ ορκισμενους εχθρους. Με τοσο ντορο που εκανα , εκανα τη καλυτερη διαφημηση στα φευγια γιατι εκει που θα ηταν ενα αδιαφορο γκρουπ, ολοι τους προσεξαν κ τους εδωσαν σημασια. Χα χα χα χα.    Οσο για την πληκτρου, εδω κ χρονια υποστηριζω οτι οι πιανιστες με κλασικη παιδεια ειναι ως επι το πλειστον ακαταλληλοι για ροκ κ φαινεται οτι η κοπελα ειναι πιανιστρια με κλασικη παιδεια , εντελως παιδι του ωδειου. Για να παιξεις ροκ πρεπει να εχεις παιξιμο αλανιαρικο με hammond, με pads , με leads. Κ επισης να ακολουθεις τα ντραμς. Οσο για τον Hastaroth οφειλω να πω οτι ειναι σπουδαιος ντραμερ κ ειναι κριμα να χαραμιζεται εκει.


    EffieKakaflika
    27.04.2009, 12:49

    Apostolos Rizos_MH LIVE 5

    Για να γίνει η αρχή με τις φωτό...{#emotions_dlg.biggrin}