ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.851 μέλη

    Live στο Αμάρειον - Θεσσαλονίκη

    rapsodos
    07.12.2004, 09:22
    χμ.... δυστυχώς όμως φυσαρμόνικα do+ δεν έχω Ανδρέα. Θα το παίξω σκέτο (χωρίς γάλα )

    Και κάτι ακόμα....

    Ψάχνω για ντουέτο.
    Εαν υπάρχει κάποιος - κάποια που να τραγουδάει και αν γίνεται να παίζει και καποιο όργανο (όχι απαραίτητα όμως), έντεχνο ρεπερτόριο, και θέλει να εμφανιζεται μαζί μου στο Αμάρειον μπορεί να το δηλώσει.
    Vick
    07.12.2004, 12:42
    Εγώ το έχασα το live (προβλήματα δουλειάς) και πολύ λυπάμαι! Είδα την ανακοίνωση πολύ αργά. Εμείς καθυστερούμε να ανοίξουμε μετά από ζημιές στο μαγαζί, γι' αυτό και δεν το ανακοίνωσα ακόμα. Μετά τις 17/12 που ανοίγουμε όμως, αν δεν βρείς κάτι καλύτερο, για το ντουέτο που ανέφερες...
    istoxastis
    07.12.2004, 15:38
    Και βέβαια ισχύουν οι παραγγελιές.... και οι ευχές μας
    για καλή επιτυχία στις Τετάρτες όλου σου του χειμώνα!
    rapsodos
    07.12.2004, 16:14
    Vick , μπορείς? Σοβαρά μιλάς ή εγώ δεν κατάλαβα καλά. Εαν ναι ... εννοείται οτι θα περιμένω.
    Χρυσόστομε, ευχαριστώ και πάλι ... και σε περιμένω να τα πούμε κάποια στιγμή και απο κοντά (και να σου προτείνω και κάτι επίσης...).
    Vick
    08.12.2004, 01:40
    Orpheus με ξέρεις για ΟΧΙ σοβαρό άτομο
    .......μην απαντάς...
    Ναι, σοβαρά μιλάω. Αν θέλεις και σε βολεύει στο πρόγραμμά σου, ΟΚ. Δεν θέλω όμως να σου χαλάσω τα σχέδια σου. Αν θέλεις το συζητάμε με προσωπικό μήνυμα ή τηλεφωνικά.
    gia
    08.12.2004, 18:34
    Θα είσθε ένα καταπληκτικό ντουέττο. Περιμένουμε την επιβεβαίωση.
    Βίκυ, έχεις και συ πολλές συμπάθειες στην ΕΚΦΡΑΣΗ.
    Προς το παρόν καλή επιτυχία για σήμερα Γιώργο. Να διατηρείς το καλό σου γούστο στην επιλογή των τραγουδιών σου και προσοχή στην υγεία της φωνής σου.

    rapsodos
    09.12.2004, 11:49
    Quote:

    Το μέλος gia στις 08-12-2004 στις 18:34 έγραψε:

    Θα είσθε ένα καταπληκτικό ντουέττο. Περιμένουμε την επιβεβαίωση.
    Βίκυ, έχεις και συ πολλές συμπάθειες στην ΕΚΦΡΑΣΗ.
    Προς το παρόν καλή επιτυχία για σήμερα Γιώργο. Να διατηρείς το καλό σου γούστο στην επιλογή των τραγουδιών σου και προσοχή στην υγεία της φωνής σου.




    H οποία τις τελευταίες μέρες περναει δύσκολες ώρες. Να'ναι καλά οι lysopaine...
    Δυστυχώς εχθές, μάλλον λόγω αγώνα , δεν έπαιξα (τελικά ο Ολυμπιακός φέρνει αρκετά νούμερα τηλεθέασης, εντός και εκτός Αθηνών). Απο εβδομάδα τις Τρίτες τελικά και όχι Τετάρτες. Επαναλαμβάνω Τρίτες .
    Όσο γαι τη Vick ... δεν το συζητώ. Αν τελικά συνεργαστούμε θα είναι απο τις καλύτερες συνεργασίες που έχω κάνει.