ελληνική μουσική
    465 online   ·  210.845 μέλη
    mary_omikron
    19.07.2010, 23:25
    ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΛΕΟΝΤΑ ΚΑΙ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΟ ΣΚΟΡΠΙΟ.....πειραζει?
    errina
    28.07.2010, 00:38

    Κριός με ωροσκόπο Κριό {#emotions_dlg.whistling} ...για Αφροδίτη δεν ξέρω, μάλλον δεν θα εχω...αλλα κ να ήξερα πάλι στον Κριό {#emotions_dlg.tt2}


    lefterisvlachos
    30.08.2010, 00:02
    Κριός
    diana13
    05.09.2010, 21:00

    παρθένος με ωροσκόπο καρκίνο και αφροδίτη στο ζυγό.....αχταρμάς !!!! τρελλά γλέντια !!!!


    SouLRocK
    06.09.2010, 01:51

    τοξοτης


    Conspiratus
    30.09.2010, 23:42

    Και εγώ Τοξοτάκι!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Ωροσκόπος: Αιγώκερος

    Αφροδίτη¨Αιγωκερος

    .... Μια εσωτερική πάλη την έχω, δεν θα πω ψέμματα!! {#emotions_dlg.tt2}


    Kristalo
    02.10.2010, 11:14

    Ταυρος με ωροσκοπο Σκορπιο

     

    Χαρακτήρας
    Ακριβώς όπως μια δρυς γίνεται ένα μόνιμο χαρακτηριστικό του τοπίου όπου φανερώνει, έτσι κι ο Ταύρος θέλει να "ανήκει" σ' ένα μόνιμο περιβάλλον. Γι' αυτό, παρουσιάζει στον κόσμο μια στέρεη, σταθερή και αξιόπιστη εικόνα της προσωπικότητάς του. Όπως η δρυς είναι ριζωμένη γερά στο έδαφος, έτσι κι ο Ταύρος είναι "ριζωμένος" ακλόνητα στις πεποιθήσεις του, δείχνει φοβερό πείσμα και δεν ανέχεται να του αντιμιλούν. Το αίσθημα της σταθερότητας, της σιγουριάς, του είναι ανάγκη, την επιδιώκει στη σταδιοδρομία του, στο σπίτι του, στον γάμο του, αν και μπορεί ο ίδιος να την υπονομεύσει σ' ένα αιφνίδιο ξέσπασμα οργής. Είναι "βραδυφλεγής", αλλά όταν οργιστεί γίνετε έξαλλος και δύσκολα μπορεί κανείς να τον αντιμετωπίσει. Στον γάμο, προπαντός, το έναυσμα της οργής του μπορεί να είναι η ζήλια, που απορρέει από το χειρότερο ελάττωμά του, την τάση για κατοχή. Είναι ικανός ωστόσο να δείξει μεγάλη υπομονή και, αναμφίβολα, διαθέτει πολλή γοητεία, θέρμη και στοργή, μ' όλο που μπορεί να είναι λίγο οχληρός. Δεν πρέπει να τον πιέζουν και δεν εκθέτει τον εαυτό του σε κινδύνους, έχει πολύ ανεπτυγμένο το ένστικτο της αυτοσυντήρησης. Οι γύρω του ίσως πότε-πότε αναγκάζονται να τον παροτρύνουν, να τον ξυπνήσουν λίγο από τη νάρκη και τον τελματωμένο συντηρητισμό του. Οι Ταύροι έχουν συχνά μια εξαίρετη κλίση στις επιχειρήσεις, την ικανότητα να κερδίζουν χρήματα και να μην τα σπαταλούν. Είναι γενναιόδωροι στην περιποίηση των φίλων τους, αλλά για να δώσουν στον εαυτό τους την ευκαιρία για μια καλή επίδειξη. Θα ήταν ίσως πιο ευτυχισμένος ο ταύρος αν ζούσε στην εξοχή παρά στην πόλη. Έχει συνήθως την κλίση και βρίσκει ευχαρίστηση στην κηπουρική. Αν αρπάξει κρυολόγημα από την υγρασία του κήπου, το πιθανότερο είναι να τον πειράξει στο λαιμό.

    Πνεύμα
    Ζητήστε από ένα Ταύρο τη γνώμη του για κάτι και θα σας την πει. Και όταν την πει τελείωσε, δεν την αλλάζει με κανέναν τρόπο. Η ισχυρογνωμοσύνη είναι από τα κύρια χαρακτηριστικά αυτού του ζωδίου, πολύ συχνά, φανερώνει πόσο βαθύ είναι το "αυλάκι" όπου βαδίζει αμετάθετα ο νους του Ταύρου. Ο ίδιος ο νους του είναι ίσως αργόστροφος και χωρίς πρωτότυπη σκέψη, αλλά εργάζεται δημιουργικά. Δεν μπορούμε βέβαια να περιμένουμε φωτεινές ιδέες από έναν Ταύρο, ούτε πρωτότυπες και ούτε νέες απόψεις πάνω σε παλιές ιδέες. Ο Ταύρος εργάζεται καλύτερα πάνω στη γραμμή που χαράζει ο ίδιος, αλλά η παραμικρή παρέκκλιση των πραγμάτων από τη γραμμή αυτή μπορεί να τον αναστατώσει. Η προσαρμοστικότητα που διαθέτει θα τον βοηθήσει να αποφεύγει τέτοιεςαδικαιολόγητες αναστατώσεις.

    Πηγαίο περιεχόμενο καθώς και καθημερινές προβλέψεις από τον αστρολόγο Θεόκλητο Καραγιαννόπουλο

    {#emotions_dlg.huh}Νομιζω ότι πολλα απο αυτα μου ταιριαζουν απολυτα αν και ορισμενα ειναι κακα{#emotions_dlg.huh}


    fotinithanati
    23.11.2011, 20:27

    εγω ειμαι υδροχοος....{#emotions_dlg.clap}


    ixthis
    24.11.2011, 06:43

    ..........


    alicia0
    24.11.2011, 09:06
    Καρκίνος με ωροσκόπο στους ιχθείς, Αφροδίτη στους Διδύμους και Ποσειδώνα στον Αιγόκερω... Θα ζήσω;;;
    metalkristi
    25.11.2011, 09:46
    ταυρος με ωροσκοπο σκορπιο!!!
    AuroraBorealis
    01.12.2011, 00:16
    Παρθένος με ωροσκόπο Τοξότη
    fotinithanati
    19.12.2011, 15:53

    Παράθεση:

    Το μέλος NantiaP στις 24-11-2011 στις 00:55 έγραψε...

    Λέων 23/7 - 22/8- ΕΙΜΑΙ ΨΩΝΑΡΑ-
    Είστε γεννημένοι ηγέτες. Βέβαια αυτό το νομίζετε μόνο εσείς. Όλοι οι άλλοι έχουν αντίθετη άποψη.  Είστε ματαιόδοξοι και δεν αντέχετε αντικειμενική κριτική. Προσπαθείτε να επιβάλετε τα πιστεύω σας με απολυταρχικό τρόπο. Οι περισσότεροι Λέοντες έχουν σαν χόμπι το σεξ. Μπορείτε να γίνεται άνετα τύρρανοι, αν δεν σας προσκυνήσουν και το χειρότερό σας, είναι να σας αγνοούν. Γενικά είστε ευκολο θύμα αρκεί να σας κολακέψουνε. Ειστε σνόμπ, ψωνάρες και επιδειξιομανείς.

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}

    http://www.domika.gr/forum/printer_friendly_posts.asp?TID=414

    Για δείτε και τα δικά σας χαίρια τωρα χαχαχαχα



    Υδροχόος 20/1 - 19/2 - ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ-
    Οι Υδροχόοι είστε φοβερά δημιουργικοί και εφευρετικοί. Σπάτε τα αρχίδια όλων, με τις περίεργες ιδέες σας. Είστε μανιακοί και ξεροκέφαλοι. Έχετε ροπή στην κοπρολαγνεία το ξύλο και  συνήθως είστε αμφισεξουαλικοί. Σας  αρέσει το Frisbee και οι περισσότεροι Υδροχόοι είναι στα ψυχιατρείο.. Εκεμεταλλέυεστε  τους πάντες και εχετε πολλους φίλους γιατι δεν μπορείτε  να μείνετε μόνοι,  Γενικά ειστε για δέσιμο.


    taxi13
    19.12.2011, 16:47
    εγω ειμαι παρθενακι ! ! !
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    20.01.2012, 16:14

    Ο δεύτερος Υδροχόος παρουσιάστηκε και έχει ωροσκόπο Σκορπιό. Τι από τα δύο παίζει ρόλο;