ελληνική μουσική
    716 online   ·  210.847 μέλη

    χριστουγενιάτικο musicheaven!

    revekka
    01.12.2004, 15:39
    πολύ ωραίος ο σκούφος του Άι-Βασίλη που φοράει η ζέρμπερα (αν δεν κάνω λάθος έτσι το είπαμε το λουλούδι)
    jorge
    01.12.2004, 15:48
    Μπράβο στη MariannaP που είχε και την ιδέα, αλλά και αφιέρωσε το χρόνο της για να το σχεδιάσει
    revekka
    01.12.2004, 15:55
    είδες, μάθαμε και ποιος είχε την ιδέα! και με μια μόνο αλλαγή, φαίνονται και τα αστεράκια σαν νιφάδες χιονιού!!!

    μάλλον ανυπομονώ για τα Χριστούγεννα!
    rapsodos
    01.12.2004, 15:58
    Αντε Μαριάννα πάλι έγραψες. Τη γλίτωσες τελικά τη φυλακή (ξέρει η Μαριάννα τι εννοώ...)
    tsuku_elf
    01.12.2004, 16:00
    Αν και γενικά με πιάνει μια αλλεργία με τους χριστουγεννιάτικους στολισμούς
    , αυτή η ιδέα της Μαριάννας μου άρεσε πολύ! Συγχαρητήρια Μαριάννα!
    SteliosG
    01.12.2004, 16:09
    Θελω να δω και τα δωρα του Αι Βασιλη τωρα!!!!
    Kotsiraki
    01.12.2004, 16:16
    Eίναι πάρα πολύ όμορφο το..χριστουγεννιάτικο Music Heaven. Έτσι, να μπαίνουμε σιγά σιγά στο πνεύμα των ημερών!
    linda7
    01.12.2004, 16:25
    Λατρεύω τα Χριστούγεννα ... τα πολύχρωμα λαμπάκια , τις μπαλίτσες , τον Άγιο Βασίλη ... Πανέμορφο Μαριάννα
    yiannisyiannis
    01.12.2004, 16:39
    Πολύ γλυκό το σκουφάκι κι εμένα μου άρεσε. To εορταστικό κλίμα πάντα ανεβάζει τη διάθεση. Επειδή όμως εμείς δεν είμαστε ξενέρωτοι Ευρωπαίοι οι οποίοι αναλώνουν και καταναλώνουν τους εορτασμούς τους με τον Άγιο Νικόλαο και τα δώρα του, έχω να σας προτείνω μια ιδέα, αν βέβαια συμφωνείτε όλοι.
    Μια πολύ μικρή φάτνη στο κέντρο, πάνω από τον ήλιο του Music Heaven.
    gate
    01.12.2004, 16:53
    Quote:

    Το μέλος yiannisyiannis στις 01-12-2004 στις 16:39 έγραψε:

    Πολύ γλυκό το σκουφάκι κι εμένα μου άρεσε. To εορταστικό κλίμα πάντα ανεβάζει τη διάθεση. Επειδή όμως εμείς δεν είμαστε ξενέρωτοι Ευρωπαίοι οι οποίοι αναλώνουν και καταναλώνουν τους εορτασμούς τους με τον Άγιο Νικόλαο και τα δώρα του, έχω να σας προτείνω μια ιδέα, αν βέβαια συμφωνείτε όλοι.
    Μια πολύ μικρή φάτνη στο κέντρο, πάνω από τον ήλιο του Music Heaven.






    Μια φάτνη θα την προτοιμούσα κι εγώ....

    Κατα τ' άλλα, υπέροχο το αγιοβασιλιάτικο σκουφάκι. Σ' ευχαριστούμε πολύ Μαρίάννα!
    MariannaP
    01.12.2004, 16:54
    Μας πιάνει σιγα-σιγα το πνεύμα των Χριστουγέννων!
    Θα ήθελα να ευχαριστήσουμε και τον κακομοίρη Αγιο Βασίλη που μας παραχώρησε το σκούφο του και τώρα έχει πουντιάσει!
    Eυχαριστώ Orpheus, χαίρομαι που γλίτωσα τη φυλακή!
    Γιάννη, νομίζω ότι η φάτνη δε θα φαίνεται καθόλου εκεί πάνω.
    Αλλα τι λετε να βάλουμε τρεις μάγους να κοιτάζουν το αστέρι του musicheaven; Ακούω ιδέες...
    composer
    01.12.2004, 18:06
    Na sai kala Marianna...ontws mas evales sto klima

    Kai egw psifizw nai se magous, fatnes klp....


    MariannaP
    02.12.2004, 16:18
    Ακυροι οι μάγοι παιδιά.
    Κάποιος είπε ότι θα ήταν too much να στολίσουμε κι άλλο το site!
    Δεν πειράζει πάντως, κρατάμε την ιδέα για του χρόνου!