ελληνική μουσική
    555 online   ·  210.845 μέλη

    Οι Linkin Park στην Ελλάδα!!!

    GALOIS
    22.05.2009, 17:24

    Παιδιά μόλις είδα στη σελίδα τους ότι στις 21 Ιουλίου θα έρθουν στην Αθήνα

    Θα πάτε????{#emotions_dlg.confused1}


    -----------------
    Νever stop Rock!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : GALOIS στις 22-05-2009 17:25 ]


    Chitarrista
    22.05.2009, 18:13

    όχι


    rompa
    23.05.2009, 00:24

    Είχα πάει πέρυσι και ήταν πάρα πολύ καλά! Οπότε στη συνιστώ . Φέτος δεν ξέρω ακόμα ..


    Rudess
    23.05.2009, 14:33

    Εγώ έλεγα να πάω αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν live.Το μόνο live που ξέρω είναι το live in Texas.Φαντάζεστε να πιάσει και τον Chester κανένα κόψιμο και να τρέχει σε τουαλέτες και να ακυρωθεί το live?(μπουαχαχαχαχα........)Tελοσπάνων θα δω τι θα πράξω έχοντας ως ακρογωνιαίο λίθο της αλάνθαστης επιχειρηματολογίας το γεγονός ότι μαρέσουν.

    {#emotions_dlg.whistling}


    freakhood
    25.05.2009, 09:47

    Άλλο ένα τυχάρπαστο γκρουπ.

    Μόνο το faint άξιζε (και αυτό με επιφύλαξη αν προσέξει κανείς τους στίχους..)

    Μακριά! Και μακάρι να μην έρθουν ποτέ ξανά.

     


    rompa
    05.07.2009, 14:12

    LINKIN PARK Opening Act: FUNERAL FOR A FRIEND

    Οι “FUNERAL FOR A FRIEND ” opening act στους LINKIN PARK!!

     

    Οι Ουαλοί post-hardcore / emo rockers “Funeral for a Friend” θα ανοίξουν την αυλαία του Terra Vibe Park στις 21 Ιουλίου, λίγο πριν ανέβουν στη σκηνή οι εκρηκτικοί Linkin Park!

     

     

    Οι πέντε φίλοι ξεκίνησαν από το Bridgend, της Ουαλίας το 2001 και από τότε οι “Funeral for a Friend” κερδίζουν τις εντυπώσεις, με την πλούσια σε παραγωγή δισκογραφία τους.

    Πιστοί υπηρέτες της μουσικής με δυνατά και γεμάτα νόημα τραγούδια ικανοποιούν τους φανς οποιασδήποτε σκηνής, rock, emo ή και post-hardrock.

    The story so far… 
    Έχουν περιοδεύσει με πολύ μεγάλα ονόματα όπως οι “Iron Maiden” και “My Chemical Romance”
    Τρία single τους έχουν σκαρφαλώσει στο Top 20 των single chart στο Ηνωμένο Βασίλειο,
    Έχουν βραβευθεί στα Kerrang! Αwards ως οι καλύτεροι πρωτοεμφανιζόμενοι Βρετανοί.

    Με τον τελευταίο τους δίσκο, “Memory And Humanity” να έχει ανοίξει νέο κεφάλαιο στην μουσική το υς σταδιοδρομία, θα προετοιμάσουν το έδαφος στο ενθουσιώδες κοινό πριν την μεγάλη εμφάνιση των Linkin Park!!

     


    Depoula
    05.07.2009, 17:01

    Παιδιά, είχα πάει πέρυσι και ενώ σε γενικές γραμμές πέρασα καλά....περιμενα κάτι περισσότερο από αυτούς....δεν ξέρω...μου φάνηκαν πολύ ''λίγοι'' στη σκηνη...!Για να μη σχολιάσω το support συγκροτημα το οποιο με εκνεύρισε! Παίξανε ωραία κομμάτια,αλλά στο πολυαναμενόμενο faint επεσε πολύ ξύλο! Σαν κερασάκι στην τουρτα ας σημειώσω ότι γύρισα σπιτι μου με οτοστοπ!....μπα....τωρα που το σκέφτομαι δε θα ξαναπηγαινα! {#emotions_dlg.eek}


    rompa
    22.07.2009, 21:09

    Πολύ καλό live!! Όσοι ήμασταν χθες εκεί νομίζω το απολαύσαμε ...

     


    Link

    />
    https://www.youtube.com/watch?v=HUEZHxlN7YcLink
    >

     

     


    https://www.youtube.com/watch?v=nSh3FumSeWMLink

    >

     

     

     


    https://www.youtube.com/watch?v=gS7ngL-x3_Q

    Link
    >
    xristos_rock
    24.07.2009, 01:59

    Η συναυλία ήταν απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ !!!




    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία