ελληνική μουσική
    873 online   ·  210.851 μέλη
    SteliosG
    13.12.2004, 07:29
    jorge, θα ψαξω να βρω καποιον ανθρωπο εγω και θα αναλαβω να το οργανωσω! πες μονο πως προτεινεις να το χειριστω! να φιαξω καποια λιστα? να ζητησω να μου ζτελνουν email οσοι ενδιαφερονται και με τι ποσο? να σου δωσω μετα εσενα αυτη τη λιστα? πως θα τα δωσουμετα χρηματα? θα κανουμε καποια εκδηλωση??

    ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ??? ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ !!!
    jorge
    13.12.2004, 09:41
    Stelio αφού θέλεις να είσαι οργανωτής, πρέπει να το οργανώσεις όπως νομίζεις εσύ καλύτερα. Αφού το οργανώσεις και μας πεις πως έχεις σκοπό να κινηθείς, μπορούμε να το προβάλλουμε μέσω κάποιου banner.
    falimento
    13.12.2004, 10:32
    Πολύ όμορφη και ζεστή ιδέα αντιπαρερχόμενη του σημερινού χειμωνιάτικου κρύου...

    Η βοήθεια μας πολύτιμη για αυτούς τους ανθρώπους που κανένας δεν τους δίνει σημασία.. Ο επαίτης στο φανάρι ή ο μοναχικός παππούς στο γηροκομείο δεν ζητάει πολλά. Το αντίτιμο θα είναι η ηθική ικανοποίηση ότι είμαστε για λίγες στιγμές ανώτεροι του εαυτού μας, ότι είμαστε καλύτεροι άνθρωποι..

    Όσο για τον ¶η Βασίλη πιστεύω ότι υπάρχει ακόμα, ναι πιστεύω.. Υπάρχει μέσα στον καθένα μας αρκεί να τον βρούμε και να τον αφυπνίσουμε...

    ΥΓ: Οπότε ας οργανωθούμε να συνδράμουμε κι εμείς, ας γίνουμε ο Αη Βασίλης τους, που δεν πίστευαν ότι υπάρχει...

    AlienP
    13.12.2004, 10:40
    Μαζί με τον Santa και το μήνυμα των Χριστουγέννων, πιστεύω πως αυτές τις μέρες γιορτάζουμε τη γέννηση της ελπίδας...

    Τι καλύτερο να προσφερθούν από το ΜΗ κάποια χρήματα στο σύλλογο προστασίας ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...

    Ασχολούμαι 12 χρόνια με ιστορίες εθελοντισμού και φιλανθρωπίας, πιστεύω πως αυτή η σοβαρή προσπάθεια πρέπει να υποστηριχτεί! Αν σας ενδιαφέρει η πρότασή μου:

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
    ΗΠΕΙΡΟΥ 28, 10433 ΑΘΗΝΑ
    ΤΗΛ. 210/88.28.788
    http://www.unborn.gr
    jorge
    13.12.2004, 11:11
    Παιδιά είμαστε εκτός θέματος.

    Για το θέμα της συγκέντρωσης χρημάτων πρέπει να ανοίξουμε νέο θέμα (topic). Ας το κάνει κάποιος για να αποφασίσουμε εκεί τι θα κάνουμε.
    vouliakis
    13.12.2004, 12:40
    Stelio, άνοιξε νέο topic εσύ. Περιμένουμε προτάσεις...

    SteliosG
    13.12.2004, 17:06
    Στις διαταγές σας κ. Vouliaki !!!

    Το θέμα ανοίχτηκε ως "Μήνυμα αγάπης από το MusicHeaven".

    κ. jorge, για να επαναφέρω το θέμα του εκει που πρέπει και να ζητήσω συγνώμη, θα πω οτι ΝΑΙ πιστεύω στον Αη Βασίλη!!!! Τον είδα μάλιστα να κυκλοφορεί και στο site του ΜΗ και να προσπαθει να δει αν είμαστε καλα παιδια για να μας φέρει τα δώρα μας!!!
    vouliakis
    13.12.2004, 17:39
    Από όσα ξέρω, κυκλοφορούν πολλοί Αη Βασίληδες εδώ στο ΜΗ .
    Τον αρχηγό τους, τον λένε SteliosG

    SteliosG
    13.12.2004, 18:29
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
    vouliakis
    18.12.2004, 17:04


    Ωραία... Λοιπόν, επανέρχομαι στο θέμα μας με μια ερώτηση ακόμα:

    Τι δώρο θα ζητούσατε από τον Αη Βασίλη?


    SteliosG
    19.12.2004, 10:45
    ...μμμμμμμ.........

    για να δω, για να δω τι μου λειπει......

    ααααααα..... το βρηκααααααα..........

    το παιχνιδι "Καστρα και Πολιορκητες"!!! Μου εχει μεινει παραπονο να το ξαναβρω αυτο το ΜΟΝΑΔΙΚΟ παιχνιδι που επαιζα οταν ημουν μικρος και δε το βρησκω πουθενα!!!!!!! Και τα ειχα ολα ρε γαμωτο!! Τον Πολιορκητικο Κρυο, το Μινωταυρο, το Κυκλωπα..... ααααχχ!! Τι θημυθηκα τωρα!!!!! Αν το εχει κανεις......!!!!
    Haroulinda
    19.12.2004, 15:36
    Quote:

    Το μέλος vouliakis στις 18-12-2004 στις 17:04 έγραψε:



    Ωραία... Λοιπόν, επανέρχομαι στο θέμα μας με μια ερώτηση ακόμα:

    Τι δώρο θα ζητούσατε από τον Αη Βασίλη?







    Λοιπόν,

    εγώ δεν λέω... ο Αη Βασίλης ξέρει...

    Αη Βασίλη μου, σ'ευχαριστώ που υπάρχεις και με βρήκες ξανά...

    Θα σού χω κρασί και πίτα στο τραπέζι στην κουζίνα, όπως πάντα!


    Sofia
    19.12.2004, 16:16
    Egw tha ithela na mou ferei oti jexase persi.. Jerei autos!
    ZOI
    19.12.2004, 18:49
    θελω πολλα ρουχα και μια κιθαρα.
    αλλα επειδη ο αγιος δε νομιζω να κανει τιποτα,παλι ο μπαμπας μου θα την πληρωσει...
    erophile
    19.12.2004, 19:59
    Τα Χριστούγενα είναι η αγαπημένη μου γιορτη...Δέντρα δώρα αγάπη φίλοι βόλτες υπέροχα γι αυτό και τα 50 να κλείσω εγώ πάλι θα πιστέυω στον ¶γιο Βασίλη~!!!Οσο για τα δώρα θέλω απλά να περάσω καλά και να είναι όλοι πολύ καλά!!!
    MariannaP
    20.12.2004, 10:45
    Εμένα μου έφερε το δώρο μου από το καλοκαίρι, οπότε λέω να μη του ζητήσω τίποτε άλλο...

    Sofia
    20.12.2004, 11:44
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 20-12-2004 στις 10:45 έγραψε:

    Εμένα μου έφερε το δώρο μου από το καλοκαίρι, οπότε λέω να μη του ζητήσω τίποτε άλλο...






    apo to kalokairi??? Douleuei kai uperwries o Agios..?

    MariannaP
    21.12.2004, 10:41
    Τι υπερωρίες καλέ;;;
    Ξέρεις πόσα χρόνια του το ζήταγα κι έκανε το κορόιδο;;;
    Kotsiraki
    21.12.2004, 14:58
    "Aγαπητέ ¶γιε Βασίλη,

    φέτος θα είμαι εξαιρετικά ολιγαρκής σε αυτά που θα σου ζητήσω! Το ΜΟΝΟ που θέλω να μου φέρεις, είναι το πτυχίο μου! (ελπίζω να μη ζητάω πολλά!!!)

    Κι επειδή όλες τις προηγούμενες χρονιές, έχεις φανεί εξαιρετικά γενναιόδωρος μαζί μου, ελπίζω το ίδιο να κάνεις και φέτος! "
    AlienP
    21.12.2004, 15:19
    Ο δικός μου Santa κάνει την πάπια πάντα...



    επισυναπτόμενα: ynoe204.gif