ελληνική μουσική
    418 online   ·  210.819 μέλη

    5o MusicHeaven Beach Party (18 Ιουλίου, Λούτσα)

    Deos
    21.06.2009, 12:17

    Ήρθε επιτέλους η ώρα αν και το αργήσαμε κάπως να το ανακοινώσουμε.

    Λίγο μετά τις εξεταστικές και πριν διασκορπιστούμε μαζικώς για διακοπές έρχεται το φετινό μας Beach Party!

    Σάββατο 18 Ιουλίου λίγο μετά τη δύση του ηλίου.

    Αυτή τη φορά σκεφτήκαμε αντί της καθιερωμένης παραλίας στη Λούτσα να γίνει σε κάποια παραλία Νότια Προάστια, κάπου μετά τη Βούλα, ώστε να εξυπηρετηθούν και τα μέλη που μέχρι τώρα δυσκολεύονταν να έρθουν στα προηγούμενα πάρτυ.

    Οι συμμετοχές μπορούν να ξεκινήσουν από τώρα, οι λεπτομέριες θα ανακοινωθούν προσεχώς.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 29-06-2009 01:29 ]


    PHILIPPOSSM
    21.06.2009, 12:32

    Επιτέλους  Edeoισες; ( εδέησες;) να αναλάβεις την πρωτοβουλία;  {#emotions_dlg.tt2}

    χαχαχαχαχαχαχα

    philippossm


    kwstasagas
    21.06.2009, 14:25

    Α, αν είναι να γίνει το μπητς πάρτι "από Σαρωνικό μεριά" τότε δεν αποκλείεται να έρθω και εγώ [θα είναι το πρώτο μιουζικχεβενίτικο μπητς πάρτι που θα παρευρεθώ .... ] ...

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}CoolCool


    rivera
    21.06.2009, 15:15

    Ο rivera μεσα ... αλλα για την παραλια πρεπει να ειναι καπου που δεν θα "ενοχληθουν" οι γειτονες, τα μαγαζια εκει γυρω κ.τ.λ.


    PHILIPPOSSM
    21.06.2009, 15:55

    Γιάννη για δες και ΑΥΤΉ την παραλία .....

    Βρίσκετε στην περιοχή Αγ. Μαρίνα και είναι αμέσως μετά  τις  "Τρύπες του Καραμανλή".
    Το κτίριο που φαίνεται στο κέντρο είναι κλειστό και αριστερά της εικόνας υπάρχει άλλο ένα μικρότερο υπόστεγο που το χρησιμοποιούν "οποίος θέλει" για μπάρμπεκιου.

    Υ.Γ
    Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω γραμμές λεωφορείων για την περιοχή....

     

     

     

     


    -----------------
    "Επειδή όλοι υποτιμάμε τον αριθμό των ηλιθίων ανάμεσά μας και κάθε τόσο μας αιφνιδιάζουν πρόσωπα "υπεράνω υποψίας" μάλλον πρέπει να ξανάσυστηθούμε..."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 21-06-2009 16:02 ]


    MOYSIKH
    21.06.2009, 23:48

    ΚΑΙ  ΕΓΩ  ΘΙΑ  ΕΡΘΩ


    Doritaki
    22.06.2009, 17:57

    Μπραβο παιδια..!!!!

    Ειμαι σιγουρη οτι θα γινει  χαμος παλι..!!!

    Εγω βρισκομαι στην Ανδρο, οποτε δε βλεπω να ερχομαι, αν θελετε ομως ερχεστε εσεις εδω.. εχει σουπερ παραλιες..!!!

    Περιμενουμε φωτο !!!!!!

    {#emotions_dlg.beer} {#emotions_dlg.beer}


    heartbreak-kid
    22.06.2009, 18:05

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 21-06-2009 στις 12:17 έγραψε...

    Λίγο μετά τις εξεταστικές και πριν διασκορπιστούμε μαζικώς για διακοπές έρχεται το φετινό μας Beach Party!


    έχεις κανονίσει και τις διακοπές των αλλων(ων) και ξέρεις πότε θα διασκορπισθούν ?


    Deos
    22.06.2009, 19:26

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 22-06-2009 στις 18:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 21-06-2009 στις 12:17 έγραψε...

    Λίγο μετά τις εξεταστικές και πριν διασκορπιστούμε μαζικώς για διακοπές έρχεται το φετινό μας Beach Party!


    έχεις κανονίσει και τις διακοπές των αλλων(ων) και ξέρεις πότε θα διασκορπισθούν ?



     

    Ναι, έχω βγάλει τις άδειες. Εσύ καλοκαίρι θα είσαι εσώκλειστος.


    jorge
    22.06.2009, 21:42

    Μέσα και γω. Πρέπει να φτιάξουμε καταρχήν μια ομάδα συντονιστών για να μην τα επιφορτιστούν όλα οι ίδιοι και μας κουραστούν :)

    Προσωπικά θα ασχοληθώ με την προβολή/προώθηση του event μέσω του site, προς τα μέλη, αλλά και καμιά ψιλοδουλίτσα. Δυστυχώς δεν προλαβαίνω για περισσότερα.

    Καταρχήν να δούμε το μέρος. Πήγε κανείς να δει προς Βούλα;


    Deos
    23.06.2009, 01:07

    Ευελπιστώ μέχρι τέλος της βδομάδας να δω τον χώρο.

    Σαν σημείο οι πηγές μου λένε ότι είναι προσβάσιμο πολύ εύκολα.

    Είναι μετά το φανάρι του Ασκληπιείου, ένα πεζοφάναρο πριν φτάσουμε στο μαγαζί BO.

    Πηγαίνει λεωφορείο, ενώ το τραμ αφήνει κοντά.

    Μετά από αυτοψία θα επανέλθω.


    jorge
    23.06.2009, 09:12

    Καλό είναι να δεις μήπως τα μαγαζιά εκεί τριγύρω (και το BO) δημιουργούν φασαρία. Αν είναι τόσο κοντά, μήπως θα μας ενοχλεί;


    Deos
    23.06.2009, 10:44

    Η πηγή μου λέει ότι είμαστε σε απόσταση ασφαλείας από τα πάντα (ξέρεις, τα ζώα).

    Αλλιώς θα πνίξω πρώτα την πηγή και μετά βλέπουμε.


    uNick
    23.06.2009, 10:53

    Η πηγή σου προς το παρόν θεωρείται αξιόπιστη σε θέματα οργάνωσης και γενικά στις λεπτομέριες... καλού-κακού όμως κάνε και την αυτοψία για να είμαστε σίγουροι, και τα ξαναλέμε. {#emotions_dlg.whistling}

     


    MagicaDeSpell
    23.06.2009, 11:50

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 23-06-2009 στις 10:44 έγραψε...

    Η πηγή μου λέει ότι είμαστε σε απόσταση ασφαλείας από τα πάντα (ξέρεις, τα ζώα).

    Αλλιώς θα πνίξω πρώτα την πηγή και μετά βλέπουμε.



    Εγω ακομα δεν ξερω αλλα μπορω να σε βοηθησω να πνιξεις την πηγη {#emotions_dlg.whistling}


    eleni
    23.06.2009, 12:02

    Για να κάνουμε καμιά λίστα.

    Και εγώ μέσα {#emotions_dlg.beer}


    Deos
    23.06.2009, 13:23

    5o MusicHeaven BEACH PARTY

     

    Από τη Δύση του Ηλίου Μέχρι το Ξημέρωμα

    18 Ιουλίου - Κάπου μετά τη Βούλα (προσεχώς λεπτομέριες)

    - Deos & όχι μόνο
    - philippossm
    - kwstasagas
    - rivera
    - MOYSIKH
    - jorge
    - eleni

     

     

     


    uNick
    23.06.2009, 14:13

    uNick + sunena μάλλον θα...... περάσουμε μια βόλτα. Innocent

     

     

     


    PHILIPPOSSM
    23.06.2009, 14:26

    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 23-06-2009 στις 11:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 23-06-2009 στις 10:44 έγραψε...

    Η πηγή μου λέει ότι είμαστε σε απόσταση ασφαλείας από τα πάντα (ξέρεις, τα ζώα).

    Αλλιώς θα πνίξω πρώτα την πηγή και μετά βλέπουμε.



    Εγω ακομα δεν ξερω αλλα μπορω να σε βοηθησω να πνιξεις την πηγη {#emotions_dlg.whistling}



    Για να πνιξεις την πηγη : Βαζουμε 5 λιτρα ρακι σε ενα κουβα και την πεταμε μεσα, αν δεν πνιγει σιγουρα θα την ακουσει.....{#emotions_dlg.tt2}


    Amalia_little
    23.06.2009, 17:13

    Ω μα γιατί άλλαξε το μέρος; Το είχα συνηθίσει και εκτός αυτού η Βούλα δεν σε ταξιδεύει και πολύ. Νομίζω όσο πιο κοντά είναι στο κέντρο της Αθήνας τόσο {#emotions_dlg.oops} λιγότερο μαγικό είναι.