ελληνική μουσική
    731 online   ·  210.832 μέλη

    Αννα Βίσση η..απόλυτη σταρ!!!!

    Bettina
    23.06.2009, 12:02

    Ηθελα από καιρό να σχολιάσω την καινούργια δουλειά της Βίσση,αλλά πάντα κάτι με σταμάταγε.

    Σήμερα όμως δεν μπόρεσα να κρατηθώ και ελαφρώς(!!!)αγανακτησμένη προβαίνω σε άσκηση κριτικής.

    Ο καινούργιος δίσκος της,για μένα προσωπικά είναι απαρέδεκτος,καθώς και το βίντεο κλιπ που γύρισε στο τραγούδι "ΣΤΗΝ ΠΥΡΆ"

    Οι χειρονομίες της προς τις χορεύτριες χυδαίες,έως πρόστυχες!!!

    Ο στίχος "ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΟΨΕ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΓΗΣ" ακόμα χειρότερος και σαν να μην έφταναν όλα αυτά διαβάζω και σας μεταφέρω δηλώσεις της,στο DOWN TOWN της περασμένης Κυριακής.

    "ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΙΚΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟ{#emotions_dlg.confused1}.ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΟΔΕΧΤΩ{#emotions_dlg.confused1}.ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΑΜΠΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ..ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ STRAIGHT ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ"

    Αυτά διάβασα και έρχομαι εγώ σήμερα να ρωτήσω"Μέχρι τα 50 (και κάτι)δεν έχει βρει η κ.Βίσση την σεξουαλική της ταυτότητα??

    Μήπως με αυτές τις δηλώσεις της ήθελε να προκαλέσει,έτσι ώστε να βγαίνει σιγά σιγά από την αφάνεια που την είχε κατατάξει η Eurovission και το επαγγελματικό της "διαζύγιο"από τον Νίκο Καρβέλα??

    Δεν είμαι πουριτανή,πιστεύω πως κάθε άνθρωπος ορίζει και καθορίζει την ζωή του όπως εκείνος νομίζει,αλλά τουλάχιστον ας μην προκαλεί!!!και ειδικά όταν πρόκειται για δημόσιο πρόσωπο και σε αυτή την ηλικία{#emotions_dlg.nono}

    Η ΑΝΝΑ ΒΙΣΣΗ Η..ΑΠΟΛΥΤΗ ΣΤΑΡ,Η ΒΙΣΣΗ ΦΩΝΑΡΑ,Η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ κλπ.κλπ.

    Τότε τί να πει μια Μαρινέλα,μια Αλεξίου και τόσες άλλες αξιόλογες φωνές που ακόμα υπάρχουν στον Ελλαδικό μουσικό χώρο!!!!

    Ας σοβαρευτούμε επιτέλους κάποτε και ας μάθουμε να αξιολογούμε σωστά τους ανθρώπους!!!!!!!!!!!!!!


    jorge
    23.06.2009, 13:02

    Καλό είναι πριν ξεκινήσουμε νέο topic να κάνουμε πρώτα μια αναζήτηση.

    Η ίδια συζήτηση γίνεται ήδη εδώ.

    Bettina αν θες κάνε copy-paste όσα έγραψες στο παραπάνω topic.