ελληνική μουσική
    371 online   ·  210.841 μέλη

    2ο Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικης στις 11/7

    SlammingStick
    10.07.2009, 15:40

    Πώπω τι τού'πεεε


    sea_like_eyes
    10.07.2009, 16:49

    . . . στο διαολο . . . θα φουλαρω το new Car μου και ξεκινησω για το δευτερο ποδαρι της χαλκινης-δικης . . . θα παρω μαζι μου 80 μπυρες και 4 μπουκαλια vodka . . . 30 cd . . . μονοοοοοοος μου . . . θα την πεσω μεσα στα δαση . . . θα ανοιξω πορτες και παραθυρα . . . θα βαλω να παιζουν τα παρακατω κομματια στο repeat . . .

    . . . τα παντα ολα . . . και μη με ειδατε . . .

    Y.Γ ουουουουουουο . . . 2 hell with the ξενερωτεςςςςςςςςςςς . . . Ποια μυκονο ρε . . . την ειδαμε κι αυτη . . . χαχαχαχα . . . τρομπες . . . αμα θες ακομα και το μπαλκονι σου το κανεις SuperParadise . . .

    Y.Γ υουουοουουουου . . . αντε να ερθει το . . . ''αυριοοοοοοοοο'' . . . να δουμε!!!

    Υ.Γ το πρωτο song ειναι dedicated στον elEcTRo Ninja . . . τα παντα ολα . . . το song ηταν στο Playlist του Armiiiiiiiiiiiinnnnnnnn . . . ξερεις . . . εκει που δεν πηγαμε . . . μαμω τις υποχρεωσεις μου . . .

     


    pastella
    10.07.2009, 19:29

    2ο Beach Party στα Ψακουδια Χαλκιδικής
    Update της Updated Λίστας ω Update

    - pastella +5 + 2 καλεσμένοι-έκπληξη

    - sokolatino

    - kali + αμπαλαέο αλεό!

    - sitzoune81 + Ilse De Lange (καλ-ομελέτα κι έρχεται...Wink) + Smirnoff + Duvel + Leffe + Lucifer(18,5% Alc.) + μαγιώ

    - FaCe + Armin (εσύ κι αν θα 'θελες!{#emotions_dlg.tt2}) + Susan (Oceanlab)

    - nowaveband Πράκτορας 007 (The BassGoldfinger edition) + ariadni0909

    - Briton(ίδης κανιβαλίδης)

    - Punk bro SEA(d)_LIKE_viciousEYES

    - Peace18 (?)

    - sofia-st + άλλα 3 άτομα μη μέλη

    - christina-ki(?)

    - brokenchord

    - φίλοι φίλων που θα σκάσουν μύτη

    - τα καινούρια αυτοκίνητα του sea & της pastellas (δεν γινεται να μην μας βρειτε τωρα)

     

    *Ψήστης (θέλω τα περσινά λουκάνικα!!!): pastella,
    *Υπεύθυνος φωτιάς (και ζωντανής μουσικής, μην ξεχάσεις τη φλογέρα!): brokenchord
    *(και καλά)Μπάρμαν: sitzoune81
    *Ελεγκτής Εναέριας Κυκλοφορίας (θα διώχνει μύγες, κουνούπια, πεταλούδες, ακρίδες κ.α.): FaCe + Susan (Oceanlab)
    * υπεύθυνος parking ο sea

     

    Μα τι οργάνωση..!

     


    -----------------
    Ιστορίες για Αγρίους - Πλάκα Με Κάνεις: Δευτέρα 8-10 στο Radio MusicHeaven

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 10-07-2009 20:09 ]


    sitzoune81
    10.07.2009, 22:53

    ΡΕ ΣΥΥΥΥΥΥΥΥ

    ΡΕ SEAAAAAAAAAAAAA

    ΜΗ ME ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΖΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!! ΕΚΕΙ ΗΜΟΥΝ, ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΜΠΑΡ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕ ΘΕΑ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!! 15 Αυγούστου 2008!!! ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! ANTONY PAPA!!!!! XAXAXAXA, δεν το πιστεύω ότι βρήκες βιντεάκι Μ ΑΥΤΗΝ την ημερομηνία, Σ ΑΥΤΟ το μέρος Μ ΑΥΤΟΝ τον dj.... (με ψάχνω στο βίνδεο μα δε με βρίσκω.... καταραμένο hangover...)

     

    Ψηλέ..... άσε τα beach party να χωθούμε στο Goa..... όχι αύριο.... όχι μετά........ ΤΩΡΑ!!!!!!!

     

    Α, και θενξ για το dedication! Πέτυχες διάνα! Δεν μας ήθελε η ρουφιάνα η τύχη ρε συ να βρεθούμε αγκαλιά με τον Armin..... εσύ με τη δουλειά, εγώ με πυρετό... μόνο η κουφάλα ο FaCe τα κατάφερε (τσίμπησε και αφισούλα σένια!)

    κι αφού άρχισες τα A.S.O.T. ψηλέ...... να σου χαρίσω τα επόμενα 2 favorites.....

    (πάτα κατευθείαν στο 2:20 λεπτό κι αστο να κυλά...... κι όπως θα 'λεγε κι ο έρωτας μου ο αγιάτρευτος, η ILSE..... υγράθηκα.....!)

     

     

    (βάλε HQ, χτύπα στο 1:36 λεπτό, άνοιξε τα ηχεία όσο πάνε, βαθιά ανάσα να συνειδητοποιήσεις τι άκουσες μόλις και πήδα στη θάλασσα! It's a dream, it's not a song... μόνο στο Goa γίνονται αυτά....!)

     


    sea_like_eyes
    11.07.2009, 05:05

    Ρε φιλε . . . ρε συγγνωμη . . . τι ΥΜΝΟΣ παιζει στο πρωτο μοντε-βιδεο . . . καλα man νταξ,ουτε στο London . . . ουτε στο Athens . . . το βιδεο παιζει να είναι απο αμερικα????

    Υ.Γ υπάρχει ένα παρόμοιο με tiesto . . . ιδιο σχεδον stage . . . dvd-ara!!!!

    Υ.Γ στο αμάξι σμρρρρρρ θα το ακούσουμε ? ? ? τι λες ? ? ? γιουχουχουχου . . .


    nowaveband
    11.07.2009, 14:23

    Μετά από άφονο jamming σε συνεργασία μπάσου κιθάρας και post-ίλας σάπιας...Έψησα τον bass-yamaha-partner να παρευρεθεί στην συνάντηση.Η μεταγραφή βόμβα τελευταίας στιγμής.

    Seras{#emotions_dlg.beer}


    alkyoni
    11.07.2009, 14:30

    Καλα να περασετε παιδιαααά!!!!{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}

    υ.γ.
    {#emotions_dlg.excl}Εχετε το νου σας και στον καιρο... λιγο υποπτος φαινεται σημερα... τουλαχιστον για την Θεσσαλονικη.
    http://www.meteothes.gr/

    Ευχομαι ολα να πανε καλα και να περασετε ομορφα!{#emotions_dlg.thumbup}
    Βγαλτε και καμια φωτο φετος εε....!!!!{#emotions_dlg.laugh}


    pastella
    11.07.2009, 16:25

    Αυτη τη στιγμη βρεχει, αλλα η προγνωση για την περιοχη ειναι ξαστερια τουλαχιστον μεχρι τις 3-4 το πρωι. Καλοκαιρινες καταιγιδες ειναι, μην τρομαζετε, και περσι επιασε ενα μπουρινι κατα τις 12 αλλα τιποτα δεν παθαμε. Κανενα ζαχαρενιο δεν γνωριζω...


    alkyoni
    11.07.2009, 17:36

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 11-07-2009 στις 16:25 έγραψε...

    Κανενα ζαχαρενιο δεν γνωριζω...



    Εγω γνωριζω! Τον sokolatino "Ζαχαρενιες μελωδιες" {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.beer}
    Ανοιξε παλι ο καιρος!!!!!!!!{#emotions_dlg.yes}
    Αντε καλη διασκεδαση!!!!!{#emotions_dlg.beer}


    bouzos
    11.07.2009, 17:55

    Kalΰ na perΰsete paidiΰΰΰΰΰ   {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    -Sadahzinia-
    11.07.2009, 21:35

    Να περάσετε τέλεια!!!! Εμάς μας έπιασε το πρωί βροχή στο δεύτερο πόδι αλλά το απόγευμα έφτιαξε ο καιρός.. δυστυχώς είμαι πολύ κουρασμένη για να παρευρεθώ...(μεγαλώσαμεεεε) Θα περάσετε σίγουρα supe!φιλάκιααααα!!!


    sea_like_eyes
    11.07.2009, 23:11

    athens calling . . .  κτλ!Επαγγελματικο ταξιδι . . . και χμμμ . . . γαμησε τα!

    Υ.Γ τελευταια στιγμη . . . βεντουζα . . . Ninja σε ειχα warn!!!το περιμενα πως θα Sean-πεσει το ταξιδι με το σκυλο-party . . . anyway!

    Υ.Γ οσο εσεις τα σπατε χαλκιδικη . . . εγω θα τα σπαω με τον handSOmE-Παυλαρα(the oRigINal PosT dRuMmer) . . . σε κανα γκαζι,εξαρχεια,παραλιακη . . . τα παντα ολα!!!

    Υ.Γ κριμα . . . γιατι 2-3 ατομα . . . βλεπε (seatzoune,nowwave,seras) ηθελα να τα δω ρε γαμω τα καντηλια μου . . .

    Υ.Γ καλη σας διασκεδαση . . . καλη μου διασκεδαση . . . τα ξαναλεμε . . . ξερετε εσεις!

     


    sea_like_eyes
    13.07.2009, 15:51

    τοσο ωραια περασατε??????χαχαχαχαχα . . . εγω ειμαι ακομη στην πρωτευουσα με τον all styles drummer παυλαρα και τα σπαμε . . . μεθυσμενοι πηγαινουμε για σεμιναρια και τζαμαρουμε σε υπογεια χωρις καμια μαμημενη θεα . . . σαπιλα!!!!η παρεα γενικοτερα θα σπαει . . . thanks 4 all ρε αλανια . . . keep punk-rocking . . .

    Υ.Γ wolverine barista . . . gkazi at night . . . metal or something . . . tzivitzilouves to metro . . . metrosexuals n' retrosexuals . . . skinny selfs . . . μεχρι που ξεραθηκα απο τις μελωδιες!!!

    Y.Γ parabola . . . tool . . . PAULANER ΚΑΙ ΠΑΛΙ PAULANER . . . Oι ποιο METAL στιγμη της βραδιας!!!

    Y.Γ parabola . . . το ποιο απιστευτα-ble OUTRO EVER . . .

    Υ.Γ PARABOLA . . . ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ SOMEONE . . .

    Υ.Γ Πειτε ρε πως περασατε . . . ? ? ? πειτε κατι ρεεεεεεεεεεεε . . . παραλια , αλκοολ , παρεα . . . τι αλλο θελατε ορεεεεεεεεεεεεεεεεε . . .

     


    -Sadahzinia-
    15.07.2009, 18:45

    Και η σιωπή συνεχίζεται............


    sea_like_eyes
    15.07.2009, 22:37

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 15-07-2009 στις 18:45 έγραψε...

    Και η σιωπή συνεχίζεται............



    τελικα καλα καναμε και δεν πηγαμε . . . φανταζομαι μια παραλια γεματη τσουχτρες,καβουρια αναμεσα σε κοφτερες πετρες . . . μια μαυρη θαλασσα . . . χαλασμενα φαγητα και αλκοολ . . . διαθεση υπο το μηδεν(. . . μακροπουλος)!τα παντα ολα . . . κοραλοκιτρινοπορτοκαλι . . . ΧΑΛΙΑ!!!!!!

    Υ.Γ Και η σιωπη . . . ο ναι . . . συνεχιζεται . . . ευτυχως υπαρχουμε εμεις . . . (εεεεετσι!!!)


    -Sadahzinia-
    17.07.2009, 23:55

    {#emotions_dlg.lol}Ε όχι βρε Γιώργο δεν νομίζω να ήταν τόσο τραγικα! Αλλά σίγουρα η παρουσία μας θα το μετέτρεπε στο ΑΠΟΛΥΤΟ party!


    sea_like_eyes
    18.07.2009, 12:46

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 17-07-2009 στις 23:55 έγραψε...

    {#emotions_dlg.lol}Ε όχι βρε Γιώργο δεν νομίζω να ήταν τόσο τραγικα! Αλλά σίγουρα η παρουσία μας θα το μετέτρεπε στο ΑΠΟΛΥΤΟ party!



    να πω πως εχεις αδικο . . . να πω πως δεν γνωριζεις . . . τι να πω . . . αφου και δικιο εχεις και φυσικα γνωριζεις . . . παιδια,ακουτε?μηπως εκτος απο το να διασκεδαζετε δεν ξερετε να ακουτε ? ? ? χααχααχαχα!λευκη . . . καλες διακοπες να εχουμε(αν τελικα παρω καμια αδειαααααααα) και μακρια απο συναντησεις . . . τζιιιιιιιιιιιιςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

    Υ.Γ λιγο με νοιαζει αν η παρουσια μου θα αρεσε σε καποιους-ες απο το site . . . εγω ειπα . . . δυστυχως ειναι τετοιοι οι ρυθμοι της ζωης μου που η συναντηση θα κατεληγε σε . . . διαλογο με την θαλασσα!!!!(α.κ.α χαλαρωνωωωωωωω σαν κωλογερος με τα ποδαρακια πλιτς πλιτς στην ακροθαλασσια . . . ακουγωντας Κωστα Καφαση . . . τελος!)

     


    nowaveband
    18.07.2009, 13:03

    Παιδιά όλα καλά ήτανε..Ηρεμήσατε τώρα?{#emotions_dlg.tt2}


    sea_like_eyes
    18.07.2009, 13:40

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 18-07-2009 στις 13:03 έγραψε...

    Παιδιά όλα καλά ήτανε..Ηρεμήσατε τώρα?{#emotions_dlg.tt2}



    απλα καταντησε μαλακ . . . βλακεια το θεμα punk bro . . . πηγατε . . . ωραια . . . για τα ματια του κοσμου ρε,γραψτε κατι . . . 

    Υ.Γ το κλασιμο σου παει sea-ννεφο . . . αλλα δεν με νοιαζει,εγω σου πηρα δωρο ρε . . . ετσι . . . για να μαθεις!

    Υ.Γ τα post-greeeeeetttttiiiiiinnnnngs μου!


    pastella
    18.07.2009, 17:00

    Με καθυστερηση μιας εβδομαδας, ας γραψω 2-3 πραγματα (τι να κανουμε,εχουμε και δουλειες)

    1) Η αλκυόνη μας  γρουσουζεψε με τον καιρό. Ειχε εναν αερα τρελο μεχρι τις 9.30 και μετά τις 2 το πρωι ξαναρχισε πάλι.

    2) Οι μισοι μας αφησαν πριν βαρεσει μεσανυχτα κ πηγαν για υπνο.

    3) Η μουσικη μας υποστηριξη ηταν ο Φωτης απο Ιχθεις και η κατερινα.

    4) Απαγορευεται το μελος Brokenchord να ξαναλειψει απο τετοια συναντηση. Και ειδικα το τσεκουρι του. Τα εύσημα στους 2 νίκους που σπάσαν την παλέτα που έφερε ο Φώτης.

    5) Στις 3 το διαλυσαμε καθοτι ξυλα για την διατηρηση της φωτιάς δεν υπήρχαν.

    6) Η Peace18 απαγορευεται να γραψει διοτι υποσχεθηκε οτι αν βρουμε το ουζο δεν θα μιλαει για μια εβδομαδα.

    7) Τα περσινά λουκάνικα ήταν καλύτερα.

     

    Για την ιστορία, παρευρέθησαν τα μέλη: ariadno0909, peace18 (που μονιμως δηλωνει οτι δεν θαρθει αλλα όλο μπροστα μου τη βρισκω), christina-ki, sofia-st, pastella, fotispapastavrou, briton, face, sitzoune91, seras, nowaveband & 7 συν.