ελληνική μουσική
    576 online   ·  210.844 μέλη
    THESSALONIKI
    09.07.2009, 14:06

    Ξέρει κανείς να μου απαντήσει σε περίπτωση που σε διαγράψει κάποιος απο τις επαφές του και απο το προφίλ του χωρίς να σε μπλοκάρει,πως μπορείς να το καταλάβεις?

    Επίσης,σε μία επαφή όταν μαζί με το όνομα εμφανίζεται {...} ή {.} και παρόμοια τι σημαίνει?

    Και τέλος,υπαρχει τρόπος να μην εμφανίζεται το χειρόγραφο μήνυμα μου σε όλες τις επαφές μου.

    Θα το εκτιμούσα πολύ αν με βοηθούσατε!!! 

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 09-07-2009 15:21 ]


    vicobubble
    09.07.2009, 15:03

    Λοιπόν, δεν είμαι πολύ σίγουρη, μπορεί να μην είναι κ σωστά, αλλα νομίζω οτι αμα σε διαγράψει κάποιος  απλά δεν τον βλέπεις πότε συνδεδεμένο πια. Ωστόσο, μπορείς να πας 

     Εργαλεία - Επιλογές και μετα " Εμπιστευτικότητα " και απο κει " προβολη " για να δεις ποιός σε έχει στη λίστα επαφων του.

     

    Αυτό με τις αγκύλες κλπ νομίζω το έχουν μερικά άτομα που έχουν ένα πρόγραμμα στο msn τους  για να εμφανίζεται το όνομα τους με χρώμα κ. α. , αλλα λογικά όσοι δεν έχουν το προγραμμα βλέπουν μόνο αυτες τις αγκύλες................(?)

    Αυτό με το χειρόγραφο μήνυμα δεν το πολυκαταλαβα.........{#emotions_dlg.confused1}

     

    Ελπίζω να βοήθησα!


    Atsallica
    10.07.2009, 22:46

    Καλησπερα. Λοιπον για να βρεις ποια ατομα σε εχουν κανει block στο msn υπαρχει ενα site στο internet που σου δειχνει.Δεν ξερω κατα ποσο γινετε να το μαθεις με τον τροπο που προτεινει η vicobubble. Οσον αφορα τις (εκνευριστικες) αγκυλες η vicobubble εχει δικιο.Ειναι επειδη μερικα ατομα εχουν μια αλλη εκδοση του msn, το msn plus οπου μπορεις να δωσεις χρωμα στα γραμματα του ονοματος σου,το οποιο χρωμα το βλεπουν μονο οσοι εχουν το msn plus.Οι κοινοι θνητοι βλεπουν τις παρενθεσεις και τις αγκυλες τις οποιες μπορεις να τις βγαλεις απλα επιλεγοντας τον χρηστη και πατωντας μετονομασια.
    Τωρα οσον αφορα το χειρόγραφο μήνυμα (πμ) δεν νομιζω πως γινετε να το κανεις μη εμφανισημο προς μερικες απο τις επαφες σου.Αυτα!

     

    Φιλικα!!{#emotions_dlg.biggrin}