ελληνική μουσική
    489 online   ·  210.845 μέλη

    Residence Deejays - Sexy Love (new-Hit)

    sea_like_eyes
    23.07.2009, 22:44

    Το ακουσα πρωτη φορα φετος . . . παρασκευοσαββατοκυριακο στο νησι των Ανεμων!Ευτυχως η καλη παρεα κουβαλουσε λαπιτοπι(laptop)κι ετσι καταφερα και βρηκα το song!Μεσα στον Αυγουστο ειμαι σιγουρος πως το κομματακι αυτο θα . . . κανει παταγοουουουο!Για να δουμε . . . θα ειναι στα top-5 των τοπικων cLubS?

    Y.Γ Η γνωμη σας . . . ?


    -----------------
    ‘’. . . Komm Und Traum Mitmirden Mitternacht Straum . . . ‘’

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 23-07-2009 22:45 ]


    sitzoune81
    24.07.2009, 00:15

    Το μόνο θετικό αυτού του κομματιού είναι ότι trance-ίζει ελαφρώς σε σημεία... ελάχιστα όμως.... δυστυχώς...

    κι επειδή τώρα είμαι στις καλές μου, δεν θα αναφερθώ στα 687 αρνητικά σχόλια που είχα στο νου μου να κάνω, όταν πρωτάκουσα το συγκεκριμένο -κανά μήνα πριν- σε τοπικό ..."trendy" σταθμό της πόλης...

    και για να μην αφήσω την εντύπωση παραξενιάρη, ιδιότροπου και σπαστικού "ντεμέκ wanna-be-ψαγμένος" (που χέστηκα κι όλας αν αφήσω τέτοια εντύπωση...), να πω πως το τελευταίο κομμάτι τέτοιου είδους που έκανε τους πόρους της σπονδυλικής μου στήλης να ανοίξουν από ανατριχίλα, ήταν το Sidekick... πλαγιοκόπημα που λένε :p. Σούπα τραχανάς αλλά και super prog piece of art.... oh yes!